KIA Ceed Hatchback

KIA Ceed Hatchback

KIA Ceed Hatchback

Model jest produkowany od roku 2006 do dziś. W tym czasie powstało 10 generacji tego modelu. KIA Ceed Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu KIA Ceed Hatchback to od 44 400 do 115 490 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 150 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu KIA Ceed Hatchback wynosi od 90 do 204 KM. Silnik KIA Ceed Hatchback jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 998 do 1991 cm3. Na każdy cylinder w silniku KIA Ceed Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy KIA Ceed Hatchback osiąga moment obrotowy od 134 do 305 Nm. KIA Ceed Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ KIA Ceed Hatchback to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że KIA Ceed Hatchback posiada od 3 do 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1210 do 1380 litrów. Wymiary samochodu: od 4235 do 4310 mm długości, od 1780 do 1800 mm szerokości, od 1430 do 1480 mm wysokości.

Opinie o KIA Ceed Hatchback

Ocena ogólna:
(16 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje KIA Ceed Hatchback

Zdjęcia KIA Ceed Hatchback

KIA Ceed - Wiadomości

Kia wyceniła kompaktowe hybrydy plug-in. XCeed i Ceed kombi za niecałe 130 tys. zł
Dwa kompaktowe modele z gamy Kii pojawiły się na rynku jako hybrydy typu plug-in, czyli z możliwością ładowania z gniazdka. Kia Ceed kombi i crossover XCeed właśnie zostały wycenione. Trzeba za nie zapłacić około 130 tysięcy złotych.

Kia XCeed jest droższa niż się spodziewaliśmy, ale i lepiej wyposażona. Mamy cennik nowego CUV-a
Kia XCeed to najnowsza propozycja koreańskiej marki. Miejski crossover, który łączy zalety SUV-a i praktycznego auta kompaktowego, został wyceniony na 79 990 zł. Co ciekawe, w cenniku nie znajdziemy bazowej wersji S.

Kia Ceed Sportswagon PHEV i Kia XCeed PHEV - czas na hybrydy ładowane z gniazdka
Już niedługo Kia wprowadzi na rynek kolejne wersje kompaktowego Ceeda. Kombi (Sportswagon) oraz crossover XCeed doczekają się hybrydy typu plug-in. Na samym prądzie mają przejechać nawet 60 km.

Kia XCeed - crossover, którego nie było w planach, a zostanie bestsellerem?
Kia zaraz wejdzie w ciekawy rozdział motoryzacyjnej historii. Gamą jednego modelu obstawi aż cztery segmenty. Wszystko dlatego, że już niedługo do gamy Ceeda dołączy crossover - XCeed.