LAND ROVER

LAND ROVER

LAND ROVER
Brytyjski Land Rover rozpoczął działalność w 1948 roku jako podmarka Rovera. Jak to w motoryzacji bardzo często bywa, później nastąpiła fala przejęć. Najpierw Land Rover trafił pod skrzydła BMW, potem Forda, a teraz, od 2008 roku, należy do indyjskiego koncernu Tata Motors.


Czy trzeba komuś Land Rovera przedstawiać? To specjaliści od niezawodnych samochodów terenowych, które poradzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Kto potrzebuje auta w trudny teren, ten na pewno rozważa zakup Land Rovera. Częścią marki są także o wiele lepiej wyposażone i droższe Range Rovery.
W polskich salonach marki znajdziemy samochody o takich legendarnych nazwach, jak Land Rover Discovery (ostatnio do oferty dołączył mniej terenowy Discovery Sport) oraz Land Rover Defender.

Modele LAND ROVER

LAND ROVER - Wiadomości

Długo oczekiwany Land Rover Defender wraca do gry
Koncern JLR przygotowuje wielką premierę w 2019 roku. Na drogi wjedzie nowe wcielenie Defendera. Legendarna terenówka w nowej odsłonie przechodzi właśnie ostatnie, intensywne testy.

Koncern JLR musi oszczędzać. Szykują się zwolnienia?
Brytyjskie media donoszą, że koncern JLR zamierza ogłosić w najbliższym czasie redukcję zatrudnienia w swoich fabrykach.

Range Rover Evoque 2019 - ponad 7 lat minęło
Pierwszy Range Rover Evoque pojawił się na drogach ponad 7 lat temu. Koncern JLR postanowił nie czekać dłużej i zaprezentował właśnie drugą generację swojego hitu. Od 2010 r. na drogi wyjechało 770 tysięcy małych SUV-ów.

Jaguar wybrał Słowację. Zbudował tam nowoczesny zakład
Spółka Jaguar Land Rover uruchomiła nowy zakład produkcyjny w słowackiej Nitrze. Nowy obiekt wykorzystuje nowoczesne technologie produkcji.

Land Rover Defender - legendarna, brytyjska terenówka wraca do gry! Mamy pierwsze zdjęcia
W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego Land Rovera. Co ciekawe, samochód nie został przyłapany przez żadnego "motoryzacyjnego paparazzi".