KIA Ceed Hatchback

KIA Ceed Hatchback

KIA Ceed Hatchback

Model jest produkowany od roku 2006 do dziś. W tym czasie powstało 10 generacji tego modelu. KIA Ceed Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu KIA Ceed Hatchback to od 44 400 do 115 490 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 150 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu KIA Ceed Hatchback wynosi od 90 do 204 KM. Silnik KIA Ceed Hatchback jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 998 do 1991 cm3. Na każdy cylinder w silniku KIA Ceed Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy KIA Ceed Hatchback osiąga moment obrotowy od 134 do 305 Nm. KIA Ceed Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ KIA Ceed Hatchback to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że KIA Ceed Hatchback posiada od 3 do 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1210 do 1380 litrów. Wymiary samochodu: od 4235 do 4310 mm długości, od 1780 do 1800 mm szerokości, od 1430 do 1480 mm wysokości.

Opinie o KIA Ceed Hatchback

Ocena ogólna:
(16 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje KIA Ceed Hatchback

Zdjęcia KIA Ceed Hatchback

KIA Ceed - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Kia ProCeed GT to samochód udany, ale ukryty w głębokiej niszy. Trudno będzie mu się z niej wydostać
Tradyjne kompaktowe auta wciąż sprzedają się dobrze, ale ich udział w rynku maleje. Dzieje się tak z korzyścią dla łamiących wszelkie reguły crossoverów. Co w takim razie powiecie na sportowe kompaktowe kombi z osiągami godnymi klasy GTI?

Dzisiaj do Studia Biznes przyjechała Kia Ceed 1.4 T-GDi. W bardzo rozsądnej konfiguracji
Po kilku drogich i prestiżowych modelach dzisiaj do Studia Biznes przyjechała Kia Ceed w bardzo rozsądnej konfiguracji. Ze 140-konnym silnikiem benzynowym i bez masy dodatkowo płatnych opcji. We wcześniejszych testach pisaliśmy, że to wzór kompaktowego auta. A co o nowym Ceedzie myśli redaktor naczelny Moto.pl?

Kia wyceniła kompaktowe hybrydy plug-in. XCeed i Ceed kombi za niecałe 130 tys. zł
Dwa kompaktowe modele z gamy Kii pojawiły się na rynku jako hybrydy typu plug-in, czyli z możliwością ładowania z gniazdka. Kia Ceed kombi i crossover XCeed właśnie zostały wycenione. Trzeba za nie zapłacić około 130 tysięcy złotych.