KIA XCeed Hatchback I (2019 - obecnie)

KIA XCeed Hatchback I

Generacja jest produkowana od roku 2019 do dziś. KIA XCeed Hatchback I to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji KIA XCeed Hatchback I to od 79 990 do 146 490 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 77 do 150 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji KIA XCeed Hatchback I wynosi od 105 do 204 KM. Silnik KIA XCeed Hatchback I jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 998 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku KIA XCeed Hatchback I przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy KIA XCeed Hatchback I osiąga moment obrotowy od 147 do 320 Nm. KIA XCeed Hatchback I posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ KIA XCeed Hatchback I to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że KIA XCeed Hatchback I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4395 mm długości, 1826 mm szerokości, 1483 mm wysokości.

Opinie o KIA XCeed Hatchback I

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników KIA XCeed Hatchback I

KIA XCeed - Wiadomości

Kia wyceniła kompaktowe hybrydy plug-in. XCeed i Ceed kombi za niecałe 130 tys. zł
Dwa kompaktowe modele z gamy Kii pojawiły się na rynku jako hybrydy typu plug-in, czyli z możliwością ładowania z gniazdka. Kia Ceed kombi i crossover XCeed właśnie zostały wycenione. Trzeba za nie zapłacić około 130 tysięcy złotych.

Studio Biznes, odc. 16. Jeździliśmy Kią XCeed
Studio Biznes to program na żywo Gazety.pl, który możecie oglądać co środę o 12.00. Prowadzi Łukasz Kijek. To nie tylko nowości gospodarcze i najważniejsze informacje ze świata biznesu. W każdym odcinku - obok prowadzącego i gości - występuje redaktor naczelny Moto.pl, Tomasz Korniejew. Dzisiaj testował Kię XCeed - zdobywcę tytułu Samochodu Praktycznego Roku w plebiscycie The Best of Moto.