LAND ROVER

LAND ROVER

LAND ROVER
Brytyjski Land Rover rozpoczął działalność w 1948 roku jako podmarka Rovera. Jak to w motoryzacji bardzo często bywa, później nastąpiła fala przejęć. Najpierw Land Rover trafił pod skrzydła BMW, potem Forda, a teraz, od 2008 roku, należy do indyjskiego koncernu Tata Motors.


Czy trzeba komuś Land Rovera przedstawiać? To specjaliści od niezawodnych samochodów terenowych, które poradzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Kto potrzebuje auta w trudny teren, ten na pewno rozważa zakup Land Rovera. Częścią marki są także o wiele lepiej wyposażone i droższe Range Rovery.
W polskich salonach marki znajdziemy samochody o takich legendarnych nazwach, jak Land Rover Discovery (ostatnio do oferty dołączył mniej terenowy Discovery Sport) oraz Land Rover Defender.

Modele LAND ROVER

LAND ROVER - Wiadomości

Ineos Grenadier ma być wołem roboczym, a nie symbolem statusu. I tak też wygląda
Następca kultowego Land Rovera już jest, ale ma inny charakter niż wcześniej. Na rynku powstała luka. Ma ją wypełnić nowy brytyjski samochód terenowy Ineos Grenadier, który jest narzędziem pracy, a nie symbolem statusu.

Range Rover świętuje 50. urodziny specjalną edycją limitowaną. Powstanie 1970 sztuk
Już 50 lat - tyle jest na rynku marka model Range Rover. Z tej okazji brytyjski producent wypuścił limitowaną edycję specjalną Range Rover Fifty. Unikalny model powstanie w nakładzie 1970 sztuk - liczba ta nawiązuje do roku narodzin modelu.

Range Rover ma już pół wieku. Z tej okazji była niezła impreza
Markę Range Rover trzeba szanować, bo to pierwsze luksusowe europejskie SUV-y. Brytyjskie samochody są wytwarzane od 1970 r. Żeby to uczcić do ośrodka zimowej jazdy tej marki zaproszono bokserskiego mistrza świata i artystę, który sporządził 260-metrową płaskorzeźbę.