LAND ROVER

LAND ROVER

LAND ROVER
Brytyjski Land Rover rozpoczął działalność w 1948 roku jako podmarka Rovera. Jak to w motoryzacji bardzo często bywa, później nastąpiła fala przejęć. Najpierw Land Rover trafił pod skrzydła BMW, potem Forda, a teraz, od 2008 roku, należy do indyjskiego koncernu Tata Motors.


Czy trzeba komuś Land Rovera przedstawiać? To specjaliści od niezawodnych samochodów terenowych, które poradzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Kto potrzebuje auta w trudny teren, ten na pewno rozważa zakup Land Rovera. Częścią marki są także o wiele lepiej wyposażone i droższe Range Rovery.
W polskich salonach marki znajdziemy samochody o takich legendarnych nazwach, jak Land Rover Discovery (ostatnio do oferty dołączył mniej terenowy Discovery Sport) oraz Land Rover Defender.

Modele LAND ROVER

LAND ROVER - Wiadomości

Range Rover ma już pół wieku. Z tej okazji była niezła impreza
Markę Range Rover trzeba szanować, bo to pierwsze luksusowe europejskie SUV-y. Brytyjskie samochody są wytwarzane od 1970 r. Żeby to uczcić do ośrodka zimowej jazdy tej marki zaproszono bokserskiego mistrza świata i artystę, który sporządził 260-metrową płaskorzeźbę.

Nowy Land Rover Defender - ceny w Polsce. Cennik nowego Defendera otworzy 241 900 zł
Nowy Land Rover Defender do polskich salonów ma przyjechać wczesną wiosną 2020 r. Jednak już teraz poznaliśmy ceny nowego Defendera. Wersja 90 startuje od 241 900 zł, a wydłużona 110 od 268 600 zł.

Land Rover Defender - kultowa terenówka została zabawką LEGO
Podobno nie dorastamy, tylko zmieniamy zabawki na większe. Pasjonaci motoryzacji wzdychający do terenowej legendy, Land Rovera Defendera, mogą postawić ją nie tylko w garażu, ale i na półce. Wszystko za sprawą nowego modelu LEGO Technic przedstawiającego kultową brytyjską terenówkę.