KIA Ceed Kombi Sporty Wagon I

KIA Ceed Kombi Sporty Wagon I (2007 - 2009)

KIA Ceed Kombi Sporty Wagon I

Generacja była produkowana od 2007 do 2009 roku. KIA Ceed Kombi Sporty Wagon I to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 105 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji KIA Ceed Kombi Sporty Wagon I wynosi od 90 do 143 KM. Silnik KIA Ceed Kombi Sporty Wagon I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1582 do 1991 cm3. Na każdy cylinder w silniku KIA Ceed Kombi Sporty Wagon I przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy KIA Ceed Kombi Sporty Wagon I osiąga moment obrotowy od 154 do 304 Nm. KIA Ceed Kombi Sporty Wagon I posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ KIA Ceed Kombi Sporty Wagon I to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że KIA Ceed Kombi Sporty Wagon I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1664 litrów. Wymiary samochodu: 4470 mm długości, 1790 mm szerokości, 1525 mm wysokości.

Opinie o KIA Ceed Kombi Sporty Wagon I

Ocena ogólna:
(8 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników KIA Ceed Kombi Sporty Wagon I

Zdjęcia KIA Ceed Kombi Sporty Wagon I

KIA Ceed - Wiadomości

Kia wyceniła kompaktowe hybrydy plug-in. XCeed i Ceed kombi za niecałe 130 tys. zł
Dwa kompaktowe modele z gamy Kii pojawiły się na rynku jako hybrydy typu plug-in, czyli z możliwością ładowania z gniazdka. Kia Ceed kombi i crossover XCeed właśnie zostały wycenione. Trzeba za nie zapłacić około 130 tysięcy złotych.

Kia XCeed jest droższa niż się spodziewaliśmy, ale i lepiej wyposażona. Mamy cennik nowego CUV-a
Kia XCeed to najnowsza propozycja koreańskiej marki. Miejski crossover, który łączy zalety SUV-a i praktycznego auta kompaktowego, został wyceniony na 79 990 zł. Co ciekawe, w cenniku nie znajdziemy bazowej wersji S.

Kia Ceed Sportswagon PHEV i Kia XCeed PHEV - czas na hybrydy ładowane z gniazdka
Już niedługo Kia wprowadzi na rynek kolejne wersje kompaktowego Ceeda. Kombi (Sportswagon) oraz crossover XCeed doczekają się hybrydy typu plug-in. Na samym prądzie mają przejechać nawet 60 km.