KIA Venga Hatchback II (2015 - obecnie)

KIA Venga Hatchback II

Generacja jest produkowana od roku 2015 do dziś. KIA Venga Hatchback II to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowej generacji KIA Venga Hatchback II to od 48 990 do 74 490 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 94 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji KIA Venga Hatchback II wynosi od 90 do 128 KM. Silnik KIA Venga Hatchback II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1396 do 1591 cm3. Na każdy cylinder w silniku KIA Venga Hatchback II przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy KIA Venga Hatchback II osiąga moment obrotowy od 137 do 260 Nm. KIA Venga Hatchback II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ KIA Venga Hatchback II to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że KIA Venga Hatchback II posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 552 litrów. Wymiary samochodu: 4075 mm długości, 1765 mm szerokości, 1600 mm wysokości.

Opinie o KIA Venga Hatchback II

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników KIA Venga Hatchback II

Zdjęcia KIA Venga Hatchback II

KIA Venga - Wiadomości

Kupujemy używane: Nissan Note i Kia Venga. Dwa przestronne minivany w dobrej cenie
Poszukując funkcjonalnego samochodu do jazdy przeważnie w ruchu miejskim możemy wybrać typowego przedstawiciela segmentu B lub dysponującego przestronniejszym nadwoziem minivana. Wśród dostępnych na rynku modeli wymienić warto między innymi Nissana Note i Kię Vengę. W przypadku każdego z tych samochodów ogromną zaletą jest duży wybór jednostek napędowych i prosta konstrukcja mechaniki przekładająca się na niską awaryjność. Zachęca też atrakcyjna cena