LAND ROVER

LAND ROVER

LAND ROVER
Brytyjski Land Rover rozpoczął działalność w 1948 roku jako podmarka Rovera. Jak to w motoryzacji bardzo często bywa, później nastąpiła fala przejęć. Najpierw Land Rover trafił pod skrzydła BMW, potem Forda, a teraz, od 2008 roku, należy do indyjskiego koncernu Tata Motors.


Czy trzeba komuś Land Rovera przedstawiać? To specjaliści od niezawodnych samochodów terenowych, które poradzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Kto potrzebuje auta w trudny teren, ten na pewno rozważa zakup Land Rovera. Częścią marki są także o wiele lepiej wyposażone i droższe Range Rovery.
W polskich salonach marki znajdziemy samochody o takich legendarnych nazwach, jak Land Rover Discovery (ostatnio do oferty dołączył mniej terenowy Discovery Sport) oraz Land Rover Defender.

Modele LAND ROVER

LAND ROVER - Wiadomości

Nowy Land Rover Defender - ceny w Polsce. Cennik nowego Defendera otworzy 241 900 zł
Nowy Land Rover Defender do polskich salonów ma przyjechać wczesną wiosną 2020 r. Jednak już teraz poznaliśmy ceny nowego Defendera. Wersja 90 startuje od 241 900 zł, a wydłużona 110 od 268 600 zł.

Land Rover Defender - kultowa terenówka została zabawką LEGO
Podobno nie dorastamy, tylko zmieniamy zabawki na większe. Pasjonaci motoryzacji wzdychający do terenowej legendy, Land Rovera Defendera, mogą postawić ją nie tylko w garażu, ale i na półce. Wszystko za sprawą nowego modelu LEGO Technic przedstawiającego kultową brytyjską terenówkę.

Nowy Land Rover Defender. Legenda powróciła w zupełnie nowym stylu
Nowy Land Rover Defender jedna z najważniejszych premier tego roku. Legendarna - nie bójmy się tego słowa - terenówka powróciła w zupełnie nowym wydaniu.

Nowy Land Rover Defender - wyciekły pierwsze zdjęcia. Terenowa legenda zagra w filmie
Nowy Land Rover Defender to jedna z najbardziej wyczekiwanych motoryzacyjnych premier tego roku. Brytyjska terenówka oficjalnie zadebiutuje podczas wrześniowych targów we Frankfurcie. Do sieci wyciekło jednak pierwsze zdjęcie Defendera bez kamuflażu.

Jaguar i Land Rover wykorzystają silniki BMW
Od czerwca 2019 r. wiadomo, że Jaguar-Land Rover i BMW zamierzają współpracować nad napędami elektrycznymi. Okazuje się jednak, że to nie wszystko. Brytyjskie samochody mają problem ze zużyciem paliwa, więc "pożyczą" jednostki spalinowe z BMW.