LEXUS IS Kabriolet

LEXUS IS Kabriolet

LEXUS IS Kabriolet

Model był produkowany od 2009 do 2014 roku. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. LEXUS IS Kabriolet to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi 153 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu LEXUS IS Kabriolet wynosi 208 KM. Silnik LEXUS IS Kabriolet jest typu układ v posiadający 6 cylidrów o pojemności 2500 cm3. Na każdy cylinder w silniku LEXUS IS Kabriolet przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy LEXUS IS Kabriolet osiąga moment obrotowy 252 Nm. LEXUS IS Kabriolet posiada napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ LEXUS IS Kabriolet to benzyna.

Warto nadmienić, że LEXUS IS Kabriolet posiada 2 drzwi, 4 siedzenia. Wymiary samochodu: 4635 mm długości, 1800 mm szerokości, 1415 mm wysokości.

Opinie o LEXUS IS Kabriolet

Ocena ogólna:
(6 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje LEXUS IS Kabriolet

2009 - 2014
LEXUS IS Kabriolet C

Zdjęcia LEXUS IS Kabriolet

LEXUS IS - Wiadomości

Nowy Lexus IS. Producent drażni tajemniczym zdjęciem
Za kilka dni premiera jednego z ważniejszych modeli Lexusa. Chodzi o sportowego sedana klasy średniej o symbolu IS. Szczegóły konkurenta BMW serii 3 poznamy 9 czerwca. Na razie producent kusi zdjęciem, na którym widać tylko tylne lampy.

Audi A4 B5 - awarie, najlepsze wersje i nieoczywisty rywal, którego też kupimy za 10 tys. zł
Już dość leciwe Audi A4 B5 wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem polskich kierowców. Z prostego powodu - można je kupić już za ok. 10 tysięcy złotych. Sprawdzamy, którym wersjom przyjrzeć się na portalach z ogłoszeniami, a także prześwietlamy jednego z nieoczywistych rywali, Lexusa IS.

Kupujemy używane: Lexus IS I kontra Audi A4 B5. Klasa premium za stosunkowo niewielką kwotę
Zamiast relatywnie świeżego auta miejskiego, może zdecydować się na nastoletni model segmentu premium. Licząc nie tylko na wyższy komfort jazdy, lepszą jakość wykonania i osiągi, ale również na dość niską awaryjność. Istotnie, wybierając niektóre auta premiowanych marek otrzymujemy to wszystko w pakiecie. Do tej grupy należy niezwykle popularne Audi A4 B5, a także pierwsza generacja Lexusa IS. Te samochody dostępne są za niespełna 10 tysięcy złotych