LAND ROVER

LAND ROVER

LAND ROVER
Brytyjski Land Rover rozpoczął działalność w 1948 roku jako podmarka Rovera. Jak to w motoryzacji bardzo często bywa, później nastąpiła fala przejęć. Najpierw Land Rover trafił pod skrzydła BMW, potem Forda, a teraz, od 2008 roku, należy do indyjskiego koncernu Tata Motors.


Czy trzeba komuś Land Rovera przedstawiać? To specjaliści od niezawodnych samochodów terenowych, które poradzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Kto potrzebuje auta w trudny teren, ten na pewno rozważa zakup Land Rovera. Częścią marki są także o wiele lepiej wyposażone i droższe Range Rovery.
W polskich salonach marki znajdziemy samochody o takich legendarnych nazwach, jak Land Rover Discovery (ostatnio do oferty dołączył mniej terenowy Discovery Sport) oraz Land Rover Defender.

Modele LAND ROVER

LAND ROVER - Wiadomości

Jaguar wybrał Słowację. Zbudował tam nowoczesny zakład
Spółka Jaguar Land Rover uruchomiła nowy zakład produkcyjny w słowackiej Nitrze. Nowy obiekt wykorzystuje nowoczesne technologie produkcji.

Land Rover Defender - legendarna, brytyjska terenówka wraca do gry! Mamy pierwsze zdjęcia
W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego Land Rovera. Co ciekawe, samochód nie został przyłapany przez żadnego "motoryzacyjnego paparazzi".

Lakier za 65 tys. zł, 50 tys. za hamulce, czyli najdroższe dodatki do samochodów
Z każdym rokiem samochody drożeją. Wpływ na to ma przede wszystkim coraz bardziej zaawansowana technologia, a także dłuższa lista wyposażenia standardowego. Cenę z łatwością można jednak podwyższyć. Na liście opcji wielu producentów znajdują się absurdalnie wycenione dodatki.

Opinie Moto.pl: Range Rover Velar R-Dynamic SE AWD - wyróżnić się na drodze
Range Rover Velar jest zdecydowanie najładniejszym SUV-em, jakiego kiedykolwiek widziałem na polskich drogach. I choć nie zachwycił mnie tym, jak jeździ, to uważam, że ma w rękawie kilka asów.

Nowy Range Rover jeszcze bardziej doładowany
Brytyjski producent zaprezentował nowe wcielenie Range Rovera przeznaczone na rocznik modelowy 2019. Pod maską pojawi się motor wysokoprężny 3.0 V6 o jeszcze wyższej mocy.