MITSUBISHI

MITSUBISHI

MITSUBISHI
Firma Mitsubishi to bardzo ciekawy przypadek - to konglomerat o bardzo szerokim zakresie działania. Oprócz samochodów zajmuje się również przemysłem ciężkim, stoczniami, lotnictwem, zbrojeniami, w swoim portfolio posiada również największe japońskie zakłady chemiczne, bank, a nawet spore udziały w firmie fotograficznej Nikon.

Pierwsze próby Mitsubishi w motoryzacji to rok 1917 i Mitsubishi Model A, uznawany za pierwszy seryjny japoński samochód.. Dzisiaj nam znane Mitsubishi Motors zostało wyodrębnione z działu Mitsubishi, zajmującego się przemysłem ciężkim. Za sprawą takich samochodów, jak Lancer Evo albo Eclipse marka kojarzy się nam ze sportem i wysokimi osiągami. Z kolei o słynnej japońskiej niezawodności może poświadczyć niezniszczalna terenówka Mitsubishi Pajero.
A jakie auta czekają na klientów w salonie Mitsubishi? Wybór jest bardzo duży – miejski Space Star, Lancer, crossover ASX, większy Outlander, użytkowy L200, czy wspomniana terenówka Pajero. Mitsubishi nie zapomina o ekologii i w ich ofercie znalazło się miejsce dla elektrycznego i-MiEV

Modele MITSUBISHI

MITSUBISHI - Wiadomości

To ostatnie chwile wyprzedaży w Mitsubishi. Teraz japońskie SUV-y są najtańsze
Koncern słynący z dopracowanych napędów na cztery koła i aut startujących w rajdach WRC ma też inne oblicze. Produkuje SUV-y, które z powodzeniem zdobywają rzesze klientów na całym świecie. Dzięki wyprzedaży, trzy uniwersalne samochody mocno przeceniono.

"Nowy rozdział w historii marki". To obecnie najważniejsze auto w gamie Mitsubishi
Koncern słynący z dopracowanych napędów na cztery koła i aut startujących w rajdach WRC ma też inne oblicze. Do oferty wprowadził niedawno SUV-a innego niż wszystkie. Eclipse Cross jest teraz dostępny w nowej, bardzo atrakcyjnej cenie. Obok takiej oferty trudno przejść obojętnie.

Wyprzedażowy zawrót głowy, czyli ile można zaoszczędzić, kupując nowe Mitsubishi
W Mitsubishi ruszyła jesienna akcja promocyjna. Rabaty dawane są na trzy SUV-y: ASX-a, Eclipse Crossa i Outlandera oraz pozostałe modele.

Szef sojuszu Renault-Nissan-Mitsubishi aresztowany. Carlos Ghosn oskarżony o manipulacje podatkowe w Japonii
Carlos Ghosn, jedna z najpotężniejszych osób w branży motoryzacyjnej, został aresztowany. Media podają, że Ghosn zaniżył swoje dochody aż o 44 miliony dolarów. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Mitsubishi Eclipse Cross z nowymi cenami
Nazwa tego modelu brzmi znajomo - nawiązuje do popularnego, sportowego coupe z lat 90. Jednak nowa inkarnacja Mitsubishi Eclipse Cross to przedstawiciel popularnego segmentu SUV. Japoński producent mocno stawia na ten model - w ciągu kilku lat ma być filarem sprzedażowym marki.