MITSUBISHI

MITSUBISHI

MITSUBISHI
Firma Mitsubishi to bardzo ciekawy przypadek - to konglomerat o bardzo szerokim zakresie działania. Oprócz samochodów zajmuje się również przemysłem ciężkim, stoczniami, lotnictwem, zbrojeniami, w swoim portfolio posiada również największe japońskie zakłady chemiczne, bank, a nawet spore udziały w firmie fotograficznej Nikon.

Pierwsze próby Mitsubishi w motoryzacji to rok 1917 i Mitsubishi Model A, uznawany za pierwszy seryjny japoński samochód.. Dzisiaj nam znane Mitsubishi Motors zostało wyodrębnione z działu Mitsubishi, zajmującego się przemysłem ciężkim. Za sprawą takich samochodów, jak Lancer Evo albo Eclipse marka kojarzy się nam ze sportem i wysokimi osiągami. Z kolei o słynnej japońskiej niezawodności może poświadczyć niezniszczalna terenówka Mitsubishi Pajero.
A jakie auta czekają na klientów w salonie Mitsubishi? Wybór jest bardzo duży – miejski Space Star, Lancer, crossover ASX, większy Outlander, użytkowy L200, czy wspomniana terenówka Pajero. Mitsubishi nie zapomina o ekologii i w ich ofercie znalazło się miejsce dla elektrycznego i-MiEV

Modele MITSUBISHI

MITSUBISHI - Wiadomości

Mitsubishi Pajero znika z europejskiej oferty. Pożegnanie z kultową terenówką
Kolejna legenda schodzi ze sceny. Tym razem smutnego końca doczekało Mitsubishi Pajero, jedna z najlepszych terenówek, jakie można było kupić w salonie.

Rozwijany przez mistrzów rajdów, dziś dostępny dla każdego - co potrafi napęd 4x4 w Eclipse Cross
80 lat doświadczeń w produkcji samochodów 4x4, liczne zwycięstwa w rajdach terenowych i tych organizowanych w ramach WRC zaowocowały powstaniem jednego z najdoskonalszych napędów 4WD na rynku. Poznajcie S-AWC, czyli zaawansowany napęd na cztery koła Mitsubishi, który trafił m.in. do modelu Eclipse Cross.

Mitsubishi Space Star - samochód globalny
Segment miejskich samochodów w Polsce cały czas rośnie, a do gry dołączył właśnie bardzo mocny gracz, który dorastał na rynkach całego świata. Czym Mitsubishi Space Star chce przyciągnąć do siebie polskich kierowców?

Odświeżony Mitsubishi Outlander już w polskich salonach. Ile kosztuje japoński bestseller?
Najnowsze wcielenie rodzinnego SUV-a ze stajni Mitsubishi właśnie pojawiło się w polskich salonach. Outlander zyskał nie tylko unowocześnioną stylistykę, ale także bogatsze wyposażenie. Ile trzeba zapłacić za bestseller japońskiej marki?

Opinie Moto.pl: Mitsubishi Outlander 2.0 150 KM AWD/CVT - dla konserwatystów
Choć najnowsze wcielenie Mitsubishi Outlandera przyciąga wzrok zgrabnymi proporcjami i modnymi akcentami stylizacyjnymi, moim zdaniem jest to propozycja bardziej dla motoryzacyjnych konserwatystów niż dla trendsetterów.