MITSUBISHI

MITSUBISHI

MITSUBISHI
Firma Mitsubishi to bardzo ciekawy przypadek - to konglomerat o bardzo szerokim zakresie działania. Oprócz samochodów zajmuje się również przemysłem ciężkim, stoczniami, lotnictwem, zbrojeniami, w swoim portfolio posiada również największe japońskie zakłady chemiczne, bank, a nawet spore udziały w firmie fotograficznej Nikon.

Pierwsze próby Mitsubishi w motoryzacji to rok 1917 i Mitsubishi Model A, uznawany za pierwszy seryjny japoński samochód.. Dzisiaj nam znane Mitsubishi Motors zostało wyodrębnione z działu Mitsubishi, zajmującego się przemysłem ciężkim. Za sprawą takich samochodów, jak Lancer Evo albo Eclipse marka kojarzy się nam ze sportem i wysokimi osiągami. Z kolei o słynnej japońskiej niezawodności może poświadczyć niezniszczalna terenówka Mitsubishi Pajero.
A jakie auta czekają na klientów w salonie Mitsubishi? Wybór jest bardzo duży – miejski Space Star, Lancer, crossover ASX, większy Outlander, użytkowy L200, czy wspomniana terenówka Pajero. Mitsubishi nie zapomina o ekologii i w ich ofercie znalazło się miejsce dla elektrycznego i-MiEV

Modele MITSUBISHI

MITSUBISHI - Wiadomości

Mitsubishi e-Evolution - powrót do sportowych korzeni?
Lada moment startują targi motoryzacyjne w Tokio, a tymczasem Mitsubishi podgrzewa atmosferę przed imprezą. Pojawi się tam ciekawy koncept e-Evolution. Jest to wizja sportowego auta zasilanego prądem.

Mitsubishi prezentuje kolejnego vana. Trafi do Europy?
Kilkanaście dni po odsłonięciu modelu Xpander przyszedł czas na kolejną nowość od producenta spod znaku trzech diamentów. Mitsubishi wprowadza na rynek nową generację modelu Delica.

Nowy model Mitsubishi bez tajemnic. Oto Xpander
Mitsubishi ujawniło pierwsze zdjęcia nowego modelu już jakiś czas temu, ale dopiero teraz Japończycy odkryli wszystkie karty. 7-osobowy Xpander ma zrewolucjonizować segment minivanów.

Grupa VW już nie jest liderem. Na prowadzeniu Renault-Nissan
Pierwsza połowa tego roku przyniosła przetasowania w globalnym rankingu sprzedaży. Koncern Volkswagen pogrążony aferą Dieselgate musiał ustąpić miejsca aliansowi Renault-Nissan, który sprzedał prawie 5,27 mln samochodów.

Nowe Mitsubishi pomieści 7 osób na pokładzie. Oto Expander
Japoński producent w końcu odsłonił zupełnie nowy model, który zadebiutuje podczas Indonesia International Auto Show w połowie września. Przedstawiciel segmentu MPV ma odważny design i sporo miejsca w kabinie.