MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback

MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback

MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback

Model jest produkowany od roku 2017 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback to od 93 990 do 149 990 PLN.

Moc maksymalna wynosi 120 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback wynosi 163 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 200 km/h. Silnik MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności 1499 cm3. Na każdy cylinder w silniku MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback osiąga moment obrotowy 250 Nm. MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback to benzyna.

Średnie spalanie MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback wynosi około 7,0 l na 100km. Warto nadmienić, że MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4405 mm długości, 1805 mm szerokości, 1685 mm wysokości.

Opinie o MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback

Zdjęcia MITSUBISHI Eclipse Cross Hatchback

MITSUBISHI Eclipse Cross - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Mitsubishi Eclipse Cross 1.5 vs. Honda HR-V 1.5 - porównanie. Crossovery uniwersalne
Eclipse Cross otworzył nowy rozdział w historii Mitsubishi i tchnął wiele świeżości w gamę modelową. H-RV to powrót do korzeni, a właściwie roku 1999, gdy pierwsza generacja pojawiła się na rynku i zniknęła na blisko dekadę. Kompaktowe crossovery z mocnymi jednostkami benzynowymi i manualnymi skrzyniami biegów sprawdzą się w rozmaitych warunkach pogodowych. Na którego warto postawić?