HONDA Jazz Hatchback V (2017 - obecnie)

HONDA Jazz Hatchback V

Generacja jest produkowana od roku 2017 do dziś. HONDA Jazz Hatchback V to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowej generacji HONDA Jazz Hatchback V to od 63 000 do 84 500 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 75 do 96 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji HONDA Jazz Hatchback V wynosi od 102 do 130 KM. Silnik HONDA Jazz Hatchback V jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1318 do 1498 cm3.

Cały układ napędowy HONDA Jazz Hatchback V osiąga moment obrotowy od 123 do 155 Nm. HONDA Jazz Hatchback V posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ HONDA Jazz Hatchback V to benzyna.

Warto nadmienić, że HONDA Jazz Hatchback V posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1314 litrów. Wymiary samochodu: 4028 mm długości, 1694 mm szerokości, 1524 mm wysokości.

Opinie o HONDA Jazz Hatchback V

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników HONDA Jazz Hatchback V

HONDA Jazz - Wiadomości

Dlaczego Honda wraca do pokręteł? Przedstawiciel marki wyjaśnia
W najbliższych czasach możemy się spodziewać odwrotu od dotykowych ekranów. Inżynier Hondy w wywiadzie dla tygodnika "Autocar" wyjaśnia, dlaczego przyciski i pokrętła powinny wrócić do łask. Są bardziej ergonomiczne.

Nowa Honda Jazz będzie tylko hybrydą, ale w dwóch wersjach nadwozia
Przez długi czas nie było wiadomo czy czwarte wcielenie Hondy Jazz dotrze do Europy. Japoński koncern zdecydował się jednak nie wycofywać japońskiego mieszczucha ze Starego Kontynentu. Nowy Jazz bę dzie dostępny w Europie, ale tylko jako wersji hybrydowa.