JEEP

JEEP

JEEP
Jeep to po prostu synonim samochodu terenowego. Korzenie marki sięgają roku 1941 i kontraktu, jaki firma Willys dostała od amerykańskiej armii – ich świetne auto stało się jednym z symboli wojny. W 1950 roku Willys zastrzegł nazwę Jeep i samochody mogły przejść do cywila pod dobrze nam znaną dzisiaj nazwą (wcześniej parę firm zgłaszało swoje prawa do „jeepa”). W międzyczasie Jeep został przejęty przez Chryslera, tak więc dzisiaj jest częścią molocha Fiat Chrysler Automobiles.
Amerykanie nie zapominają o Polsce. W salonach w naszym kraju znajdziemy parę Jeepów – Renegade, Compass, Wrangler, Cherokee oraz Grand Cherokee. Tak więc każdy, szukający auta, które poradzi sobie w trudnych warunkach terenowych, powinien znaleźć coś dla siebie.

Modele JEEP

2014 - obecnie
JEEP Renegade
2007 - 2012
JEEP Patriot
2007 - obecnie
JEEP Compass
2002 - 2008
JEEP Liberty

JEEP - Wiadomości

Jeep Renegade po liftingu - nowe silniki, lepsze wyposażenie |Pierwsza jazda|
Wraz z debiutem odświeżonej wersji najmniejszego Jeepa, do oferty dołączają nowe silniki, które zjeżdżają z taśm montażowych fabryki w Bielsku-Białej. Auto zyskało mocno zmodernizowany front, a także więcej gadżetów podnoszących komfort. <br>

Jeep Compass zdobywa 5 gwiazdek w teście Euro NCAP
Jeep Compass musiał zmierzyć się z coraz bardziej wymagającymi testami zderzeniowymi Euro NCAP. Amerykański SUV wywiązał się z zadania śpiewająco i zgarnął maksymalną ocenę.

Jeep Renegade - którą wersję wybrać? Poradnik kupującego
Jeep Renegade to jeden z najciekawszych małych SUV-ów na rynku. Renegade cieszy się w Polsce ogromną popularnością, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, która wersja to najlepszy wybór.

Jeep Compass - cennik i wersje wyposażenia
Compass to jeden z filarów sprzedaży Jeepa. To nr 3 w portfolio amerykańskiej marki. Prześwietliliśmy cennik Compassa w poszukiwaniu najlepszej wersji.

Jeep Grand Wagoneer wraca na rynek! Ambitne plany FCA
Już niebawem poznamy nowe wcielenie Jeepa Wagoneer oraz większej odmiany - Grand Wagoneer. Amerykański producent obiecuje, że nowa maszyna będzie oferować wysoką jakość wykończenia i komfort.