LEXUS

LEXUS

LEXUS
Toyota powołała markę Lexus do życia z jednym prostym zadaniem – wykroić jak największy kawałek z segmentu samochodów premium. Kiedy Toyota walczy na rynku o przeciętnego klienta, tak Lexus ma bić się o tych z o wiele grubszym portfelem. Pierwszy model z 1989 roku, limuzyna Lexus LS rzuciła rękawicę takim samochodom, jak Mercedes klasy S, BMW serii 7 oraz Jaguar XJ.

Później do palety wygodnych luksusowych samochodów dołączyły te ze sportowym zacięciem. Najlepszym przykładem jest oczywiście spektakularny supersamochód Lexus LFA, przez niektórych okrzyknięty „najlepszych samochodem ostatnich lat”.

Potężnej, diablo szybkiej i kosmicznie drogiej bestii LFA już nie kupimy, ale w salonach Japończyków i tak znajdziemy kilka świetnych modeli z klasy premium. W Polsce to Lexusy:
CT, IS, GS, LS, RX, NX oraz RC.

Modele LEXUS

2018 - obecnie
LEXUS UX
2016 - obecnie
LEXUS LC
2014 - obecnie
LEXUS RC
2014 - obecnie
LEXUS NX
2010 - obecnie
LEXUS CT
2003 - 2014
LEXUS GX

LEXUS - Wiadomości

Po co kupować samochód premium, skoro można skorzystać z finansowania? Prześwietlamy ofertę hybrydowych Lexusów
Hybrydowe Lexusy są bestsellerami nie tylko w Polsce, ale na całym Starym Kontynencie. Ekologiczne rozwiązanie korzystnie wpływa na klimat, gwarantuje niskie zużycie paliwa i pozwala wyróżnić się w tłumie. Japońskie hybrydy premium są także dynamiczne i pierwszorzędnie wykonane. Spieszymy z wyjaśnieniem, dlaczego to najlepsza propozycja.

TOP 5 ciekawostek o Lexusie NX
Lexus NX to pierwszy SUV japońskiej marki premium. Model ten wyróżnia się w swoim segmencie przede wszystkim odważnym designem, ale także opcjonalnym napędem hybrydowym. W Lexusie NX znalazło się jednak kilka stylistycznych ciekawostek, których próżno szukać u konkurencji. Czym się wyróżnia japoński SUV?

Najpopularniejsze marki premium w Polsce. Które auta luksusowe dominują w 2019 roku?
Zmiany w leasingach nie zniechęcają Polaków do zakupu samochodów marek premium. Rynek zalicza kolejne dynamiczne wzrosty. Na szczególną uwagę zasługują trzy marki: BMW, Volvo i Jaguar.

Lexus NX Optimum - czy to się opłaca? Sprawdzamy, co oferuje bestseller Lexusa w specjalnej wersji
Lexus reaguje na zmiany w prawie podatkowym, które ma duży wpływ na opłacalność leasingów. Japoński producent oferuje trzy modele, które można kupić w opcji wyposażeniowej Optimum, a co za tym idzie - w wyjątkowo korzystnej ofercie leasingowej. Sprawdzamy, czy Lexus NX w nowym wydaniu jest wart uwagi, a cena jest naprawdę kusząca.

Bestseller Lexusa z nowym cennikiem. Którą wersję SUV-a wybrać?
NX to jeden z najciekawszych SUV-ów z metką premium na rynku. Niedawno został odświeżony i ma luksusowo wykończone wnętrze. Początek roku to dobry moment na kupno Lexusa. Mamy nowy cennik.