HYUNDAI

HYUNDAI

HYUNDAI
Hyundai w ub.r. sprzedał ponad 4,6 mln samochodów i wraz z należącą do niego marką Kia (sprzedaż ponad 2,7 mln szt.) ma globalne ambicje – z czwartej lokaty światowego rankingu planuje znaleźć się na podium. Chociaż Hyundai oferuje głównie popularne modele, zwrot na sprzedaży jest porównywalny z BMW i oscyluje wokół 10 proc. Hyundai kładzie coraz większy nacisk na luksusowe samochody i zainwestował nawet w drugą generację silników V-8. Koreańska marka została założona zaledwie w 1967 roku, w 1974 trafiła na giełdę, a 11 lat później wyprodukowała milionowy samochód. Podczas azjatyckiego kryzysu w 1998 roku przejęła koncern Kia, założony w 1957 roku. Hyundai ma największą na świecie fabrykę samochodów (w Ulsan), która rocznie wypuszcza 1,6 mln aut.

Modele HYUNDAI

2017 - obecnie
HYUNDAI Kona
2016 - obecnie
HYUNDAI Ioniq
2011 - obecnie
HYUNDAI i40
2010 - obecnie
HYUNDAI ix20

HYUNDAI - Wiadomości

Skąd bierze się popularność Hyundaia Tucsona w Polsce? To nie tylko kwestia cen
Hyundai Tucson to jeden z najchętniej kupowanych SUV-ów na polskim rynku. Co ważne, jego sprzedaż napędzają przede wszystkim klienci indywidualni, a nie floty. Do Polski właśnie przyjechała najnowsza odsłona bestsellera.

Hyundai i40 po lekkim lifcie - akcja aktualizacja i nowy silnik Diesla
Hyundai i40 wjedzie w nowy rok z pakietem drobnych poprawek, które unowocześnią i odświeżą koreański model klasy średniej. Największą nowością jest jednak nowy silnik Diesla pod maską o pojemności 1.6 l.

Gorączka wyprzedaży w Hyundaiu. Dawno nie było takich rabatów
Od kilku miesięcy przyglądamy się wyprzedażom rocznika 2018. Prześwietlaliśmy już cenniki Audi, Toyoty, Lexusa, Skody i innych. Czas na auta z Korei. Hyundai właśnie rozpoczął bardzo szeroką akcję wyprzedażową na auta z tego roku. Ile można zaoszczędzić?

Hyundai na Salonie w Paryżu - nowa "eNka", elektryczny SUV i wodorowe auto przyszłości. Dla każdego coś miłego
Hyundai w Paryżu uderzył na każdym froncie. Po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć i30 Fastback N, a także zapoznać się z elektrycznym SUV-em Kona i modelem NEXO, którego zasilają ogniwa wodorowe. Nie zabrakło też bardzo dobrze znanych modeli.

Hyundai i30 Fastback N - rodzina "N" się rozrasta
Tuż przed debiutem na Salonie Samochodowym w Paryżu Hyundai ujawnił i30 Fastback w sportowej wersji N. Technicznie Fastback jest bratem bliźniakiem hot-hatcha.