KIA Sportage Kombi VIII (2018 - obecnie)

KIA Sportage Kombi VIII

Generacja jest produkowana od roku 2018 do dziś. KIA Sportage Kombi VIII to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji KIA Sportage Kombi VIII to od 79 990 do 151 490 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 85 do 136 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji KIA Sportage Kombi VIII wynosi od 115 do 185 KM. Silnik KIA Sportage Kombi VIII jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1591 do 1995 cm3. Na każdy cylinder w silniku KIA Sportage Kombi VIII przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy KIA Sportage Kombi VIII osiąga moment obrotowy od 161 do 400 Nm. KIA Sportage Kombi VIII posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ KIA Sportage Kombi VIII to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że KIA Sportage Kombi VIII posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4480 mm długości, 1855 mm szerokości, 1635 mm wysokości.

Opinie o KIA Sportage Kombi VIII

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników KIA Sportage Kombi VIII

KIA Sportage - Wiadomości

Kupujemy używane: Skoda Yeti kontra Kia Sportage III. Używane SUV-y nie narzekają na brak zainteresowania
Na rynku wtórnym wyraźnie widać tendencję wzrostową dla wszelkiej maści crossoverów i SUV-ów. Niska utrata wartości popularnych modeli tylko to potwierdza. Jednymi z najważniejszych modeli wśród używanych jest Skoda Yeti i Kia Sportage. Bogata oferta kompaktowych modeli pozwoli na znalezienie odpowiedniego egzemplarza. Musimy jednak uważać na niektóre wersje silnikowe.