JEEP

JEEP

JEEP
Jeep to po prostu synonim samochodu terenowego. Korzenie marki sięgają roku 1941 i kontraktu, jaki firma Willys dostała od amerykańskiej armii – ich świetne auto stało się jednym z symboli wojny. W 1950 roku Willys zastrzegł nazwę Jeep i samochody mogły przejść do cywila pod dobrze nam znaną dzisiaj nazwą (wcześniej parę firm zgłaszało swoje prawa do „jeepa”). W międzyczasie Jeep został przejęty przez Chryslera, tak więc dzisiaj jest częścią molocha Fiat Chrysler Automobiles.
Amerykanie nie zapominają o Polsce. W salonach w naszym kraju znajdziemy parę Jeepów – Renegade, Compass, Wrangler, Cherokee oraz Grand Cherokee. Tak więc każdy, szukający auta, które poradzi sobie w trudnych warunkach terenowych, powinien znaleźć coś dla siebie.

Modele JEEP

2014 - obecnie
JEEP Renegade
2007 - 2012
JEEP Patriot
2007 - obecnie
JEEP Compass
2002 - 2008
JEEP Liberty

JEEP - Wiadomości

Jeep planuje kolejne sportowe modele Trackhawk
Jeep Grand Cherokee Trackhawk to najmocniejszy samochód w swoim segmencie, a wszystko wskazuje na to, że amerykańska marka nie zamierza poprzestać na jednym modelu w takim wydaniu.

707-konny Jeep Grand Cherokee Trackhawk wyceniony. To się nazywa dobra cena
Jeep Grand Cherokee Trackhawk to jeden z najszybszych SUV-ów na rynku. Amerykańska bestia rozpędza się do 100 km/h w 3,5 s! Auto właśnie wchodzi do sprzedaży w USA. Z bardzo przystępną ceną.

Jeep Compass | Pierwsza jazda | Jedyny w swoim rodzaju
Po sukcesie Renegade'a Jeep idzie za ciosem i wprowadza do sprzedaży kolejny model. Nowy Compass wkracza do segmentu kompaktowych SUV-ów. Konkurencja jest tańsza, ale Jeep Compass ma asa w rękawie.

Jeep Compass | Ceny w Polsce | Amerykańska pewność siebie
Jeep opublikował pełny polski cennik nowego Compassa. Amerykanie biorą na celownik czołówkę segmentu i - pewni siebie - nie zamierzają grać niską ceną

Jeep Yuntu | Specjalnie dla Chin
Amerykański producent postanowił przygotować coś specjalnego z okazji salonu motoryzacyjnego w Szanghaju. Zadebiutuje tam koncepcyjny Jeep Yuntu, który łączy w sobie klasyczne DNA marki z nowoczesną technologią