LAMBORGHINI

LAMBORGHINI

LAMBORGHINI
Z powstaniem Lamborghini związana jest pewna legenda. Ferrucio Lamborghini był nie do końca zadowolony ze swojego Ferrari i podzielił się przemyśleniami z Enzo Ferrarim, ten odburknął, że nie będzie się przejmował uwagami „jakiegoś traktorzysty”. Wtedy pan Lamborghini postanowił poszerzyć swoją działalność – oprócz produkcji traktorów chciał tworzyć najwspanialsze sportowe samochody świata. Czy mu się udało? Już pierwszy model 350 GT wzbudził zachwyty w motoryzacyjnym świecie, a firma z Sant’Agata wypuściła na drogi takie klasyki jak: Miura, Countach, czy Diablo...
Aktualnie okrętem flagowym włoskiej marki jest Lamborghini Aventador, spektakularny supersamochód, który zastąpił w ofercie Murcielago. Mniejszy byk to Huracan, ten z kolei spróbuje powtórzyć ogromny sukces modelu Gallardo (zwanego Baby Lambo). Na horyzoncie widać już pierwszego SUVa Lamborghini – Urus zbliża się wielkimi krokami.

Modele LAMBORGHINI

LAMBORGHINI - Wiadomości

Przeprowadzka Bentleya i Lamborghini
Bentley i Lamborghini ma nową siedzibę. Luksusowe marki przeniosły się spod Centrum Nauki Kopernik na ulicę Połczyńską

Lamborghini zapowiada nowy model. Przypomni Countacha i Miurę
Kolejne Lamborghini jest już drodze. Jednak włoski producent supersamochodów wcale nie zamierza się spieszyć z premierą. Plotki krążą od kilku miesięcy, a premierę nowego modelu zaplanowano na 2023 rok. Mimo tego znamy już pierwsze szczegóły.

Lamborghini Urus | Najszybszy SUV na Nurburgringu?
Wszyscy fani Lamborghini nie mogą się doczekać premiery modelu Urus. Sportowy SUV jest od kilku tygodni intensywnie testowany przez kierowców testowych na "zielonym piekiełku". Czyżby szykował się nowy rekordzista na torze?

Ta kupa złomu warta jest 17 tys. dol. Powód jest prosty
Serwisy aukcyjne to kopalnia ciekawych ogłoszeń. Na amerykańskim eBay-u można znaleźć Lamborghini Murcielago LP640 Coupe w bardzo atrakcyjnej cenie. Jest tylko jeden szkopuł.

Lamborghini Huracan Performante | Zielony potwór bez dachu
Najszybszy samochód na Nurburgringu doczeka się kolejnej wersji. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia Lamborghini Huracan Performante ze składanym dachem. Wygląda świetnie, a do tego jest piekielnie szybki