MITSUBISHI Outlander Kombi VI (2015 - obecnie)

MITSUBISHI Outlander Kombi VI

Generacja jest produkowana od roku 2015 do dziś. MITSUBISHI Outlander Kombi VI to klasa wyższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji MITSUBISHI Outlander Kombi VI to od 95 990 do 189 990 PLN.

Moc maksymalna wynosi 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji MITSUBISHI Outlander Kombi VI wynosi 150 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 190 do 200 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 10,2 do 10,6 s. Silnik MITSUBISHI Outlander Kombi VI jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1998 do 2268 cm3. Na każdy cylinder w silniku MITSUBISHI Outlander Kombi VI przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy MITSUBISHI Outlander Kombi VI osiąga moment obrotowy od 195 do 380 Nm. MITSUBISHI Outlander Kombi VI posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ MITSUBISHI Outlander Kombi VI to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie MITSUBISHI Outlander Kombi VI w zależności od wersji silnika, waha się od 5,3 do 6,7 l na 100km. Warto nadmienić, że MITSUBISHI Outlander Kombi VI posiada 5 drzwi, od 5 do 7 siedzeń. Wymiary samochodu: 4695 mm długości, 1810 mm szerokości, 1680 mm wysokości.

Opinie o MITSUBISHI Outlander Kombi VI

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników MITSUBISHI Outlander Kombi VI

Zdjęcia MITSUBISHI Outlander Kombi VI

MITSUBISHI Outlander - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Mitsubishi Outlander - gatunek zagrożony wyginięciem
Mitsubishi Outlander to dość "trudny" samochód. Ma sporo wad, ale w końcowym rozrachunku naprawdę łatwo go polubić. Ale jeśli Mitsubishi nie weźmie się do roboty, Outlander wyginie jak dinozaur.

Nowy Mitsubishi Outlander PHEV wyceniony w Polsce. W razie klęski żywiołowej, posłuży jako "generator"
Do salonów właśnie wjechał odświeżony Mitsubishi Outlander PHEV. SUV wyposażony w napęd hybrydowy typu plug-in, czyli z możliwością doładowania z gniazdka, to dobry sposób na poprawę ekonomii, szczególnie w mieście. Jednak taka oszczędność paliwowa nie należy do najtańszych.