LAMBORGHINI

LAMBORGHINI

LAMBORGHINI
Z powstaniem Lamborghini związana jest pewna legenda. Ferrucio Lamborghini był nie do końca zadowolony ze swojego Ferrari i podzielił się przemyśleniami z Enzo Ferrarim, ten odburknął, że nie będzie się przejmował uwagami „jakiegoś traktorzysty”. Wtedy pan Lamborghini postanowił poszerzyć swoją działalność – oprócz produkcji traktorów chciał tworzyć najwspanialsze sportowe samochody świata. Czy mu się udało? Już pierwszy model 350 GT wzbudził zachwyty w motoryzacyjnym świecie, a firma z Sant’Agata wypuściła na drogi takie klasyki jak: Miura, Countach, czy Diablo...
Aktualnie okrętem flagowym włoskiej marki jest Lamborghini Aventador, spektakularny supersamochód, który zastąpił w ofercie Murcielago. Mniejszy byk to Huracan, ten z kolei spróbuje powtórzyć ogromny sukces modelu Gallardo (zwanego Baby Lambo). Na horyzoncie widać już pierwszego SUVa Lamborghini – Urus zbliża się wielkimi krokami.

Modele LAMBORGHINI

LAMBORGHINI - Wiadomości

Frankfurt 2019 | Jeżeli nie wierzysz, że auto może być wulgarne, to nie widziałeś Lamborghini Sian
Nowe produkcyjne Lamborghini zawsze wzbudza emocje. Jednak przy projektowaniu modelu Sian, swojej pierwszej hybrydy, Włosi przeszli samych siebie.

To Lamborghini Gallardo Superleggera ma ponad 2,5 tysiąca koni mechanicznych! I jest na sprzedaż
Włoska marka Lamborghini słynie ze sportowych samochodów. Jednak ten konkretny egzemplarz Gallardo Superleggera powala osiągami - ma prawie dwa i pół tysiąca koni mechanicznych, a od 100 do 200 km/h rozpędza się... w dwie sekundy!

Lamborghini Sian oficjalnie. Włosi zrobili hybrydę w swoim stylu. To ich najmocniejsze seryjne auto w historii
Ferrari, McLaren i Porsche całkiem niedawno stoczyły zażarty pojedynek o miano najlepszego hybrydowego supersamochodu. Lamborghini Sian przyjeżdża trochę spóźnione, ale robi to w swoim stylu. Marka z Sant'Agata Bolognese zawsze chodzi własnymi ścieżkami.