KIA Ceed Hatchback IV (2015 - 2018)

KIA Ceed Hatchback IV

Generacja była produkowana od 2015 do 2018 roku. KIA Ceed Hatchback IV to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 150 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji KIA Ceed Hatchback IV wynosi od 90 do 204 KM. Silnik KIA Ceed Hatchback IV jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 998 do 1591 cm3. Na każdy cylinder w silniku KIA Ceed Hatchback IV przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy KIA Ceed Hatchback IV osiąga moment obrotowy od 134 do 280 Nm. KIA Ceed Hatchback IV posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ KIA Ceed Hatchback IV to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że KIA Ceed Hatchback IV posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1318 litrów. Wymiary samochodu: 4310 mm długości, 1780 mm szerokości, od 1430 do 1470 mm wysokości.

Opinie o KIA Ceed Hatchback IV

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników KIA Ceed Hatchback IV

Zdjęcia KIA Ceed Hatchback IV

KIA Ceed - Wiadomości

Kia wyceniła kompaktowe hybrydy plug-in. XCeed i Ceed kombi za niecałe 130 tys. zł
Dwa kompaktowe modele z gamy Kii pojawiły się na rynku jako hybrydy typu plug-in, czyli z możliwością ładowania z gniazdka. Kia Ceed kombi i crossover XCeed właśnie zostały wycenione. Trzeba za nie zapłacić około 130 tysięcy złotych.

Kia XCeed jest droższa niż się spodziewaliśmy, ale i lepiej wyposażona. Mamy cennik nowego CUV-a
Kia XCeed to najnowsza propozycja koreańskiej marki. Miejski crossover, który łączy zalety SUV-a i praktycznego auta kompaktowego, został wyceniony na 79 990 zł. Co ciekawe, w cenniku nie znajdziemy bazowej wersji S.

Kia Ceed Sportswagon PHEV i Kia XCeed PHEV - czas na hybrydy ładowane z gniazdka
Już niedługo Kia wprowadzi na rynek kolejne wersje kompaktowego Ceeda. Kombi (Sportswagon) oraz crossover XCeed doczekają się hybrydy typu plug-in. Na samym prądzie mają przejechać nawet 60 km.