HYUNDAI

HYUNDAI

HYUNDAI
Hyundai w ub.r. sprzedał ponad 4,6 mln samochodów i wraz z należącą do niego marką Kia (sprzedaż ponad 2,7 mln szt.) ma globalne ambicje – z czwartej lokaty światowego rankingu planuje znaleźć się na podium. Chociaż Hyundai oferuje głównie popularne modele, zwrot na sprzedaży jest porównywalny z BMW i oscyluje wokół 10 proc. Hyundai kładzie coraz większy nacisk na luksusowe samochody i zainwestował nawet w drugą generację silników V-8. Koreańska marka została założona zaledwie w 1967 roku, w 1974 trafiła na giełdę, a 11 lat później wyprodukowała milionowy samochód. Podczas azjatyckiego kryzysu w 1998 roku przejęła koncern Kia, założony w 1957 roku. Hyundai ma największą na świecie fabrykę samochodów (w Ulsan), która rocznie wypuszcza 1,6 mln aut.

Modele HYUNDAI

2017 - obecnie
HYUNDAI Kona
2016 - obecnie
HYUNDAI Ioniq
2011 - obecnie
HYUNDAI i40
2010 - obecnie
HYUNDAI ix20

HYUNDAI - Wiadomości

Hyundai i30 N Fastback - już lada chwila będzie gotowa nowa "eNka"
Na początku roku w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia sportowego Hyundaia i30 Fastback N. Wszystko wskazuje na to, że w Paryżu zobaczymy go w pełnej krasie.

Hyundai Tucson bije rekordy popularności. Z takim cennikiem to nie dziwi
Hyundai Tucson to jeden z najchętniej kupowanych SUV-ów na polskim rynku. Co ważne, jego znakomitą sprzedaż napędzają przede wszystkim klienci indywidualni, a nie floty. Do Polski właśnie przyjechała najnowsza odsłona bestsellera.

Hyundai szykuje sportową niespodziankę ze znaczkiem "N"
Po pozytywnym przyjęciu nowych modeli ze sportowej serii "N" (Veloster N, i30 N), Hyundai zastanawia się dość mocno nad powiększeniem gamy dynamicznych modeli.

Kolejny internetowy salon z autami na abonament. Prześwietlamy ofertę Autoflix
Kolejny wirtualny salon z samochodami na abonament został otwarty w sieci. Autoflix oferuje auta różnych marek i z różnych segmentów. Ile trzeba zapłacić za Skodę Fabię, Fiata 500 czy Nissana Qashqaia w abonamencie?

Nowy Hyundai Elantra - sedan przechodzi lifting. Zobacz, co się zmieniło
Koreański producent przygotował kolejną odsłonę modelu Elantra na rocznik modelowy 2019. Sedan o klasycznych proporcjach lada moment trafi na amerykański rynek.