MAZDA

MAZDA

MAZDA
Mazda to zdecydowanie jeden z najciekawszych producentów na rynku. Samochody z Kraju Kwitnącej Wiśni wyróżniają się na drodze nie tylko elegancką stylistyką, ale też silnikami. Mazda wciąż zdaje się opierać downsizingowi. Najnowsze Mazdy powstają w duchu filozofii KODO ("dusza ruchu", co widać w dynamicznym i dopracowanym aerodynamicznie nadwoziu) oraz technologii Skyactiv (cały samochód, każdy jego element został na nowo zaprojektowany, tak żeby zapewnić jak najlepsze osiągi i najniższe spalanie). Widzimy to w aktualnie oferowanych modelach: Mazdzie 2, 3, 6, CX-3, CX-5 oraz MX-5.
Nie zapominajmy też o wcześniejszych osiągnięciach Japończyków. Historia Mazdy sięga aż 1920 roku i obfitowała w wiele ciekawych aut. Samochody z serii RX (m.in. RX-7 i RX-8), czy starsze generacje roadstera MX-5 do dzisiaj rozpalają wyobraźnię... No i nikt nie ukochał silników Wankla tak mocno, jak właśnie Mazda.

Modele MAZDA

2015 - obecnie
MAZDA CX-3
2012 - obecnie
MAZDA CX-5
2007 - 2016
MAZDA CX-9
2007 - 2015
MAZDA CX-7
2006 - 2015
MAZDA 5
2003 - obecnie
MAZDA 3

MAZDA - Wiadomości

Wszyscy w Mazdzie marzą o sportowym modelu z silnikiem Wankla
Fani japońskiej marki wciąż czekaja na następcę modelu RX-8. Szef marki przyznał, że sam również marzy o takim samochodzie.

Kandydat w plebiscycie The Best of Moto.pl - Mazda CX-3 2018
Mazda CX-3 od chwili rynkowego debiutu była w czołówce najbezpieczniejszych, najbardziej wydajnych i stylowych samochodów w swojej klasie. Mimo to Japończycy wciąż udoskonalają swojego miejskiego SUV-a. Pod karoserią CX-3 2018 ukryto sporo nowości.

Nowa Mazda 3 - cennik 2019. Już w standardzie bardzo bogato wyposażona
Nowa Mazda 3 będzie jednym z najdroższych kompaktów na rynku. Wynagrodzi to jednak kierowcom mocnymi silnikami już w standardzie i bardzo bogatym wyposażeniem.

Kandydat w plebiscycie The Best of Moto.pl - Mazda CX-5
Pierwszy raz w historii najczęściej kupowana Mazda w Polsce jest SUV-em. CX-5 to samochód niezwykle dopracowany. Jest mocnym kandydatem w plebiscycie The Best of Moto.pl w kategorii Samochód Uniwersalny.

Kandydat w plebiscycie The Best of Moto.pl - nowa Mazda 6
Znacznie lepiej wyciszona, wyposażona i wykończona - nowa Mazda 6 choć z wyglądu zmieniła się niewiele, pod karoserią skrywa ogrom nowości. Japońska limuzyna walczy o główną nagrodę w plebiscycie The Best of Moto.pl.