MAZDA

MAZDA

MAZDA
Mazda to zdecydowanie jeden z najciekawszych producentów na rynku. Samochody z Kraju Kwitnącej Wiśni wyróżniają się na drodze nie tylko elegancką stylistyką, ale też silnikami. Mazda wciąż zdaje się opierać downsizingowi. Najnowsze Mazdy powstają w duchu filozofii KODO ("dusza ruchu", co widać w dynamicznym i dopracowanym aerodynamicznie nadwoziu) oraz technologii Skyactiv (cały samochód, każdy jego element został na nowo zaprojektowany, tak żeby zapewnić jak najlepsze osiągi i najniższe spalanie). Widzimy to w aktualnie oferowanych modelach: Mazdzie 2, 3, 6, CX-3, CX-5 oraz MX-5.
Nie zapominajmy też o wcześniejszych osiągnięciach Japończyków. Historia Mazdy sięga aż 1920 roku i obfitowała w wiele ciekawych aut. Samochody z serii RX (m.in. RX-7 i RX-8), czy starsze generacje roadstera MX-5 do dzisiaj rozpalają wyobraźnię... No i nikt nie ukochał silników Wankla tak mocno, jak właśnie Mazda.

Modele MAZDA

2015 - obecnie
MAZDA CX-3
2012 - obecnie
MAZDA CX-5
2007 - 2016
MAZDA CX-9
2007 - 2015
MAZDA CX-7
2006 - 2015
MAZDA 5
2003 - obecnie
MAZDA 3

MAZDA - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Nowa Mazda CX-3 - wciąż jeden z najciekawszych małych crossoverów
Segment małych crossoverów rośnie jak na drożdżach i co chwilę ktoś prezentuje nowe auto tego typu. Mazda CX-3 jednak wciąż się wyróżnia i jest inna od wszystkich. W nowy rok modelowy wjeżdża z pakietem ważnych poprawek. Jak jeździ nowa Mazda CX-3? Mieliśmy okazję to sprawdzić.

Mazda MX-5 2019 - opinie moto.pl. Roadsterem przez najwspanialszą drogę świata
- To najlepsza droga na świecie do jazdy samochodem - powiedział w jednym z odcinków "Top Gear" Jeremy Clarkson. Miałem okazję przekonać się o tym, siedząc za kierownicą najczęściej kupowanego roadstera w historii.

Mazda MX-5 2018 - cennik. Kultowy roadster z pakietem ważnych poprawek
Więcej mocy, lepsze osiągi, poprawiona ergonomia i więcej systemów bezpieczeństwa - takie zmiany czekają na klientów zainteresowanych Mazdą MX-5 przygotowaną dla rocznika modelowego 2019. Znamy polskie ceny.

Mazda CX-3 2017 - cennik. "Stary" model w specjalnej promocji
Mazda CX-3 z rocznika modelowego 2017, czyli przed face-liftingiem, jest jeszcze dostępna w ofercie importera japońskiej marki. Klienci mogą wybierać elementy wyposażenia w promocyjnej cenie.

Mazda 6 2018 SkyDream - cennik. Wchodzi nowa wersja wyposażenia
Flagowy model Mazdy przeszedł właśnie drugi face-lifting. Przy okazji w ofercie pojawiła się nowa odmiana wyposażenia - SkyDream. Znamy cenę tej wersji.