MITSUBISHI

MITSUBISHI

MITSUBISHI
Firma Mitsubishi to bardzo ciekawy przypadek - to konglomerat o bardzo szerokim zakresie działania. Oprócz samochodów zajmuje się również przemysłem ciężkim, stoczniami, lotnictwem, zbrojeniami, w swoim portfolio posiada również największe japońskie zakłady chemiczne, bank, a nawet spore udziały w firmie fotograficznej Nikon.

Pierwsze próby Mitsubishi w motoryzacji to rok 1917 i Mitsubishi Model A, uznawany za pierwszy seryjny japoński samochód.. Dzisiaj nam znane Mitsubishi Motors zostało wyodrębnione z działu Mitsubishi, zajmującego się przemysłem ciężkim. Za sprawą takich samochodów, jak Lancer Evo albo Eclipse marka kojarzy się nam ze sportem i wysokimi osiągami. Z kolei o słynnej japońskiej niezawodności może poświadczyć niezniszczalna terenówka Mitsubishi Pajero.
A jakie auta czekają na klientów w salonie Mitsubishi? Wybór jest bardzo duży – miejski Space Star, Lancer, crossover ASX, większy Outlander, użytkowy L200, czy wspomniana terenówka Pajero. Mitsubishi nie zapomina o ekologii i w ich ofercie znalazło się miejsce dla elektrycznego i-MiEV

Modele MITSUBISHI

MITSUBISHI - Wiadomości

Mitsubishi Eclipse Cross - nowy rozdział w historii Mitsubishi
Mitsubishi Eclipse Cross to jedna z najważniejszych premier ostatnich lat. Nie dość, że auto wprowadza potężny podmuch świeżości do segmentu kompaktowych SUV-ów, to wyznacza jeszcze nowy kierunek dla swojej marki.

Mitsubishi Space Star - ceny w Polsce. Znamy pełny cennik
Ofertę marki Mitsubishi uzupełnił model Space Star. Auto powraca do gamy po kilkuletniej przerwie. Na targach w Poznaniu mogliśmy się przyjrzeć mu z bliska, a teraz importer opublikował oficjalny cennik.

Mitsubishi Space Star wraca na rynek w nowym wydaniu - znamy polskie ceny
Dwie dekady temu Mistubishi Space Star było rodzinnym minivanem. W 2014 roku auto zadebiutowało już jako przedstawiciel segmentu B, ale po dwóch latach zniknęło z rynku. Teraz przyszedł czas na kolejne podejście.

Mitsubishi Outlander 2.0 vs Honda CR-V 2.0 - wciąż w dobrej formie
Te flagowe SUV-y w swoich koncernach powoli kończą rynkową karierę. Zarówno CR-V jak i Outlander wkrótce doczekają się następców. To nie oznacza, że obok japońskiej oferty można przejść obojętnie. To dojrzałe, przestronne i dopracowane konstrukcje w rozsądnej cenie. Obie z wolnossącymi, pancernymi silnikami benzynowymi pozbawionymi skomplikowanego osprzętu.

Japońsko-francuski alians przeznaczy miliard dolarów na nowe samochody
Przedstawiciele aliansu Renault-Nissan-Mitsubishi ogłosili uruchomienie korporacyjnego funduszu venture capital. Alliance Ventures zainwestuje około miliarda dolarów we wsparcie projektów związanych z innowacyjnością.