NISSAN GT-R Coupe

NISSAN GT-R Coupe

NISSAN GT-R Coupe

Model jest produkowany od roku 2008 do dziś. W tym czasie powstały 3 generacje tego modelu. NISSAN GT-R Coupe to klasa luksusowe samochodów osobowych. Cena nowego modelu NISSAN GT-R Coupe to od 324 900 do 915 000 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 353 do 441 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu NISSAN GT-R Coupe wynosi od 480 do 600 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 315 km/h. Silnik NISSAN GT-R Coupe jest typu układ v posiadający 6 cylidrów o pojemności 3799 cm3. Na każdy cylinder w silniku NISSAN GT-R Coupe przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy NISSAN GT-R Coupe osiąga moment obrotowy od 588 do 652 Nm. NISSAN GT-R Coupe posiada napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ NISSAN GT-R Coupe to benzyna.

Średnie spalanie NISSAN GT-R Coupe wynosi około 11,8 l na 100km. Warto nadmienić, że NISSAN GT-R Coupe posiada 2 drzwi, od 2 do 4 siedzeń. Wymiary samochodu: od 4655 do 4710 mm długości, 1895 mm szerokości, 1370 mm wysokości.

Opinie o NISSAN GT-R Coupe

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje NISSAN GT-R Coupe

Zdjęcia NISSAN GT-R Coupe

NISSAN GT-R - Wiadomości

W USA powstanie wypożyczalnia samochodów JDM. Pojeździsz po Las Vegas kultowym Skyline'm
JDM to styl tuningowania samochodów (najczęściej japońskich), który cieszy się szczególną popularnością w Stanach Zjednoczonych. W Las Vegas powstanie wypożyczalnia takich pojazdów, żeby każdy kierowca mógł poczuć się jak jeden z "Szybkich i wściekłych".

Tesla Model X i Nissan GT-R spotkały się na drodze. Efekt? Tesla przecięta na pół
Sportowy Nissan GT-R miał wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzyć w Teslę Model X. Nie wiadomo, z jaką prędkością się przemieszczał, ale elektryczny samochód firmy Elona Muska został przecięty wpół.