JEEP

JEEP

JEEP
Jeep to po prostu synonim samochodu terenowego. Korzenie marki sięgają roku 1941 i kontraktu, jaki firma Willys dostała od amerykańskiej armii – ich świetne auto stało się jednym z symboli wojny. W 1950 roku Willys zastrzegł nazwę Jeep i samochody mogły przejść do cywila pod dobrze nam znaną dzisiaj nazwą (wcześniej parę firm zgłaszało swoje prawa do „jeepa”). W międzyczasie Jeep został przejęty przez Chryslera, tak więc dzisiaj jest częścią molocha Fiat Chrysler Automobiles.
Amerykanie nie zapominają o Polsce. W salonach w naszym kraju znajdziemy parę Jeepów – Renegade, Compass, Wrangler, Cherokee oraz Grand Cherokee. Tak więc każdy, szukający auta, które poradzi sobie w trudnych warunkach terenowych, powinien znaleźć coś dla siebie.

Modele JEEP

2014 - obecnie
JEEP Renegade
2007 - 2012
JEEP Patriot
2007 - obecnie
JEEP Compass
2002 - 2008
JEEP Liberty

JEEP - Wiadomości

Jeep wyprzedaje wszystkie swoje auta. Sprawdzamy najciekawsze oferty
Tegoroczna ofensywa modelowa Jeepa może budzić uznanie. Katalog amerykańskiego producenta zawiera obecnie aż 5 modeli. Każdy z nich cechuje się wyjątkową dzielnością w terenie i szeroką paletą jednostek napędowych. Dodatkową korzyść stanowią atrakcyjne rabaty nie tylko na fabrycznie nowe auta. Możecie zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

Opinie Moto.pl: Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD - w starym piecu diabeł pali
Mimo długiego rynkowego stażu, Grand Cherokee zdaje się mocno tuszować zmarszczki. Wynika to faktu, że daleki jest od technologicznego zaawansowania konkurentów. W niższej cenie oferuje sporo luksusu i naprawdę dobre właściwości terenowe. Przed Wami najpopularniejsza wersja z 3-litrowym dieslem.

Jeep Compass - cennik i wersje wyposażenia
Compass to jeden z filarów sprzedaży Jeepa. To nr 3 w portfolio amerykańskiej marki. Prześwietliliśmy cennik Compassa w poszukiwaniu najlepszej wersji.

Jeep Renegade - którą wersję wybrać? Poradnik kupującego
Jeep Renegade to jeden z najciekawszych małych SUV-ów na rynku. Renegade cieszy się w Polsce ogromną popularnością, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, która wersja to najlepszy wybór.

Kandydat w plebiscycie The Best of Moto.pl - nowy Jeep Wrangler
Wrangler to wręcz osobna marka Jeepa. Model, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Słynna amerykańska terenówka walczy o tytuł "Auto legenda" w plebiscycie The Best of Moto.pl.