INFINITI

INFINITI

INFINITI
Infiniti to dość młoda marka. Japończycy z Nissan Motor CO. Ltd. założyli ją w 1989 roku. W telegraficznym skrócie, Infiniti ma pełnić rolę marki premium koncernu. Głównym rynkiem zbytu dla luksusowych samochodów z Kraju Kwitnącej Wiśni są Stany Zjednoczone. W Europie Infiniti zmaga się z tymi samymi problemami, co Lexus – z dominacją niemieckich marek. W polskich salonach znajdziemy modele Q50, Q60, Q70, QX50 i QX70

Infiniti to także jeden z głównych sponsorów zespołu Formuły 1 Red Bull Racing. To właśnie z logiem Infiniti Sebastian Vettel odnosił zwycięstwo za zwycięstwem i sięgnął po 4 tytuły mistrza świata. W ofercie Japończyków znajdziemy także specjalne wersje sygnowana nazwiskiem mistrza.

Modele INFINITI

2018 - obecnie
INFINITI QX60
2016 - obecnie
INFINITI QX30
2015 - obecnie
INFINITI Q30
2014 - 2018
INFINITI Q70
2013 - obecnie
INFINITI Q60
2013 - 2018
INFINITI QX70

INFINITI - Wiadomości

Infiniti QX60, czyli amerykański luksus i przestrzeń za bardzo małe pieniądze
Siedmioosobowy SUV klasy premium z regułu kojarzy się z wysoką ceną. Infiniti QX60 pokazuje jednak, że takie auto jest przystępniejsze niż mogłoby się to wydawać.

Wszechstronny SUV na każde warunki. Teraz w znakomitej cenie - jest tańszy o nawet 140 tys. zł
Wielki i prestiżowy SUV wcale nie musi być drogi. W tym przypadku mamy do czynienia z ponad 5-metrowym autem pełnym nowoczesnych rozwiązań i wysokiego poziomu komfortu. Zestaw uzupełnia mocny silnik i wydajny napęd na cztery koła. Sprawdzamy japońskiego SUV-a w rozmaitych warunkach.

Ostateczna wyprzedaż rocznika 2018 w Infiniti. 7-osobowy luksusowy SUV dostępny z ogromnym rabatem
Największy w polskiej gamie Infiniti SUV imponuje luksusem, dynamiką i klasyczną filozofią budowania odpornych na warunki trudnej eksploatacji samochodów. To jedyny w swoim rodzaju olbrzym, który dostępny jest w bardzo atrakcyjnej ofercie. Prześwietlamy Infiniti QX60.