MITSUBISHI ASX Hatchback V (2019 - obecnie)

MITSUBISHI ASX Hatchback V

Generacja jest produkowana od roku 2019 do dziś. MITSUBISHI ASX Hatchback V to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji MITSUBISHI ASX Hatchback V to od 74 490 do 119 690 PLN.

Moc maksymalna wynosi 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji MITSUBISHI ASX Hatchback V wynosi 150 KM. Silnik MITSUBISHI ASX Hatchback V jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku MITSUBISHI ASX Hatchback V przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy MITSUBISHI ASX Hatchback V osiąga moment obrotowy 195 Nm. MITSUBISHI ASX Hatchback V posiada dołączany napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ MITSUBISHI ASX Hatchback V to benzyna.

Warto nadmienić, że MITSUBISHI ASX Hatchback V posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4365 mm długości, od 1770 do 1810 mm szerokości, 1640 mm wysokości.

Opinie o MITSUBISHI ASX Hatchback V

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników MITSUBISHI ASX Hatchback V

MITSUBISHI ASX - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Mitsubishi ASX 2.0 vs. Suzuki Vitara 1.4 T. Crossovery sprzeczne z erą cyfryzacji
Są jednymi z najstarszych modeli w swoim segmencie, ale dzięki liftingom, wciąż warte zainteresowania. Wybiegają przed szereg analogowymi rozwiązaniami i co rzadkie, oferują napęd na cztery koła. To sprawia, że wciąż cieszą się sporym zainteresowaniem.