INFINITI

INFINITI

INFINITI
Infiniti to dość młoda marka. Japończycy z Nissan Motor CO. Ltd. założyli ją w 1989 roku. W telegraficznym skrócie, Infiniti ma pełnić rolę marki premium koncernu. Głównym rynkiem zbytu dla luksusowych samochodów z Kraju Kwitnącej Wiśni są Stany Zjednoczone. W Europie Infiniti zmaga się z tymi samymi problemami, co Lexus – z dominacją niemieckich marek. W polskich salonach znajdziemy modele Q50, Q60, Q70, QX50 i QX70

Infiniti to także jeden z głównych sponsorów zespołu Formuły 1 Red Bull Racing. To właśnie z logiem Infiniti Sebastian Vettel odnosił zwycięstwo za zwycięstwem i sięgnął po 4 tytuły mistrza świata. W ofercie Japończyków znajdziemy także specjalne wersje sygnowana nazwiskiem mistrza.

Modele INFINITI

2018 - obecnie
INFINITI QX60
2016 - obecnie
INFINITI QX30
2015 - obecnie
INFINITI Q30
2014 - obecnie
INFINITI Q70
2013 - obecnie
INFINITI Q60
2013 - obecnie
INFINITI QX70

INFINITI - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Infiniti QX60 3,5 V6 CVT XTRONIC AWD - Krążownik szos
Niedawno w polskiej ofercie Infiniti pojawił się flagowy okręt tego japońskiego producenta - model QX60. Jego olbrzymie rozmiary i duży, wolnossący silnik benzynowy jasno komunikują, że został stworzony z myślą o przede wszystkim amerykańskim rynku. Sprawdziliśmy, jak się jeździ tym dwutonowym kolosem.

Infiniti opuści Europę Zachodnią i Polskę. Przez słabą sprzedaż. Marka skupi się na USA i Chinach
Infiniti wycofuje się z Europy Zachodniej. Również z Polski. Japońska marka premium z naszą częścią świata pożegna się już na początku 2020 roku. Powodem jest nie tylko słaba sprzedaż, ale także nachodzące normy emisji.

Opinie Moto.pl: Infiniti Q60 3.0t AWD: A może Infiniti?
Mało osób pamięta, że na polskim rynku jest obecna marka premium o nazwie Infiniti. A szkoda, bo auta tego japońskiego producenta pozytywnie zaskakują każdego, kto się nimi przejedzie. Z tej zasady nie wyłamuje się także Infiniti Q60, czyli model z nadwoziem coupe.

Dlaczego warto pamiętać o Infiniti Q50, wybierając sedana klasy premium?
Q50 to jeden z najbardziej oryginalnych i jednocześnie najciekawszych przedstawicieli segmentu. Za japońskim sedanem klasy premium przemawia garść argumentów, które powinny nas przekonać. To nie tylko innowacyjny układ kierowniczy, lecz również dynamika i komfort w czasie codziennej eksploatacji. Prześwietlamy ofertę bestsellera Infiniti.

Przyglądamy się cenom Infiniti Q50. To jeden z lepiej wycenionych sedanów klasy premium na rynku.
Polska jest jednym z najważniejszych europejskich rynków dla Infiniti. Odświeżony model Q50 przypadł do naszych gustów z kilku powodów. Poza dopracowaną trakcją, nowoczesnymi technologiami i komfortem, do salonów przyciąga również atrakcyjna oferta cenowa.