LAMBORGHINI

LAMBORGHINI

LAMBORGHINI
Z powstaniem Lamborghini związana jest pewna legenda. Ferrucio Lamborghini był nie do końca zadowolony ze swojego Ferrari i podzielił się przemyśleniami z Enzo Ferrarim, ten odburknął, że nie będzie się przejmował uwagami „jakiegoś traktorzysty”. Wtedy pan Lamborghini postanowił poszerzyć swoją działalność – oprócz produkcji traktorów chciał tworzyć najwspanialsze sportowe samochody świata. Czy mu się udało? Już pierwszy model 350 GT wzbudził zachwyty w motoryzacyjnym świecie, a firma z Sant’Agata wypuściła na drogi takie klasyki jak: Miura, Countach, czy Diablo...
Aktualnie okrętem flagowym włoskiej marki jest Lamborghini Aventador, spektakularny supersamochód, który zastąpił w ofercie Murcielago. Mniejszy byk to Huracan, ten z kolei spróbuje powtórzyć ogromny sukces modelu Gallardo (zwanego Baby Lambo). Na horyzoncie widać już pierwszego SUVa Lamborghini – Urus zbliża się wielkimi krokami.

Modele LAMBORGHINI

LAMBORGHINI - Wiadomości

Lamborghini Sian Roadster - 820-konna hybryda bez dachu, ale z superkondensatorami
Lamborghini Sian Roadster wygląda jak przysłowiowy milion dolarów (a dokładniej jak trzy i pół miliona euro). Techniczne rzecz biorąc jest roadsterem, ale na stałe pozbawionym dachu, więc w razie czego będzie padało wam na głowę.

LEGO prezentuje nowy zestaw. To Lamborghini Sian FKP 37 w skali 1:8
Ma 60 cm długości, składa się z 3696 części, a jego złożenie ma zająć ok. 14 godzin - LEGO właśnie zaprezentowało Lamborghini Sian z klocków.

Polski bramkarz wczoraj rozbił Lamborghini. Zderzył się czołowo z innym samochodem
Wieczorna przejażdżka w okolicy rodzinnego domu zakończyła się rozbiciem sportowego sportowego Lamborghini Huracan. Marcin Bułka jest 20-letnim bramkarzem francuskiego klubu piłkarskiego Paris Saint-Germain.

Mariusz Pudzianowski założył w swoim lamborghini LPG. Żart podzielił fanów
Mariusz Pudzianowski to jeden z najsławniejszych orędowników LPG nad Wisłą. Były strongman założył instalację do swojego hummera. Teraz poinformował, że na LPG będzie jeździć jego lamborghini... a wiele osób mu uwierzyło.

Nowe Lamborghini Huracan Evo RWD Spyder. O 30 procent więcej poślizgów
Włoski producent supersamochodów pokazał kolejną wersją swojego najmniejszego modelu. Osoby mniej zorientowane w temacie będą zachodzić w głowę: co się w nim zmieniło? Odpowiedź jest prosta - liczba poślizgów na godzinę!