LAND ROVER

LAND ROVER

LAND ROVER
Brytyjski Land Rover rozpoczął działalność w 1948 roku jako podmarka Rovera. Jak to w motoryzacji bardzo często bywa, później nastąpiła fala przejęć. Najpierw Land Rover trafił pod skrzydła BMW, potem Forda, a teraz, od 2008 roku, należy do indyjskiego koncernu Tata Motors.


Czy trzeba komuś Land Rovera przedstawiać? To specjaliści od niezawodnych samochodów terenowych, które poradzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Kto potrzebuje auta w trudny teren, ten na pewno rozważa zakup Land Rovera. Częścią marki są także o wiele lepiej wyposażone i droższe Range Rovery.
W polskich salonach marki znajdziemy samochody o takich legendarnych nazwach, jak Land Rover Discovery (ostatnio do oferty dołączył mniej terenowy Discovery Sport) oraz Land Rover Defender.

Modele LAND ROVER

LAND ROVER - Wiadomości

Land Rover Discovery Sport - którą wersję wybrać? Poradnik kupującego
Discovery Sport to najtańszy z sześciu modeli Land Rovera. Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za sensownie wyposażony egzemplarz.

Range Rover SV Coupe - najszybszy Range Rover w historii
Brytyjski producent postanowił stworzyć niszowy model w dynamicznie rosnącym segmencie SUV. Range Rover SV Coupe zadebiutował na salonie w Genewie.

Czy warto kupić samochód na wyprzedaży? Jak znaleźć najkorzystniejsze oferty
Chociaż ceny aut spadają najbardziej pod koniec roku, to również jego początek - od stycznia do początku marca - jest momentem, kiedy możemy znaleźć bardzo atrakcyjne promocje na rynku.

Land Rover Discovery | Test | Marka zobowiązuje
Niech nie zwiedzie cię jego wygląd. Land Rover Discovery nie jest zwykłym SUV-em.

Bezpieczne, praktyczne i przestronne - takie musi być auto rodzinne. Oto kilka propozycji z różnych segmentów
Wybór rodzinnego auta nie jest prosty. Na rynku znajdziemy nie tylko minivany, ale także przestronne kombi oraz coraz popularniejsze SUV-y. Wybraliśmy kilka ciekawych aut z każdego segmentu. W naszym zestawieniu każdy powinien znaleźć coś dla siebie.