HYUNDAI

HYUNDAI

HYUNDAI
Hyundai w ub.r. sprzedał ponad 4,6 mln samochodów i wraz z należącą do niego marką Kia (sprzedaż ponad 2,7 mln szt.) ma globalne ambicje – z czwartej lokaty światowego rankingu planuje znaleźć się na podium. Chociaż Hyundai oferuje głównie popularne modele, zwrot na sprzedaży jest porównywalny z BMW i oscyluje wokół 10 proc. Hyundai kładzie coraz większy nacisk na luksusowe samochody i zainwestował nawet w drugą generację silników V-8. Koreańska marka została założona zaledwie w 1967 roku, w 1974 trafiła na giełdę, a 11 lat później wyprodukowała milionowy samochód. Podczas azjatyckiego kryzysu w 1998 roku przejęła koncern Kia, założony w 1957 roku. Hyundai ma największą na świecie fabrykę samochodów (w Ulsan), która rocznie wypuszcza 1,6 mln aut.

Modele HYUNDAI

2017 - obecnie
HYUNDAI Kona
2016 - obecnie
HYUNDAI Ioniq
2011 - obecnie
HYUNDAI i40
2010 - obecnie
HYUNDAI ix20

HYUNDAI - Wiadomości

Nowe cenniki wszystkich Hyundaiów. Sprawdzamy całą ofertę aut z 2018 roku
Hyundai rozpoczął ofensywę wyprzedażową wszystkich samochodów z rocznika 2018. Dzięki temu auto z każdego segmentu można kupić z dużym rabatem i pakietem dodatkowych korzyści. Przyjrzeliśmy się nowym cennikom.

Skąd bierze się popularność Hyundaia Tucsona w Polsce? To nie tylko kwestia cen
Hyundai Tucson to jeden z najchętniej kupowanych SUV-ów na polskim rynku. Co ważne, jego sprzedaż napędzają przede wszystkim klienci indywidualni, a nie floty. Do Polski właśnie przyjechała najnowsza odsłona bestsellera.

Opinie Moto.pl: Hyundai Tucson 2.0 CRDi 4WD - Po wizycie u kosmetyczki
Tucson jest jednym z najpopularniejszy kompaktowych SUV-ów w Europie. Po lekkiej modernizacji zyskał na atrakcyjności, a na pokładzie pojawiła się miękka hybryda. Sprawdzamy wersję z najmocniejszym dieslem i napędem na cztery kola.

Hyundai Santa Fe - samochód jak smartfon. Z czytnikiem linii papilarnych
Czytniki linii papilarnych to rozwiązanie, które już jakiś czas temu zadebiutowało w smartfonach, a teraz rozpoczyna swoją karierę w samochodach. Hyundai właśnie zapowiedział takie rozwiązanie w jednym ze swoich aut.

Opinie Moto.pl: Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 4WD - spotkanie z dawną sympatią
Poprzednie Santa Fe było jednym z moich ulubionych samochodów tej klasy. Choć była to miłość dość trudna, bo auto miało kilka wad. Nowy Hyundai Santa Fe wiele z nich skasował i wyrósł na prymusa segmentu.