INFINITI

INFINITI

INFINITI
Infiniti to dość młoda marka. Japończycy z Nissan Motor CO. Ltd. założyli ją w 1989 roku. W telegraficznym skrócie, Infiniti ma pełnić rolę marki premium koncernu. Głównym rynkiem zbytu dla luksusowych samochodów z Kraju Kwitnącej Wiśni są Stany Zjednoczone. W Europie Infiniti zmaga się z tymi samymi problemami, co Lexus – z dominacją niemieckich marek. W polskich salonach znajdziemy modele Q50, Q60, Q70, QX50 i QX70

Infiniti to także jeden z głównych sponsorów zespołu Formuły 1 Red Bull Racing. To właśnie z logiem Infiniti Sebastian Vettel odnosił zwycięstwo za zwycięstwem i sięgnął po 4 tytuły mistrza świata. W ofercie Japończyków znajdziemy także specjalne wersje sygnowana nazwiskiem mistrza.

Modele INFINITI

2016 - obecnie
INFINITI QX30
2015 - obecnie
INFINITI Q30
2014 - obecnie
INFINITI Q70
2013 - obecnie
INFINITI Q60
2013 - obecnie
INFINITI QX70
2013 - 2016
INFINITI QX50

INFINITI - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Infiniti Q60 3.0t AWD: A może Infiniti?
Mało osób pamięta, że na polskim rynku jest obecna marka premium o nazwie Infiniti. A szkoda, bo auta tego japońskiego producenta pozytywnie zaskakują każdego, kto się nimi przejedzie. Z tej zasady nie wyłamuje się także Infiniti Q60, czyli model z nadwoziem coupe.

Opinie Moto.pl: Infiniti QX60 - prawdziwy okręt flagowy już w Polsce
Ogromny, na wskroś amerykański, SUV Infiniti właśnie przyjechał do Polski. Mieliśmy okazję się nim przejechać i wiemy jedno - świetnie, że takie auto jak QX60 pojawi się na naszych ulicach!

Infiniti QX60 - wielki, luksusowy SUV płynie do Polski
W ciągu najbliższych tygodni do polskich salonów marki Infiniti trafi nowy SUV. Luksusowy model QX60 będzie dostępny tylko w wersji z napędem na cztery koła.

Infiniti Project Black S Concept - 571 KM, poniżej 4 sekund do setki
Infiniti zaprezentowało w Paryżu w pełni funkcjonalną wersję prototypu, który zadebiutował w ubiegłym roku w Genewie. Nad sportową maszyną czuwali inżynierowie teamu F1 Renault.

Infiniti Q50 - nieco zapomniane, a wciąż w formie
Stoi nieco na uboczu, a jest godnym konkurentem niemieckich marek. Infiniti Q50 to sportowy sedan o jednym z najlepszych układów jezdnych w segmencie. Na dodatek bardzo dobrze wycenionym.