LAND ROVER

LAND ROVER

LAND ROVER
Brytyjski Land Rover rozpoczął działalność w 1948 roku jako podmarka Rovera. Jak to w motoryzacji bardzo często bywa, później nastąpiła fala przejęć. Najpierw Land Rover trafił pod skrzydła BMW, potem Forda, a teraz, od 2008 roku, należy do indyjskiego koncernu Tata Motors.


Czy trzeba komuś Land Rovera przedstawiać? To specjaliści od niezawodnych samochodów terenowych, które poradzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Kto potrzebuje auta w trudny teren, ten na pewno rozważa zakup Land Rovera. Częścią marki są także o wiele lepiej wyposażone i droższe Range Rovery.
W polskich salonach marki znajdziemy samochody o takich legendarnych nazwach, jak Land Rover Discovery (ostatnio do oferty dołączył mniej terenowy Discovery Sport) oraz Land Rover Defender.

Modele LAND ROVER

LAND ROVER - Wiadomości

Range Rover stawia na hybrydy. Czas na oszczędną, 404-konną wersję P400e
Brytyjczycy zaprezentowali ostatnio nowego Range Rovera oraz Range Rovera Sporta. Jedną z największych nowości w obydwu SUV-ach jest hybrydowa odmiana P400e. Ma aż 404 KM mocy.

Oto nowy Range Rover. Lekki lifting i wersja hybrydowa
Wczoraj do Internetu wyciekły pierwsze zdjęcia nowego Range Rovera. Koncern JLR postanowił więc przyspieszyć bieg spraw i wczoraj na sam koniec dnia oficjalnie zaprezentował swój okręt flagowy.

Pakiet zmian dla Range Rovera Sport. Hybryda i podrasowana wersja SVR
Land Rover zaprezentował właśnie odświeżonego Range Rovera Sport. Oprócz drobnych zmian stylistycznych w ofercie pojawi się ponad 400-konna hybryda oraz wyraźnie wzmocniona wersja SVR.

Potężny Land Rover Discovery SVX we Frankfurcie
Koncern JLR przywiózł do Frankfurtu kilka naprawdę ciekawych aut. Tym razem przyjrzymy się nowemu Land Roverowi Discovery w topowym wydaniu SVX.

Range Rover Velar - testujemy pierwszą edycję z mocnym dieslem
Potrafi kosztować nawet pół miliona złotych, a i tak będzie jednym z bestsellerów Land Rovera. I to mimo kilku dość znaczących wad.