LEXUS IS Sedan V (2013 - 2016)

LEXUS IS Sedan V

Generacja była produkowana od 2013 do 2016 roku. LEXUS IS Sedan V to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 133 do 180 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji LEXUS IS Sedan V wynosi od 181 do 245 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 230 km/h. Silnik LEXUS IS Sedan V jest rzędowy lub układ v posiadający od 4 do 6 cylidrów o pojemności od 1998 do 2500 cm3. Na każdy cylinder w silniku LEXUS IS Sedan V przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy LEXUS IS Sedan V osiąga moment obrotowy od 221 do 350 Nm. LEXUS IS Sedan V posiada napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ LEXUS IS Sedan V to benzyna lub benzyna i elektryczny.

Średnie spalanie LEXUS IS Sedan V wynosi około 7,0 l na 100km. Warto nadmienić, że LEXUS IS Sedan V posiada 4 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4665 mm długości, 1810 mm szerokości, 1430 mm wysokości.

Opinie o LEXUS IS Sedan V

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników LEXUS IS Sedan V

Zdjęcia LEXUS IS Sedan V

LEXUS IS - Wiadomości

Nowy Lexus IS. Producent drażni tajemniczym zdjęciem
Za kilka dni premiera jednego z ważniejszych modeli Lexusa. Chodzi o sportowego sedana klasy średniej o symbolu IS. Szczegóły konkurenta BMW serii 3 poznamy 9 czerwca. Na razie producent kusi zdjęciem, na którym widać tylko tylne lampy.

Audi A4 B5 - awarie, najlepsze wersje i nieoczywisty rywal, którego też kupimy za 10 tys. zł
Już dość leciwe Audi A4 B5 wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem polskich kierowców. Z prostego powodu - można je kupić już za ok. 10 tysięcy złotych. Sprawdzamy, którym wersjom przyjrzeć się na portalach z ogłoszeniami, a także prześwietlamy jednego z nieoczywistych rywali, Lexusa IS.

Kupujemy używane: Lexus IS I kontra Audi A4 B5. Klasa premium za stosunkowo niewielką kwotę
Zamiast relatywnie świeżego auta miejskiego, może zdecydować się na nastoletni model segmentu premium. Licząc nie tylko na wyższy komfort jazdy, lepszą jakość wykonania i osiągi, ale również na dość niską awaryjność. Istotnie, wybierając niektóre auta premiowanych marek otrzymujemy to wszystko w pakiecie. Do tej grupy należy niezwykle popularne Audi A4 B5, a także pierwsza generacja Lexusa IS. Te samochody dostępne są za niespełna 10 tysięcy złotych