HYUNDAI Kona Hatchback Electric (2019 - obecnie)

HYUNDAI Kona Hatchback Electric

Generacja jest produkowana od roku 2019 do dziś. HYUNDAI Kona Hatchback Electric to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji HYUNDAI Kona Hatchback Electric to od 155 900 do 216 100 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 100 do 150 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji HYUNDAI Kona Hatchback Electric wynosi od 136 do 204 KM. Silnik HYUNDAI Kona Hatchback Electric jest typu nie połączone o pojemności 0 cm3.

Cały układ napędowy HYUNDAI Kona Hatchback Electric osiąga moment obrotowy 395 Nm. HYUNDAI Kona Hatchback Electric posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ HYUNDAI Kona Hatchback Electric to elektryczny.

Warto nadmienić, że HYUNDAI Kona Hatchback Electric posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1114 litrów. Wymiary samochodu: 4180 mm długości, 1800 mm szerokości, 1570 mm wysokości.

Opinie o HYUNDAI Kona Hatchback Electric

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników HYUNDAI Kona Hatchback Electric

HYUNDAI Kona - Wiadomości

Hyundai Kona - spalinowy, hybrydowy czy elektryczny? Sprawdzamy, którą wersję wybrać
Kona stanowi istotny filar w gamie modelowej Hyundaia. Crossover klasy B jest również wyznacznikiem kursu obranego przez koreański koncern. Mamy bowiem do czynienia z klasycznymi odmianami spalinowymi, w pełni elektryczną, a także najnowszą, hybrydową. Czym się różnią i czy wartą na którąś postawić?

Hyundai Kona Electric z nową ceną. Pierwszy SUV, który łapie się na rządowe dopłaty
Lista samochodów, które mogą zostać objęte rządowym programem dopłat "Zielony Samochód" nie jest zbyt imponująca, ale zaczyna się wydłużać. Właśnie możemy do niej dopisać pierwszego SUV-a. Wiemy, ile kosztuje bazowy Hyundai Kona Electric.