MITSUBISHI Colt Kabriolet

MITSUBISHI Colt Kabriolet

MITSUBISHI Colt Kabriolet

Model był produkowany od 2007 do 2009 roku. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. MITSUBISHI Colt Kabriolet to klasa małe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi 80 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu MITSUBISHI Colt Kabriolet wynosi 109 KM. Silnik MITSUBISHI Colt Kabriolet jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności 1499 cm3. Na każdy cylinder w silniku MITSUBISHI Colt Kabriolet przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy MITSUBISHI Colt Kabriolet osiąga moment obrotowy 145 Nm. MITSUBISHI Colt Kabriolet posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ MITSUBISHI Colt Kabriolet to benzyna.

Warto nadmienić, że MITSUBISHI Colt Kabriolet posiada 2 drzwi, 4 siedzenia a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 460 litrów. Wymiary samochodu: 3875 mm długości, 1695 mm szerokości, 1453 mm wysokości.

Opinie o MITSUBISHI Colt Kabriolet

Ocena ogólna:
(7 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje MITSUBISHI Colt Kabriolet

Zdjęcia MITSUBISHI Colt Kabriolet

MITSUBISHI Colt - Wiadomości

Używane Mitsubishi Colt VI vs. Honda Jazz III. Niezbyt popularne, ale funkcjonalne i trwałe
Od kilku dekad segmentem B niepodzielnie władają europejscy producenci. Palmę pierwszeństwa trzymają Francuzi, zostawiając za sobą Niemców i Włochów. Daleko za europejskimi liderami plasują się modele japońskie, które po latach na rynku wtórnym cieszą się dużym powodzeniem, zwłaszcza wśród kierowców doceniających prostotę i dopracowanie techniczne. Zarówno Honda Jazz jak i Mitsubishi Colt, cieszyły się niewielkim zainteresowaniem w czasach swojej świetności - jednym z czynników decydujących o ich porażce była wysoka cena zakupu względem konkurentów. Czy warto postawić na te auta po latach?