MITSUBISHI Outlander Kombi

MITSUBISHI Outlander Kombi

MITSUBISHI Outlander Kombi

Model jest produkowany od roku 2003 do dziś. W tym czasie powstało 8 generacji tego modelu. MITSUBISHI Outlander Kombi to klasa wyższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu MITSUBISHI Outlander Kombi to od 78 990 do 239 990 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 89 do 162 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu MITSUBISHI Outlander Kombi wynosi od 121 do 220 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 190 do 200 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 10,2 do 10,6 s. Silnik MITSUBISHI Outlander Kombi jest rzędowy lub układ v posiadający od 4 do 6 cylidrów o pojemności od 1968 do 2998 cm3. Na każdy cylinder w silniku MITSUBISHI Outlander Kombi przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy MITSUBISHI Outlander Kombi osiąga moment obrotowy od 176 do 380 Nm. MITSUBISHI Outlander Kombi posiada dołączany napęd na 4 koła, napęd na 4 koła, napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ MITSUBISHI Outlander Kombi to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Średnie spalanie MITSUBISHI Outlander Kombi w zależności od wersji silnika, waha się od 5,3 do 6,8 l na 100km. Warto nadmienić, że MITSUBISHI Outlander Kombi posiada 5 drzwi, od 5 do 7 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1049 do 1691 litrów. Wymiary samochodu: od 4545 do 4695 mm długości, od 1750 do 1810 mm szerokości, od 1670 do 1720 mm wysokości.

Opinie o MITSUBISHI Outlander Kombi

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje MITSUBISHI Outlander Kombi

Zdjęcia MITSUBISHI Outlander Kombi

MITSUBISHI Outlander - Wiadomości

Hybryda typu plug-in w cenie auta benzynowego. Mitsubishi wprowadza nietypową promocję
Przyjęło się, że samochody hybrydowe są drogie. Faktycznie zaawansowanie technologiczne jest na wyższym poziomie niż w przypadku aut z konwencjonalnym napędem. Jednak w promocyjnej cenie da się kupić hybrydę typu plug-in w cenie auta benzynowego.

SUV tradycyjny czy hybrydowy? Porównujemy wcielenia Mitsubishi Outlandera
Największy SUV w europejskiej gamie Mitsubishi ma korzystną relację ceny do jakości. Dodatkowo, może pochwalić się atrakcyjną stylizacją, przestronnym wnętrzem i długą listą dodatków podnoszących komfort i bezpieczeństwo podczas codziennej eksploatacji. Co ciekawe, ofertę niedawno uzupełniła hybryda ładowana z gniazdka. Czy warto się zainteresować tym modelem?


Opinie Moto.pl: Ford Kuga PHEV vs. Mitsubishi Outlander PHEV - pojedynek gigantów
Hybrydowe SUV-y łączą dwa najmodniejsze trendy w motoryzacji. Dwa zestawione przez nas modele: Ford Kuga i Mitsubishi Outlander, dodatkowo mają napędy typu plug-in. Można je ładować z gniazdka i użytkować jak elektryczne. Który jest lepszy?