LAMBORGHINI

LAMBORGHINI

LAMBORGHINI
Z powstaniem Lamborghini związana jest pewna legenda. Ferrucio Lamborghini był nie do końca zadowolony ze swojego Ferrari i podzielił się przemyśleniami z Enzo Ferrarim, ten odburknął, że nie będzie się przejmował uwagami „jakiegoś traktorzysty”. Wtedy pan Lamborghini postanowił poszerzyć swoją działalność – oprócz produkcji traktorów chciał tworzyć najwspanialsze sportowe samochody świata. Czy mu się udało? Już pierwszy model 350 GT wzbudził zachwyty w motoryzacyjnym świecie, a firma z Sant’Agata wypuściła na drogi takie klasyki jak: Miura, Countach, czy Diablo...
Aktualnie okrętem flagowym włoskiej marki jest Lamborghini Aventador, spektakularny supersamochód, który zastąpił w ofercie Murcielago. Mniejszy byk to Huracan, ten z kolei spróbuje powtórzyć ogromny sukces modelu Gallardo (zwanego Baby Lambo). Na horyzoncie widać już pierwszego SUVa Lamborghini – Urus zbliża się wielkimi krokami.

Modele LAMBORGHINI

LAMBORGHINI - Wiadomości

Kuba Wojewódzki ma nowy samochód. Pierwszy taki w kraju
Już wiemy, dlaczego kilka tygodni temu Kuba Wojewódzki wystawił na sprzedaż zielone Lamborghini Aventador. Miejsce supersamochodu zajmie nowy nabytek - pierwszy SUV z oferty włoskiej stajni - Urus.

Salon Genewa 2018 | Stoisko Lamborghini - Urus, czyli SUV jedyny w swoim rodzaju
Lamborghini obiecywało, że ich SUV będzie wyjątkowy. I dokładnie taki jest. Obok Urusa nie sposób przejść obojętnie.

Lamborghini Urus chce być królem Nurburgringu. Rekord ma paść na wiosnę
Rekord na torze Nurburgring staje się powoli kwestią honoru dla producentów sportowych samochodów. Po tym jak Porsche 911 GT2 RS pokonało Lamborghini Huracana Performante, przyszedł czas rewanż w postaci najszybszego SUV-a na świecie.

Nareszcie jest. Proszę państwa, oto Lamborghini Urus oficjalnie!
Lamborghini długo kazało nam czekać na ten model. I oto jest. Czy Urus, nowy SUV z Sant'Agata Bolognese, rzeczywiście odmieni segment? Oceńcie sami.

Lamborghini Urus - Tak jeździ pierwszy super SUV Lamborghini!
Włoska stajnia mocno testuje cierpliwość swoich klientów. Od pierwszej prezentacji Lamborghini Urus minęło już pięć lat, ale debiut wersji produkcyjnej jest już blisko.