MITSUBISHI

MITSUBISHI

MITSUBISHI
Firma Mitsubishi to bardzo ciekawy przypadek - to konglomerat o bardzo szerokim zakresie działania. Oprócz samochodów zajmuje się również przemysłem ciężkim, stoczniami, lotnictwem, zbrojeniami, w swoim portfolio posiada również największe japońskie zakłady chemiczne, bank, a nawet spore udziały w firmie fotograficznej Nikon.

Pierwsze próby Mitsubishi w motoryzacji to rok 1917 i Mitsubishi Model A, uznawany za pierwszy seryjny japoński samochód.. Dzisiaj nam znane Mitsubishi Motors zostało wyodrębnione z działu Mitsubishi, zajmującego się przemysłem ciężkim. Za sprawą takich samochodów, jak Lancer Evo albo Eclipse marka kojarzy się nam ze sportem i wysokimi osiągami. Z kolei o słynnej japońskiej niezawodności może poświadczyć niezniszczalna terenówka Mitsubishi Pajero.
A jakie auta czekają na klientów w salonie Mitsubishi? Wybór jest bardzo duży – miejski Space Star, Lancer, crossover ASX, większy Outlander, użytkowy L200, czy wspomniana terenówka Pajero. Mitsubishi nie zapomina o ekologii i w ich ofercie znalazło się miejsce dla elektrycznego i-MiEV

Modele MITSUBISHI

MITSUBISHI - Wiadomości

III Zlot Mitsubishi w Łomnicy
W dniach 8-10 czerwca 2018 r. w Łomnicy koło Karpacza odbył się III Zlot Mitsubishi. Dopisała frekwencja, pogoda, a przede wszystkim humory uczestników bodaj najsilniejszej społeczności w Polsce, skupionej wokół marki samochodowej.

Mitsubishi Space Star - samochód globalny
Segment miejskich samochodów w Polsce cały czas rośnie, a do gry dołączył właśnie bardzo mocny gracz, który dorastał na rynkach całego świata. Czym Mitsubishi Space Star chce przyciągnąć do siebie polskich kierowców?

Mitsubishi Pajero Limited Edition - terenowe Mitsubishi w limitowanej edycji
Mitsubishi Pajero to jeden z ostatnich twardych i surowych samochodów terenowych dostępnych na rynku. Japoński producent wprowadza do salonów specjalną wersję o nazwie Limited Edition.

Mitsubishi Eclipse Cross - nowy rozdział w historii Mitsubishi
Mitsubishi Eclipse Cross to jedna z najważniejszych premier ostatnich lat. Nie dość, że auto wprowadza potężny podmuch świeżości do segmentu kompaktowych SUV-ów, to wyznacza jeszcze nowy kierunek dla swojej marki.

Mitsubishi Space Star - ceny w Polsce. Znamy pełny cennik
Ofertę marki Mitsubishi uzupełnił model Space Star. Auto powraca do gamy po kilkuletniej przerwie. Na targach w Poznaniu mogliśmy się przyjrzeć mu z bliska, a teraz importer opublikował oficjalny cennik.