MITSUBISHI

MITSUBISHI

MITSUBISHI
Firma Mitsubishi to bardzo ciekawy przypadek - to konglomerat o bardzo szerokim zakresie działania. Oprócz samochodów zajmuje się również przemysłem ciężkim, stoczniami, lotnictwem, zbrojeniami, w swoim portfolio posiada również największe japońskie zakłady chemiczne, bank, a nawet spore udziały w firmie fotograficznej Nikon.

Pierwsze próby Mitsubishi w motoryzacji to rok 1917 i Mitsubishi Model A, uznawany za pierwszy seryjny japoński samochód.. Dzisiaj nam znane Mitsubishi Motors zostało wyodrębnione z działu Mitsubishi, zajmującego się przemysłem ciężkim. Za sprawą takich samochodów, jak Lancer Evo albo Eclipse marka kojarzy się nam ze sportem i wysokimi osiągami. Z kolei o słynnej japońskiej niezawodności może poświadczyć niezniszczalna terenówka Mitsubishi Pajero.
A jakie auta czekają na klientów w salonie Mitsubishi? Wybór jest bardzo duży – miejski Space Star, Lancer, crossover ASX, większy Outlander, użytkowy L200, czy wspomniana terenówka Pajero. Mitsubishi nie zapomina o ekologii i w ich ofercie znalazło się miejsce dla elektrycznego i-MiEV

Modele MITSUBISHI

MITSUBISHI - Wiadomości

Mitsubishi Eclipse Cross z nowymi cenami
Nazwa tego modelu brzmi znajomo - nawiązuje do popularnego, sportowego coupe z lat 90. Jednak nowa inkarnacja Mitsubishi Eclipse Cross to przedstawiciel popularnego segmentu SUV. Japoński producent mocno stawia na ten model - w ciągu kilku lat ma być filarem sprzedażowym marki.

Kolejne marki rezygnują z silników wysokoprężnych - teraz Suzuki i Mitsubishi. Czy to zmierzch diesli?
Japońscy producenci dołączają do europejskich konkurentów i rezygnują z silników wysokoprężnych. Do grona dołączyły marki Suzuki i Mitsubishi, które zamierzają w najbliższych latach zmarginalizować udział tych jednostek w ofercie.

Wyprzedażowy zawrót głowy, czyli ile można zaoszczędzić, kupując nowe Mitsubishi
W Mitsubishi ruszyła jesienna akcja promocyjna. Rabaty dawane są na trzy SUV-y: ASX-a, Eclipse Crossa i Outlandera oraz pozostałe modele.

W czym Mitsubishi jest lepsze od konkurentów? Nie chodzi tylko o sprzedaż
Mitsubishi nie kusi wyłącznie atrakcyjnymi cenami. Japończycy wiedzą, że dla klientów liczą się też inne aspekty, w tym serwis i gwarancja. W czym Mitsubishi jest mocniejsze od konkurencji?

III Zlot Mitsubishi w Łomnicy
W dniach 8-10 czerwca 2018 r. w Łomnicy koło Karpacza odbył się III Zlot Mitsubishi. Dopisała frekwencja, pogoda, a przede wszystkim humory uczestników bodaj najsilniejszej społeczności w Polsce, skupionej wokół marki samochodowej.