HYUNDAI Kona Hatchback

HYUNDAI Kona Hatchback

HYUNDAI Kona Hatchback

Model jest produkowany od roku 2017 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. HYUNDAI Kona Hatchback to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowego modelu HYUNDAI Kona Hatchback to od 69 990 do 216 100 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 85 do 150 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu HYUNDAI Kona Hatchback wynosi od 115 do 204 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 181 do 205 km/h. Silnik HYUNDAI Kona Hatchback jest nie połączone lub rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 998 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku HYUNDAI Kona Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy HYUNDAI Kona Hatchback osiąga moment obrotowy od 172 do 395 Nm. HYUNDAI Kona Hatchback posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ HYUNDAI Kona Hatchback to benzyna, benzyna i elektryczny, diesel lub elektryczny.

Średnie spalanie HYUNDAI Kona Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 5,3 do 7,3 l na 100km. Warto nadmienić, że HYUNDAI Kona Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1114 do 1143 litrów. Wymiary samochodu: od 4165 do 4180 mm długości, 1800 mm szerokości, od 1565 do 1570 mm wysokości.

Opinie o HYUNDAI Kona Hatchback

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje HYUNDAI Kona Hatchback

2017 - obecnie
HYUNDAI Kona Hatchback I

Zdjęcia HYUNDAI Kona Hatchback

HYUNDAI Kona - Wiadomości

Czy to prawda, że samochody elektryczne są ciężkie i mają małe bagażniki? Obalamy mity
Wśród przeciwników samochodów elektrycznych często pada argument, że auta z takim napędem są ciężkie i mają mały bagażnik, co czyni je niepraktycznymi. A jak jest w rzeczywistości?

Nowy Hyundai Kona. Pakiet poprawek, nowe silniki i wersja N Line
Hyundai Kona, jeden z najciekawszych crossoverów na rynku, doczekał się właśnie faceliftingu. I jest to dość poważna modernizacja.

Hyundai kuje żelazo póki gorące i zapowiada nową Konę. Będzie model N Line
Hyundai Kona to jeden z najbardziej uniwersalnych modeli koreańskiej marki. Występuje jako wersja spalinowa, hybrydowa a także w pełni elektryczna. Cieszy się ogromną popularnością, więc producent zdecydował się na facelifting.

Hyundai Kona - spalinowy, hybrydowy czy elektryczny? Sprawdzamy, którą wersję wybrać
Kona stanowi istotny filar w gamie modelowej Hyundaia. Crossover klasy B jest również wyznacznikiem kursu obranego przez koreański koncern. Mamy bowiem do czynienia z klasycznymi odmianami spalinowymi, w pełni elektryczną, a także najnowszą, hybrydową. Czym się różnią i czy wartą na którąś postawić?

Hyundai Kona Electric z nową ceną. Pierwszy SUV, który łapie się na rządowe dopłaty
Lista samochodów, które mogą zostać objęte rządowym programem dopłat "Zielony Samochód" nie jest zbyt imponująca, ale zaczyna się wydłużać. Właśnie możemy do niej dopisać pierwszego SUV-a. Wiemy, ile kosztuje bazowy Hyundai Kona Electric.