LAND ROVER

LAND ROVER

LAND ROVER
Brytyjski Land Rover rozpoczął działalność w 1948 roku jako podmarka Rovera. Jak to w motoryzacji bardzo często bywa, później nastąpiła fala przejęć. Najpierw Land Rover trafił pod skrzydła BMW, potem Forda, a teraz, od 2008 roku, należy do indyjskiego koncernu Tata Motors.


Czy trzeba komuś Land Rovera przedstawiać? To specjaliści od niezawodnych samochodów terenowych, które poradzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Kto potrzebuje auta w trudny teren, ten na pewno rozważa zakup Land Rovera. Częścią marki są także o wiele lepiej wyposażone i droższe Range Rovery.
W polskich salonach marki znajdziemy samochody o takich legendarnych nazwach, jak Land Rover Discovery (ostatnio do oferty dołączył mniej terenowy Discovery Sport) oraz Land Rover Defender.

Modele LAND ROVER

LAND ROVER - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Range Rover Velar R-Dynamic SE AWD - wyróżnić się na drodze
Range Rover Velar jest zdecydowanie najładniejszym SUV-em, jakiego kiedykolwiek widziałem na polskich drogach. I choć nie zachwycił mnie tym, jak jeździ, to uważam, że ma w rękawie kilka asów.

Nowy Range Rover jeszcze bardziej doładowany
Brytyjski producent zaprezentował nowe wcielenie Range Rovera przeznaczone na rocznik modelowy 2019. Pod maską pojawi się motor wysokoprężny 3.0 V6 o jeszcze wyższej mocy.

Range Rover SV Coupe - ceny w Polsce. Bez półtora miliona zł nie podchodź
Wyjątkowego Range Rovera SV Coupe można już zamawiać w polskich salonach. Cena przyprawia o zawrót głowy, ale trudno się dziwić, skoro Brytyjczycy wyprodukują niecały tysiąc sztuk modelu SV Coupe.

Land Rover Discovery Sport - którą wersję wybrać? Poradnik kupującego
Discovery Sport to najtańszy z sześciu modeli Land Rovera. Sprawdziliśmy, ile trzeba zapłacić za sensownie wyposażony egzemplarz.