LAND ROVER

LAND ROVER

LAND ROVER
Brytyjski Land Rover rozpoczął działalność w 1948 roku jako podmarka Rovera. Jak to w motoryzacji bardzo często bywa, później nastąpiła fala przejęć. Najpierw Land Rover trafił pod skrzydła BMW, potem Forda, a teraz, od 2008 roku, należy do indyjskiego koncernu Tata Motors.


Czy trzeba komuś Land Rovera przedstawiać? To specjaliści od niezawodnych samochodów terenowych, które poradzą sobie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Kto potrzebuje auta w trudny teren, ten na pewno rozważa zakup Land Rovera. Częścią marki są także o wiele lepiej wyposażone i droższe Range Rovery.
W polskich salonach marki znajdziemy samochody o takich legendarnych nazwach, jak Land Rover Discovery (ostatnio do oferty dołączył mniej terenowy Discovery Sport) oraz Land Rover Defender.

Modele LAND ROVER

LAND ROVER - Wiadomości

Land Rover | Urodzinowy Evoque
Pierwszy egzemplarz Range Rovera Evoque'a zjechał z taśm produkcyjnych fabryki w Halewood sześć lat temu. Przez ten czas sprzedano ponad 600 tys. egzemplarzy. Brytyjski producent postanowił upamiętnić to wydarzenie wypuszczając na rynek specjalną edycję.

Land Rover Discovery | Pierwsza jazda | Marka zobowiązuje
Niech nie zwiedzie cię jego wygląd. Land Rover Discovery nie jest zwykłym SUV-em

Wielka ofensywa Jaguara i Land Rovera
Koncern JLR przymierza się do wielkiej ofensywy modelowej. Brytyjczycy zastrzegli w urzędzie patentowym aż 29 nazw dla nowych modeli!

Range Rover TDV6 Autobiography | Galeria | SUV-em przez Norwegię
Współpracą z norweskim fotografem Jonasem Bendiksenem Range Rover zapoczątkował cykl "Ultimate Vistas". Kolejne odcinki serii będą realizowane przez innych fotografów