MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I (2017 - obecnie)

MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I

Generacja jest produkowana od roku 2017 do dziś. MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I to od 93 990 do 149 990 PLN.

Moc maksymalna wynosi 120 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I wynosi 163 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 200 km/h. Silnik MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności 1499 cm3. Na każdy cylinder w silniku MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I osiąga moment obrotowy 250 Nm. MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I to benzyna.

Średnie spalanie MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I wynosi około 7,0 l na 100km. Warto nadmienić, że MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4405 mm długości, 1805 mm szerokości, 1685 mm wysokości.

Opinie o MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I

Zdjęcia MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback I

MITSUBISHI Eclipse Cross - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 vs. Honda HR-V 1.5 - porównanie. Crossovery uniwersalne
Eclipse Cross otworzył nowy rozdział w historii Mitsubishi i tchnął wiele świeżości w gamę modelową. H-RV to powrót do korzeni, a właściwie roku 1999, gdy pierwsza generacja pojawiła się na rynku i zniknęła na blisko dekadę. Kompaktowe crossovery z mocnymi jednostkami benzynowymi i manualnymi skrzyniami biegów sprawdzą się w rozmaitych warunkach pogodowych. Na którego warto postawić?