MITSUBISHI Outlander Kombi V (2014 - 2015)

MITSUBISHI Outlander Kombi V

Generacja była produkowana od 2014 do 2015 roku. MITSUBISHI Outlander Kombi V to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 110 do 122 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji MITSUBISHI Outlander Kombi V wynosi od 150 do 166 KM. Silnik MITSUBISHI Outlander Kombi V jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1998 do 2360 cm3. Na każdy cylinder w silniku MITSUBISHI Outlander Kombi V przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy MITSUBISHI Outlander Kombi V osiąga moment obrotowy od 195 do 380 Nm. MITSUBISHI Outlander Kombi V posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ MITSUBISHI Outlander Kombi V to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że MITSUBISHI Outlander Kombi V posiada 5 drzwi, od 5 do 7 siedzeń. Wymiary samochodu: 4655 mm długości, 1800 mm szerokości, 1680 mm wysokości.

Opinie o MITSUBISHI Outlander Kombi V

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników MITSUBISHI Outlander Kombi V

Zdjęcia MITSUBISHI Outlander Kombi V

MITSUBISHI Outlander - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Mitsubishi Outlander - gatunek zagrożony wyginięciem
Mitsubishi Outlander to dość "trudny" samochód. Ma sporo wad, ale w końcowym rozrachunku naprawdę łatwo go polubić. Ale jeśli Mitsubishi nie weźmie się do roboty, Outlander wyginie jak dinozaur.

Nowy Mitsubishi Outlander PHEV wyceniony w Polsce. W razie klęski żywiołowej, posłuży jako "generator"
Do salonów właśnie wjechał odświeżony Mitsubishi Outlander PHEV. SUV wyposażony w napęd hybrydowy typu plug-in, czyli z możliwością doładowania z gniazdka, to dobry sposób na poprawę ekonomii, szczególnie w mieście. Jednak taka oszczędność paliwowa nie należy do najtańszych.