LAND ROVER

LAND ROVER

LAND ROVER
Brytyjski Land Rover rozpoczął działalność w 1948 roku jako podmarka Rovera. Jak to w motoryzacji bardzo często bywa, później nastąpiła fala przejęć. Najpierw Land Rover trafił pod skrzydła BMW, potem Forda, a teraz, od 2008 roku, należy do indyjskiego koncernu Tata Motors.


Czy trzeba komuś Land Rovera przedstawiać? To specjaliści od niezawodnych samochodów terenowych, które poradzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Kto potrzebuje auta w trudny teren, ten na pewno rozważa zakup Land Rovera. Częścią marki są także o wiele lepiej wyposażone i droższe Range Rovery.
W polskich salonach marki znajdziemy samochody o takich legendarnych nazwach, jak Land Rover Discovery (ostatnio do oferty dołączył mniej terenowy Discovery Sport) oraz Land Rover Defender.

Modele LAND ROVER

LAND ROVER - Wiadomości

Land Rover szykuje odpowiedź na Bentleya Bentaygę
Bentley Bentayga - najbardziej luksusowy SUV na świecie cieszy się dużą popularnością. Dlatego władze koncernu Jaguar Land Rover coraz poważniej zastanawiają się nad wprowadzeniem na rynek bezpośredniego konkurenta.

Piękny Range Rover Velar wyceniony! Droższy od Jaguara
Range Rover Velar to jedna z największych premier tegorocznych targów w Genewie. Piękny SUV, brat bliźniak Jaguara F-Pace, jest już gotowy na podbój Polski. Ile kosztuje?

Land Rover gotowy na autonomiczną technologię
Koncern Jaguar Land Rover ma ogromne ambicje być jednym z pierwszych producentów samochodów, którzy wdrożą autonomiczną technologię na piątym poziomie. Już niebawem brytyjski producent pokaże możliwości swoich inżynierów.

Land Rover | Urodzinowy Evoque
Pierwszy egzemplarz Range Rovera Evoque'a zjechał z taśm produkcyjnych fabryki w Halewood sześć lat temu. Przez ten czas sprzedano ponad 600 tys. egzemplarzy. Brytyjski producent postanowił upamiętnić to wydarzenie wypuszczając na rynek specjalną edycję.

Land Rover Discovery | Pierwsza jazda | Marka zobowiązuje
Niech nie zwiedzie cię jego wygląd. Land Rover Discovery nie jest zwykłym SUV-em