MITSUBISHI

MITSUBISHI

MITSUBISHI
Firma Mitsubishi to bardzo ciekawy przypadek - to konglomerat o bardzo szerokim zakresie działania. Oprócz samochodów zajmuje się również przemysłem ciężkim, stoczniami, lotnictwem, zbrojeniami, w swoim portfolio posiada również największe japońskie zakłady chemiczne, bank, a nawet spore udziały w firmie fotograficznej Nikon.

Pierwsze próby Mitsubishi w motoryzacji to rok 1917 i Mitsubishi Model A, uznawany za pierwszy seryjny japoński samochód.. Dzisiaj nam znane Mitsubishi Motors zostało wyodrębnione z działu Mitsubishi, zajmującego się przemysłem ciężkim. Za sprawą takich samochodów, jak Lancer Evo albo Eclipse marka kojarzy się nam ze sportem i wysokimi osiągami. Z kolei o słynnej japońskiej niezawodności może poświadczyć niezniszczalna terenówka Mitsubishi Pajero.
A jakie auta czekają na klientów w salonie Mitsubishi? Wybór jest bardzo duży – miejski Space Star, Lancer, crossover ASX, większy Outlander, użytkowy L200, czy wspomniana terenówka Pajero. Mitsubishi nie zapomina o ekologii i w ich ofercie znalazło się miejsce dla elektrycznego i-MiEV

Modele MITSUBISHI

MITSUBISHI - Wiadomości

Mitsubishi Eclipse Cross - legenda stworzona od nowa teraz na wyprzedaży rocznika
Mitsubishi Eclipse Cross pojawił się w gamie japońskiego producenta w 2017 roku. Choć nazwa Eclipse pojawiła się już w historii marki spod znaku trzech diamentów, ten model to zupełna nowość. Mimo krótkiego stażu na rynku motoryzacyjnym, japoński SUV jest właśnie dostępny na wyprzedaży rocznika i możemy go kupić kilkanaście tysięcy złotych taniej.

Japońskie SUV-y na wyprzedaży. Sprawdzamy ofertę Mitsubishi
To ostatni dzwonek na zakup auta na wyprzedaży rocznika. Oferty producentów są jeszcze atrakcyjniejsze niż na początku roku, a w salonach czekają świetnie wyposażone modele w promocyjnych cenach. To ostatni dzwonek, by SUV-a Mitsubishi kupić ponad 20 tys. zł taniej.

Rozwijany przez mistrzów rajdów, dziś dostępny dla każdego - co potrafi napęd 4x4 w Eclipse Cross
80 lat doświadczeń w produkcji samochodów 4x4, liczne zwycięstwa w rajdach terenowych i tych organizowanych w ramach WRC zaowocowały powstaniem jednego z najdoskonalszych napędów 4WD na rynku. Poznajcie S-AWC, czyli zaawansowany napęd na cztery koła Mitsubishi, który trafił m.in. do modelu Eclipse Cross.

Małe miejskie auto czy kompaktowy crossover? Sprawdzamy, co i za ile można kupić na wyprzedaży Mitsubishi
Dylemat nad wyborem samochodu do miasta spotyka coraz więcej osób. W ofercie Mitsubishi znajdziemy dwie pozycje, które świetnie nadają się do miejskiej dżungli. Różnią się od siebie zarówno gabarytami, jak i ceną, ale oba są teraz objęte bardzo atrakcyjną ofertą. Rabaty na samochody z rocznika 2018 sięgają aż 22 tysięcy złotych.

Odświeżony Mitsubishi Outlander już w polskich salonach. Ile kosztuje japoński bestseller?
Najnowsze wcielenie rodzinnego SUV-a ze stajni Mitsubishi właśnie pojawiło się w polskich salonach. Outlander zyskał nie tylko unowocześnioną stylistykę, ale także bogatsze wyposażenie. Ile trzeba zapłacić za bestseller japońskiej marki?