INFINITI

INFINITI

INFINITI
Infiniti to dość młoda marka. Japończycy z Nissan Motor CO. Ltd. założyli ją w 1989 roku. W telegraficznym skrócie, Infiniti ma pełnić rolę marki premium koncernu. Głównym rynkiem zbytu dla luksusowych samochodów z Kraju Kwitnącej Wiśni są Stany Zjednoczone. W Europie Infiniti zmaga się z tymi samymi problemami, co Lexus – z dominacją niemieckich marek. W polskich salonach znajdziemy modele Q50, Q60, Q70, QX50 i QX70

Infiniti to także jeden z głównych sponsorów zespołu Formuły 1 Red Bull Racing. To właśnie z logiem Infiniti Sebastian Vettel odnosił zwycięstwo za zwycięstwem i sięgnął po 4 tytuły mistrza świata. W ofercie Japończyków znajdziemy także specjalne wersje sygnowana nazwiskiem mistrza.

Modele INFINITI

2016 - obecnie
INFINITI QX30
2015 - obecnie
INFINITI Q30
2014 - obecnie
INFINITI Q70
2013 - obecnie
INFINITI Q60
2013 - obecnie
INFINITI QX70
2013 - 2016
INFINITI QX50

INFINITI - Wiadomości

Infiniti Q50 Hybrid AWD - test. Sedan z charakterem
Infiniti Q50 pod bardzo ładną, choć niepozorną karoserią kryje jeden z najlepszych napędów w swoim segmencie. I jeden z najgorszych systemów multimedialnych w klasie premium.

Infiniti Q Inspiration - oto przyszłość japońskiej marki
Na salonie motoryzacyjnym w Detroit zadebiutował odważny koncept Q Inspiration, który pokazuje w jakim kierunku będzie się rozwijać marka Infiniti.

Infiniti Q Inspiration - sedan przyszłości w Detroit
Japoński producent z segmentu premium zaprezentuje ważną premierę na salonie NAIAS w Detroit. Na stoisku Infiniti pojawi się model Q Inspiration, który zapowiada język stylistyczny marki na najbliższe lata.

Niesamowity silnik w nowym Infiniti QX50
Japoński producent z segmentu premium postanowił zaskoczyć świat modelem QX50. Samochód wyróżnia się nietuzinkowym designem i komfortowym wnętrzem, a pod maską skrywa nowoczesną technologię.

Infiniti QX80 - SUV na bogato
Infiniti zaprezentowało na salonie motoryzacyjnym w Dubaju odświeżony model QX80. Samochód trafi na wybrane rynki jeszcze przed końcem tego roku. Czy będzie dostępny w Polsce?