KIA Ceed Kombi Pro (2019 - obecnie)

KIA Ceed Kombi Pro

Generacja jest produkowana od roku 2019 do dziś. KIA Ceed Kombi Pro to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji KIA Ceed Kombi Pro to od 94 990 do 118 490 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 88 do 150 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji KIA Ceed Kombi Pro wynosi od 120 do 204 KM. Silnik KIA Ceed Kombi Pro jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 998 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku KIA Ceed Kombi Pro przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy KIA Ceed Kombi Pro osiąga moment obrotowy od 172 do 320 Nm. KIA Ceed Kombi Pro posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ KIA Ceed Kombi Pro to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że KIA Ceed Kombi Pro posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1545 litrów. Wymiary samochodu: 4605 mm długości, 1800 mm szerokości, 1422 mm wysokości.

Opinie o KIA Ceed Kombi Pro

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników KIA Ceed Kombi Pro

KIA Ceed - Wiadomości

Kia wyceniła kompaktowe hybrydy plug-in. XCeed i Ceed kombi za niecałe 130 tys. zł
Dwa kompaktowe modele z gamy Kii pojawiły się na rynku jako hybrydy typu plug-in, czyli z możliwością ładowania z gniazdka. Kia Ceed kombi i crossover XCeed właśnie zostały wycenione. Trzeba za nie zapłacić około 130 tysięcy złotych.

Kia XCeed jest droższa niż się spodziewaliśmy, ale i lepiej wyposażona. Mamy cennik nowego CUV-a
Kia XCeed to najnowsza propozycja koreańskiej marki. Miejski crossover, który łączy zalety SUV-a i praktycznego auta kompaktowego, został wyceniony na 79 990 zł. Co ciekawe, w cenniku nie znajdziemy bazowej wersji S.

Kia Ceed Sportswagon PHEV i Kia XCeed PHEV - czas na hybrydy ładowane z gniazdka
Już niedługo Kia wprowadzi na rynek kolejne wersje kompaktowego Ceeda. Kombi (Sportswagon) oraz crossover XCeed doczekają się hybrydy typu plug-in. Na samym prądzie mają przejechać nawet 60 km.