KIA Picanto Hatchback V (2017 - obecnie)

KIA Picanto Hatchback V

Generacja jest produkowana od roku 2017 do dziś. KIA Picanto Hatchback V to klasa mikro samochodów osobowych. Cena nowej generacji KIA Picanto Hatchback V to od 39 990 do 61 490 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 50 do 74 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji KIA Picanto Hatchback V wynosi od 67 do 100 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 161 do 173 km/h. Silnik KIA Picanto Hatchback V jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 998 do 1248 cm3. Na każdy cylinder w silniku KIA Picanto Hatchback V przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy KIA Picanto Hatchback V osiąga moment obrotowy od 96 do 171 Nm. KIA Picanto Hatchback V posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ KIA Picanto Hatchback V to benzyna.

Średnie spalanie KIA Picanto Hatchback V w zależności od wersji silnika, waha się od 4,2 do 4,5 l na 100km. Warto nadmienić, że KIA Picanto Hatchback V posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1010 litrów. Wymiary samochodu: 3595 mm długości, 1595 mm szerokości, 1485 mm wysokości.

Opinie o KIA Picanto Hatchback V

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników KIA Picanto Hatchback V

Zdjęcia KIA Picanto Hatchback V

KIA Picanto - Wiadomości

Nowa zawodniczka w pucharze Kia Platinum Cup. Zadebiutuje w weekend w czeskim Moście
Do stawki Kia Platinum Cup dołącza 17-letnia Marcelina Czepiel. Nastolatka zadebiutuje podczas wyścigu w czeskim Moście, który odbędzie się już w przyszły weekend.

Czwarta runda Kia Platinum Cup - wyścigowe Picanto w otoczeniu potężnych ciężarówek
Już w najbliższy weekend odbędzie się czwarta runda Kia Platinum Cup. Wyścigowe Picanto zmierzą się ze sobą na słowackim torze Slovakiaring. Poza pucharem Kii, na Słowacji nie zabraknie emocji - widzowie będą mogli oglądać mistrzostwa Europy w wyścigach ciężarówek, a także kultowe bolidy Formuły 1.

Kia Platinum Cup na torze w Poznaniu - zmiana lidera. Prowadzi 16-latek, który z samochodem wyczynia cuda
Za nami już trzecia runda tegorocznego pucharu Kia Platinum Cup. Nikodem Wierzbicki, który dwukrotnie pojawiał się na podium, okazał się najlepszym kierowcą trzeciej rundy. Miałam okazję wsiąść do niego na prawy fotel, i to co chłopak wyczynia, wręcz przechodzi ludzkie pojęcie.

Wyścigowe Kie Picanto powalczą w Poznaniu. Trzecia runda Kia Platinum Cup już w ten weekend
Tor Poznań to prawdziwa legenda polskiego motorsportu. Już w ten weekend na jego nawierzchnię wyjadą wyścigowe Kie Picanto podczas trzeciej rundy pucharu Kia Platinum Cup. To jednak nie jedyne atrakcje.

Druga runda Kia Platinum Cup rozstrzygnięta. Byliśmy na torze Red Bull Ring
W połowie maja na austriackim torze Red Bull Ring odbyła się druga runda Kia Platinum Cup. Zawodnicy ścigali się na słynnym torze Formuły 1. Oglądaliśmy ten wyścig tym razem nie z trybun, ale zza kierownicy wyścigowej Kii Picanto.