INFINITI

INFINITI

INFINITI
Infiniti to dość młoda marka. Japończycy z Nissan Motor CO. Ltd. założyli ją w 1989 roku. W telegraficznym skrócie, Infiniti ma pełnić rolę marki premium koncernu. Głównym rynkiem zbytu dla luksusowych samochodów z Kraju Kwitnącej Wiśni są Stany Zjednoczone. W Europie Infiniti zmaga się z tymi samymi problemami, co Lexus – z dominacją niemieckich marek. W polskich salonach znajdziemy modele Q50, Q60, Q70, QX50 i QX70

Infiniti to także jeden z głównych sponsorów zespołu Formuły 1 Red Bull Racing. To właśnie z logiem Infiniti Sebastian Vettel odnosił zwycięstwo za zwycięstwem i sięgnął po 4 tytuły mistrza świata. W ofercie Japończyków znajdziemy także specjalne wersje sygnowana nazwiskiem mistrza.

Modele INFINITI

2016 - obecnie
INFINITI QX30
2015 - obecnie
INFINITI Q30
2014 - obecnie
INFINITI Q70
2013 - obecnie
INFINITI Q60
2013 - obecnie
INFINITI QX70
2013 - 2016
INFINITI QX50

INFINITI - Wiadomości

Infiniti Q50 - nieco zapomniane, a wciąż w formie
Stoi nieco na uboczu, a jest godnym konkurentem niemieckich marek. Infiniti Q50 to sportowy sedan o jednym z najlepszych układów jezdnych w segmencie. Na dodatek bardzo dobrze wycenionym.

Infiniti QX30 - jeden z najciekawszych crossoverów klasy premium na rynku
Infiniti QX30 to kompaktowy crossover Japończyków stworzony w ścisłej współpracy z Mercedesem. Auto od razu oferowane jest z mocnymi silnikami i bogatym wyposażeniem, a w porównaniu cen z konkurencją okazuje się jedną z najlepszych propozycji w segmencie.

Infiniti Q50 Hybrid AWD - test. Sedan z charakterem
Infiniti Q50 pod bardzo ładną, choć niepozorną karoserią kryje jeden z najlepszych napędów w swoim segmencie. I jeden z najgorszych systemów multimedialnych w klasie premium.