KIA Picanto Hatchback I (2004 - 2008)

KIA Picanto Hatchback I

Generacja była produkowana od 2004 do 2008 roku. KIA Picanto Hatchback I to klasa mikro samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 45 do 55 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji KIA Picanto Hatchback I wynosi od 61 do 75 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 162 km/h. Silnik KIA Picanto Hatchback I jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1120 cm3. Na każdy cylinder w silniku KIA Picanto Hatchback I przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy KIA Picanto Hatchback I osiąga moment obrotowy od 86 do 155 Nm. KIA Picanto Hatchback I posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ KIA Picanto Hatchback I to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie KIA Picanto Hatchback I wynosi około 4,2 l na 100km. Warto nadmienić, że KIA Picanto Hatchback I posiada 5 drzwi, od 4 do 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 3495 mm długości, 1595 mm szerokości, 1480 mm wysokości.

Opinie o KIA Picanto Hatchback I

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników KIA Picanto Hatchback I

Zdjęcia KIA Picanto Hatchback I

KIA Picanto - Wiadomości

Nikodem Wierzbicki nowym Mistrzem Polski! Finał Kia Platinum Cup na włoskim torze Monza
Nikodem Wierzbicki, Dawid Borek i Kamil Serafin wywalczyli w tym roku mistrzowskie tytuły w pucharze Kia Platinum Cup. Podczas finałowej rundy we włoskiej Monzy emocji nie zabrakło. 17-letni Wierzbicki od początku uznawany był za faworyta, a swego dopiął już w pierwszym sobotnim wyścigu.

Wyścigowy finał Kia Platinum Cup - już w ten weekend ruszymy do Włoch
Sezon wyścigowy Kia Platinum Cup dobiega końca. Już w nadchodzący weekend, od 11 października, kierowcy zmierzą się ze sobą w finałowym wyścigu, który wyłoni mistrza Polski. Finałowa batalia rozegra się na kultowym włoskim torze Monza.

Już za moment finał Kia Platinum Cup. Zawodnicy zmierzą się na legendarnym torze Monza
Sezon mistrzostw Polski Kia Platinum Cup powoli dobiega końca. Przed nami ostatnia runda, podczas której zawodnicy będą się ścigać na słynnym włoskim torze w Monzy.

Nowa zawodniczka w pucharze Kia Platinum Cup. Zadebiutuje w weekend w czeskim Moście
Do stawki Kia Platinum Cup dołącza 17-letnia Marcelina Czepiel. Nastolatka zadebiutuje podczas wyścigu w czeskim Moście, który odbędzie się już w przyszły weekend.