KIA XCeed Hatchback

KIA XCeed Hatchback

KIA XCeed Hatchback

Model jest produkowany od roku 2019 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. KIA XCeed Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu KIA XCeed Hatchback to od 79 990 do 146 490 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 77 do 150 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu KIA XCeed Hatchback wynosi od 105 do 204 KM. Silnik KIA XCeed Hatchback jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 998 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku KIA XCeed Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy KIA XCeed Hatchback osiąga moment obrotowy od 147 do 320 Nm. KIA XCeed Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ KIA XCeed Hatchback to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że KIA XCeed Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4395 mm długości, 1826 mm szerokości, 1483 mm wysokości.

Opinie o KIA XCeed Hatchback

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje KIA XCeed Hatchback

2019 - obecnie
KIA XCeed Hatchback I

KIA XCeed - Wiadomości

Kia wyceniła kompaktowe hybrydy plug-in. XCeed i Ceed kombi za niecałe 130 tys. zł
Dwa kompaktowe modele z gamy Kii pojawiły się na rynku jako hybrydy typu plug-in, czyli z możliwością ładowania z gniazdka. Kia Ceed kombi i crossover XCeed właśnie zostały wycenione. Trzeba za nie zapłacić około 130 tysięcy złotych.

Studio Biznes, odc. 16. Jeździliśmy Kią XCeed
Studio Biznes to program na żywo Gazety.pl, który możecie oglądać co środę o 12.00. Prowadzi Łukasz Kijek. To nie tylko nowości gospodarcze i najważniejsze informacje ze świata biznesu. W każdym odcinku - obok prowadzącego i gości - występuje redaktor naczelny Moto.pl, Tomasz Korniejew. Dzisiaj testował Kię XCeed - zdobywcę tytułu Samochodu Praktycznego Roku w plebiscycie The Best of Moto.

Opinie Moto.pl: Kia XCeed - szach-mat w segmencie kompaktów
Jak odnieść sukces w segmencie C? Stworzyć naprawdę dobry kompakt, a potem kilka wariacji na jego temat, które pozwolą obstawić cały segment mocnymi zawodnikami. Kia takie szachowe zagranie wykonała z Ceedem. Właśnie na rynek wkracza jego podniesiony brat. XCeed nie tylko wygląda naprawdę dobrze, ale także jest praktyczny, dobrze wyposażony i dobrze wyceniony. Chciałabym się do czegoś przyczepić, ale dosłownie nie mam do czego.