KIA Picanto Hatchback III (2011 - 2015)

KIA Picanto Hatchback III

Generacja była produkowana od 2011 do 2015 roku. KIA Picanto Hatchback III to klasa mikro samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 49 do 63 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji KIA Picanto Hatchback III wynosi od 67 do 85 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 153 do 171 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 11,4 do 14,4 s. Silnik KIA Picanto Hatchback III jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 998 do 1248 cm3. Na każdy cylinder w silniku KIA Picanto Hatchback III przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy KIA Picanto Hatchback III osiąga moment obrotowy od 92 do 123 Nm. KIA Picanto Hatchback III posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ KIA Picanto Hatchback III to benzyna lub benzyna/gaz.

Średnie spalanie KIA Picanto Hatchback III w zależności od wersji silnika, waha się od 4,2 do 5,9 l na 100km. Warto nadmienić, że KIA Picanto Hatchback III posiada od 3 do 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 870 litrów. Wymiary samochodu: 3595 mm długości, 1595 mm szerokości, 1480 mm wysokości.

Opinie o KIA Picanto Hatchback III

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników KIA Picanto Hatchback III

Zdjęcia KIA Picanto Hatchback III

KIA Picanto - Wiadomości

Kończy się pewna historia - Kia zamyka wyścigowy puchar Kia Platinum Cup
Cóż to były za emocje... Może się wydawać, że 100-konne Picanto nie ma dużo do zaoferowania na torze wyścigowym. Jednak nie powie tak nikt, kto miał okazję siedzieć za jego sterami. Kończy się pewna era - miniony sezon był ostatnim w historii pucharu Kia Platinum Cup. Mam to szczęście, że mogłam tam być jako kierowca.

Nikodem Wierzbicki nowym Mistrzem Polski! Finał Kia Platinum Cup na włoskim torze Monza
Nikodem Wierzbicki, Dawid Borek i Kamil Serafin wywalczyli w tym roku mistrzowskie tytuły w pucharze Kia Platinum Cup. Podczas finałowej rundy we włoskiej Monzy emocji nie zabrakło. 17-letni Wierzbicki od początku uznawany był za faworyta, a swego dopiął już w pierwszym sobotnim wyścigu.

Wyścigowy finał Kia Platinum Cup - już w ten weekend ruszymy do Włoch
Sezon wyścigowy Kia Platinum Cup dobiega końca. Już w nadchodzący weekend, od 11 października, kierowcy zmierzą się ze sobą w finałowym wyścigu, który wyłoni mistrza Polski. Finałowa batalia rozegra się na kultowym włoskim torze Monza.

Już za moment finał Kia Platinum Cup. Zawodnicy zmierzą się na legendarnym torze Monza
Sezon mistrzostw Polski Kia Platinum Cup powoli dobiega końca. Przed nami ostatnia runda, podczas której zawodnicy będą się ścigać na słynnym włoskim torze w Monzy.