KIA Sorento Kombi I (2002 - 2007)

KIA Sorento Kombi I

Generacja była produkowana od 2002 do 2007 roku. KIA Sorento Kombi I to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 102 do 143 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji KIA Sorento Kombi I wynosi od 139 do 195 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 170 do 192 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 10,2 s. Silnik KIA Sorento Kombi I jest rzędowy lub układ v posiadający od 4 do 6 cylidrów o pojemności od 2351 do 3497 cm3. Na każdy cylinder w silniku KIA Sorento Kombi I przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy KIA Sorento Kombi I osiąga moment obrotowy od 192 do 343 Nm. KIA Sorento Kombi I posiada napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ KIA Sorento Kombi I to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie KIA Sorento Kombi I w zależności od wersji silnika, waha się od 8,5 do 12,6 l na 100km. Warto nadmienić, że KIA Sorento Kombi I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1751 litrów. Wymiary samochodu: od 4567 do 4570 mm długości, 1863 mm szerokości, od 1724 do 1814 mm wysokości.

Opinie o KIA Sorento Kombi I

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników KIA Sorento Kombi I

Zdjęcia KIA Sorento Kombi I

KIA Sorento - Wiadomości

Debiutuje nowa Kia Sorento. Jest większa, bardziej nowoczesna i hybrydowa
Kia Sorento to największy SUV koreańskiej marki. Właśnie zadebiutowało jego najnowsze wcielenie i Koreańczycy znów nie zawiedli. Kia od lat pokazuje, że nie przespała ostatniej dekady, tylko poświęciła ją na wyprzedzenie trendów.

Nowa Kia Sorento na oficjalnych zdjęciach. Możemy także zajrzeć do pięknego wnętrza
Koniec z fotkami szpiegowskimi i szkicami. Oto nowa Kia Sorento na oficjalnych zdjęciach. Bez kamuflażu i tajemnic.

Nowa Kia Sorento. Nowa generacja to prawdziwa rewolucja. Tak będzie wyglądało wnętrze
Nie tylko zupełnie nowa platforma, znacząco odmienna stylistyka i hybrydowy napęd to nie jedyne nowości, jakie ma zaoferować nowa Kia Sorento. Właśnie pokazano szkice wnętrza SUV-a.

Nowa Kia Sorento. Kia pokazuje szkice, zachodnie media zdjęcia szpiegowskie. Bez kamuflażu
Nowa Kia Sorento zadebiutuje podczas zbliżającego się Salonu Samochodowego w Genewie. Duży SUV został już przyłapany przez fotografów zupełnie bez kamuflażu.