JEEP

JEEP

JEEP
Jeep to po prostu synonim samochodu terenowego. Korzenie marki sięgają roku 1941 i kontraktu, jaki firma Willys dostała od amerykańskiej armii – ich świetne auto stało się jednym z symboli wojny. W 1950 roku Willys zastrzegł nazwę Jeep i samochody mogły przejść do cywila pod dobrze nam znaną dzisiaj nazwą (wcześniej parę firm zgłaszało swoje prawa do „jeepa”). W międzyczasie Jeep został przejęty przez Chryslera, tak więc dzisiaj jest częścią molocha Fiat Chrysler Automobiles.
Amerykanie nie zapominają o Polsce. W salonach w naszym kraju znajdziemy parę Jeepów – Renegade, Compass, Wrangler, Cherokee oraz Grand Cherokee. Tak więc każdy, szukający auta, które poradzi sobie w trudnych warunkach terenowych, powinien znaleźć coś dla siebie.

Modele JEEP

2014 - obecnie
JEEP Renegade
2007 - 2012
JEEP Patriot
2007 - obecnie
JEEP Compass
2002 - 2008
JEEP Liberty

JEEP - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Nowy Jeep Cherokee - ma niewiele wspólnego z legendą Jeepa, ale mimo to jest wart uwagi
Zmiany przeprowadzone w nowym Cherokee nie są wielkie, ale istotne. Zmodernizowana wersja Jeepa kusi ładniejszym wyglądem i efektywnym napędem na obie osie.

Jeep Renegade 2019 - cennik. Znamy ceny nowego małego Jeepa
Jeep Renegade przeszedł delikatny face-lifting przy okazji wprowadzenia nowego rocznika modelowego. Zmienił się wygląd zewnętrzny a pod maskę trafiły nowe, turbodoładowane silniki o pojemności 1.0 i 1.3-litra.

Jeep Cherokee - amerykańska legenda przechodzi lifting
Na tegorocznym salonie motoryzacyjnym w Detroit zadebiutowała odświeżona wersja Jeepa Cherokee, przeznaczona na rynek amerykański. Kilka miesięcy później przyszedł czas na premierę europejskiej wersji.

"Turnus Sierpniowych Wyprzedaży" w salonach Fiata, Jeepa, Alfy Romeo i Abartha
Po bardzo udanej akcji promocyjnej "Noc Cudów" FCA Poland oferuje kolejną niestandardową akcją promocyjną. "Turnus Sierpniowych Wyprzedaży" to oferta skierowana do Klientów indywidulanych oraz małych i średnich przedsiębiorstw.

Opinie Moto.pl: Nowy Jeep Wrangler 2018 - Powrót legendy
Mało który samochód wzbudza przed prasową premierą taką ciekawość, jaką wzbudził nowy Jeep Wrangler. Wszyscy w branży zadawali sobie pytanie, czy najnowsza generacja modelu nie straci swojego bezkompromisowego charakteru. Czy nie przerodzi się z rasowej terenówki w komfortowego SUV-a.