MITSUBISHI Outlander Kombi III (2009 - 2013)

MITSUBISHI Outlander Kombi III

Generacja była produkowana od 2009 do 2013 roku. MITSUBISHI Outlander Kombi III to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 103 do 130 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji MITSUBISHI Outlander Kombi III wynosi od 140 do 177 KM. Silnik MITSUBISHI Outlander Kombi III jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1968 do 2360 cm3. Na każdy cylinder w silniku MITSUBISHI Outlander Kombi III przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy MITSUBISHI Outlander Kombi III osiąga moment obrotowy od 199 do 380 Nm. MITSUBISHI Outlander Kombi III posiada dołączany napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ MITSUBISHI Outlander Kombi III to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że MITSUBISHI Outlander Kombi III posiada 5 drzwi, od 5 do 7 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1691 litrów. Wymiary samochodu: 4665 mm długości, 1800 mm szerokości, od 1680 do 1720 mm wysokości.

Opinie o MITSUBISHI Outlander Kombi III

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników MITSUBISHI Outlander Kombi III

Zdjęcia MITSUBISHI Outlander Kombi III

MITSUBISHI Outlander - Wiadomości

SUV tradycyjny czy hybrydowy? Porównujemy wcielenia Mitsubishi Outlandera
Największy SUV w europejskiej gamie Mitsubishi ma korzystną relację ceny do jakości. Dodatkowo, może pochwalić się atrakcyjną stylizacją, przestronnym wnętrzem i długą listą dodatków podnoszących komfort i bezpieczeństwo podczas codziennej eksploatacji. Co ciekawe, ofertę niedawno uzupełniła hybryda ładowana z gniazdka. Czy warto się zainteresować tym modelem?


Opinie Moto.pl: Ford Kuga PHEV vs. Mitsubishi Outlander PHEV - pojedynek gigantów
Hybrydowe SUV-y łączą dwa najmodniejsze trendy w motoryzacji. Dwa zestawione przez nas modele: Ford Kuga i Mitsubishi Outlander, dodatkowo mają napędy typu plug-in. Można je ładować z gniazdka i użytkować jak elektryczne. Który jest lepszy?

Opinie Moto.pl: Mitsubishi Outlander - gatunek zagrożony wyginięciem
Mitsubishi Outlander to dość "trudny" samochód. Ma sporo wad, ale w końcowym rozrachunku naprawdę łatwo go polubić. Ale jeśli Mitsubishi nie weźmie się do roboty, Outlander wyginie jak dinozaur.