MITSUBISHI

MITSUBISHI

MITSUBISHI
Firma Mitsubishi to bardzo ciekawy przypadek - to konglomerat o bardzo szerokim zakresie działania. Oprócz samochodów zajmuje się również przemysłem ciężkim, stoczniami, lotnictwem, zbrojeniami, w swoim portfolio posiada również największe japońskie zakłady chemiczne, bank, a nawet spore udziały w firmie fotograficznej Nikon.

Pierwsze próby Mitsubishi w motoryzacji to rok 1917 i Mitsubishi Model A, uznawany za pierwszy seryjny japoński samochód.. Dzisiaj nam znane Mitsubishi Motors zostało wyodrębnione z działu Mitsubishi, zajmującego się przemysłem ciężkim. Za sprawą takich samochodów, jak Lancer Evo albo Eclipse marka kojarzy się nam ze sportem i wysokimi osiągami. Z kolei o słynnej japońskiej niezawodności może poświadczyć niezniszczalna terenówka Mitsubishi Pajero.
A jakie auta czekają na klientów w salonie Mitsubishi? Wybór jest bardzo duży – miejski Space Star, Lancer, crossover ASX, większy Outlander, użytkowy L200, czy wspomniana terenówka Pajero. Mitsubishi nie zapomina o ekologii i w ich ofercie znalazło się miejsce dla elektrycznego i-MiEV

Modele MITSUBISHI

MITSUBISHI - Wiadomości

Mitsubishi Eclipse Cross - pierwszy kontakt z nowym rozdziałem japońskiej marki
Eclipse Cross ma być początkiem nowego rozdziału w historii Mitsubishi. Mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej nowemu japońskiemu SUV-owi.

Ukraińska policja kupuje 635 hybrydowych Outlanderów
Polska policja najprawdopodobniej zamówi 140 egzemplarzy BMW Serii 3 z mocnymi silnikami, a tymczasem na Ukrainie dostarczono flotę 635 hybrydowych Mitsubishi Outlanderów przeznaczonych dla służb mundurowych.

Mitsubishi ASX 1.6 MIVEC 2WD | Test | Miejski SUV w trasie
Mitsubishi ASX to jeden z ulubionych miejskich SUV-ów Polaków. Postanowiliśmy sprawdzić, jak modny crossover radzi sobie nie w mieście, a w dłuższej trasie. Czy to dobre auto dla kierowców często wyjeżdżających na drogi szybkiego ruchu?

Mitsubishi świętuje 100.urodziny | Spotkanie z mistrzem Dakaru
Mitsubishi hucznie obchodzi 100. rocznicę wyprodukowania pierwszego samochodu. Nowe auta japońskiej marki mogliśmy oglądać w Poznaniu, ale tuż przed targami zorganizowano bardzo ciekawą imprezę

Salon Genewa 2017 | Mitsubishi Eclipse Cross | Zupełnie nowy SUV
Stylistycznie nawiązuje do ostatnich konceptów marki, nazwę pożyczył od kultowego sportowego modelu, a w ofercie zajmie miejsce pomiędzy ASX-em i Outlanderem. Oto Eclipse Cross - zupełnie nowy SUV Japończyków