LAMBORGHINI

LAMBORGHINI

LAMBORGHINI
Z powstaniem Lamborghini związana jest pewna legenda. Ferrucio Lamborghini był nie do końca zadowolony ze swojego Ferrari i podzielił się przemyśleniami z Enzo Ferrarim, ten odburknął, że nie będzie się przejmował uwagami „jakiegoś traktorzysty”. Wtedy pan Lamborghini postanowił poszerzyć swoją działalność – oprócz produkcji traktorów chciał tworzyć najwspanialsze sportowe samochody świata. Czy mu się udało? Już pierwszy model 350 GT wzbudził zachwyty w motoryzacyjnym świecie, a firma z Sant’Agata wypuściła na drogi takie klasyki jak: Miura, Countach, czy Diablo...
Aktualnie okrętem flagowym włoskiej marki jest Lamborghini Aventador, spektakularny supersamochód, który zastąpił w ofercie Murcielago. Mniejszy byk to Huracan, ten z kolei spróbuje powtórzyć ogromny sukces modelu Gallardo (zwanego Baby Lambo). Na horyzoncie widać już pierwszego SUVa Lamborghini – Urus zbliża się wielkimi krokami.

Modele LAMBORGHINI

LAMBORGHINI - Wiadomości

Superkondensatory w nadwoziu Lamborghini to sposób na brak zasięgu w autach elektrycznych?
Samochody elektryczne stają się coraz popularniejsze. Jednak ich konstrukcja cały czas jest niedoskonała. Największą bolączką są ciężkie zestawy akumulatorów oraz stosunkowo małe zasięgi. Jest jakieś wyjście z tej sytuacji?

Kuba Wojewódzki ma nowy samochód. Pierwszy taki w kraju
Już wiemy, dlaczego kilka tygodni temu Kuba Wojewódzki wystawił na sprzedaż zielone Lamborghini Aventador. Miejsce supersamochodu zajmie nowy nabytek - pierwszy SUV z oferty włoskiej stajni - Urus.

Salon Genewa 2018 | Stoisko Lamborghini - Urus, czyli SUV jedyny w swoim rodzaju
Lamborghini obiecywało, że ich SUV będzie wyjątkowy. I dokładnie taki jest. Obok Urusa nie sposób przejść obojętnie.