HYUNDAI

HYUNDAI

HYUNDAI
Hyundai w ub.r. sprzedał ponad 4,6 mln samochodów i wraz z należącą do niego marką Kia (sprzedaż ponad 2,7 mln szt.) ma globalne ambicje – z czwartej lokaty światowego rankingu planuje znaleźć się na podium. Chociaż Hyundai oferuje głównie popularne modele, zwrot na sprzedaży jest porównywalny z BMW i oscyluje wokół 10 proc. Hyundai kładzie coraz większy nacisk na luksusowe samochody i zainwestował nawet w drugą generację silników V-8. Koreańska marka została założona zaledwie w 1967 roku, w 1974 trafiła na giełdę, a 11 lat później wyprodukowała milionowy samochód. Podczas azjatyckiego kryzysu w 1998 roku przejęła koncern Kia, założony w 1957 roku. Hyundai ma największą na świecie fabrykę samochodów (w Ulsan), która rocznie wypuszcza 1,6 mln aut.

Modele HYUNDAI

2017 - obecnie
HYUNDAI Kona
2016 - obecnie
HYUNDAI Ioniq
2011 - obecnie
HYUNDAI i40
2010 - obecnie
HYUNDAI ix20

HYUNDAI - Wiadomości

Hyundai i20 2018 - cennik. Znamy ceny i wyposażenie odświeżonego Hyundaia i20
Na polskim rynku debiutuje nowy Hyundai i20 po face-liftingu. Bazowa wersja odświeżonego modelu ma pod maską silnik 1.2 MPI o mocy 75 KM. Klienci, którzy już teraz zdecydują się na ten model mogą liczyć na dodatkowy rabat.

Hyundai Tucson 2018. Znamy ceny
Odświeżony Hyundai Tucson lada moment pojawi się w polskich salonach. Tymczasem importer opublikował cennik modelu. Podstawowa wersja ma pod maską silnik 1.6 GDI o mocy 132 KM.

Nowy Hyundai Santa Fe - opinie Moto.pl. Flagowy SUV nowej generacji
Hyundai coraz wyraźniej zaznacza swoją pozycje w segmencie SUVów. Gama modelowa tego producenta cały czas jest powiększana i odświeżana. Mogliśmy się o tym przekonać na specjalnie zorganizowanym, hiszpańskim pokazie modeli: Kona, Tucson oraz Santa Fe.

Nowy Hyundai Tucson - opinie Moto.pl. Hit sprzedaży z kilkoma nowościami
Hyundai coraz wyraźniej zaznacza swoją pozycje w segmencie SUVów. Gama modelowa tego producenta cały czas jest powiększana i odświeżana. Jedną z ważniejszych premier tego roku jest nowy Hyundai Tucson. Jakie zmiany przyniósł facelifting?

Hyundai Kona Diesel - opinie Moto.pl. Uzupełnienie oferty
Hyundai coraz wyraźniej zaznacza swoją pozycje w segmencie SUVów. Mogliśmy się o tym przekonać na specjalnie zorganizowanym, hiszpańskim pokazie modeli tej klasy. Jednym z aut był Hyundai Kona z silnikiem Diesla.