MITSUBISHI Outlander Kombi IV (2012 - 2014)

MITSUBISHI Outlander Kombi IV

Generacja była produkowana od 2012 do 2014 roku. MITSUBISHI Outlander Kombi IV to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 110 do 122 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji MITSUBISHI Outlander Kombi IV wynosi od 150 do 166 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 190 do 200 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 10,2 do 10,6 s. Silnik MITSUBISHI Outlander Kombi IV jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1998 do 2360 cm3. Na każdy cylinder w silniku MITSUBISHI Outlander Kombi IV przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy MITSUBISHI Outlander Kombi IV osiąga moment obrotowy od 195 do 380 Nm. MITSUBISHI Outlander Kombi IV posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ MITSUBISHI Outlander Kombi IV to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie MITSUBISHI Outlander Kombi IV w zależności od wersji silnika, waha się od 5,4 do 6,8 l na 100km. Warto nadmienić, że MITSUBISHI Outlander Kombi IV posiada 5 drzwi, od 5 do 7 siedzeń. Wymiary samochodu: 4655 mm długości, 1800 mm szerokości, 1680 mm wysokości.

Opinie o MITSUBISHI Outlander Kombi IV

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników MITSUBISHI Outlander Kombi IV

Zdjęcia MITSUBISHI Outlander Kombi IV

MITSUBISHI Outlander - Wiadomości

SUV tradycyjny czy hybrydowy? Porównujemy wcielenia Mitsubishi Outlandera
Największy SUV w europejskiej gamie Mitsubishi ma korzystną relację ceny do jakości. Dodatkowo, może pochwalić się atrakcyjną stylizacją, przestronnym wnętrzem i długą listą dodatków podnoszących komfort i bezpieczeństwo podczas codziennej eksploatacji. Co ciekawe, ofertę niedawno uzupełniła hybryda ładowana z gniazdka. Czy warto się zainteresować tym modelem?


Opinie Moto.pl: Ford Kuga PHEV vs. Mitsubishi Outlander PHEV - pojedynek gigantów
Hybrydowe SUV-y łączą dwa najmodniejsze trendy w motoryzacji. Dwa zestawione przez nas modele: Ford Kuga i Mitsubishi Outlander, dodatkowo mają napędy typu plug-in. Można je ładować z gniazdka i użytkować jak elektryczne. Który jest lepszy?

Opinie Moto.pl: Mitsubishi Outlander - gatunek zagrożony wyginięciem
Mitsubishi Outlander to dość "trudny" samochód. Ma sporo wad, ale w końcowym rozrachunku naprawdę łatwo go polubić. Ale jeśli Mitsubishi nie weźmie się do roboty, Outlander wyginie jak dinozaur.