KIA Sorento Kombi VI (2018 - obecnie)

KIA Sorento Kombi VI

Generacja jest produkowana od roku 2018 do dziś. KIA Sorento Kombi VI to klasa wyższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji KIA Sorento Kombi VI to od 147 500 do 208 500 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 136 do 147 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji KIA Sorento Kombi VI wynosi od 185 do 200 KM. Silnik KIA Sorento Kombi VI jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1995 do 2199 cm3. Na każdy cylinder w silniku KIA Sorento Kombi VI przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy KIA Sorento Kombi VI osiąga moment obrotowy od 402 do 441 Nm. KIA Sorento Kombi VI posiada napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ KIA Sorento Kombi VI to diesel.

Warto nadmienić, że KIA Sorento Kombi VI posiada 5 drzwi, 7 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1662 litrów. Wymiary samochodu: 4780 mm długości, 1890 mm szerokości, 1685 mm wysokości.

Opinie o KIA Sorento Kombi VI

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników KIA Sorento Kombi VI

KIA Sorento - Wiadomości

Nowa Kia Sorento na oficjalnych zdjęciach. Możemy także zajrzeć do pięknego wnętrza
Koniec z fotkami szpiegowskimi i szkicami. Oto nowa Kia Sorento na oficjalnych zdjęciach. Bez kamuflażu i tajemnic.

Nowa Kia Sorento. Nowa generacja to prawdziwa rewolucja. Tak będzie wyglądało wnętrze
Nie tylko zupełnie nowa platforma, znacząco odmienna stylistyka i hybrydowy napęd to nie jedyne nowości, jakie ma zaoferować nowa Kia Sorento. Właśnie pokazano szkice wnętrza SUV-a.

Nowa Kia Sorento. Kia pokazuje szkice, zachodnie media zdjęcia szpiegowskie. Bez kamuflażu
Nowa Kia Sorento zadebiutuje podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego w Genewie. Duży SUV został już przyłapany przez fotografów zupełnie bez kamuflażu.