HONDA Jazz Hatchback III (2011 - 2015)

HONDA Jazz Hatchback III

Generacja była produkowana od 2011 do 2015 roku. HONDA Jazz Hatchback III to klasa małe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 65 do 73 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji HONDA Jazz Hatchback III wynosi od 88 do 100 KM. Silnik HONDA Jazz Hatchback III jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1198 do 1339 cm3.

Cały układ napędowy HONDA Jazz Hatchback III osiąga moment obrotowy od 114 do 127 Nm. HONDA Jazz Hatchback III posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ HONDA Jazz Hatchback III to benzyna lub benzyna i elektryczny.

Warto nadmienić, że HONDA Jazz Hatchback III posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1320 litrów. Wymiary samochodu: 3900 mm długości, 1695 mm szerokości, 1525 mm wysokości.

Opinie o HONDA Jazz Hatchback III

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników HONDA Jazz Hatchback III

Zdjęcia HONDA Jazz Hatchback III

HONDA Jazz - Wiadomości

Nowa Honda Jazz będzie tylko hybrydą, ale w dwóch wersjach nadwozia
Przez długi czas nie było wiadomo czy czwarte wcielenie Hondy Jazz dotrze do Europy. Japoński koncern zdecydował się jednak nie wycofywać japońskiego mieszczucha ze Starego Kontynentu. Nowy Jazz bę dzie dostępny w Europie, ale tylko jako wersji hybrydowa.

Honda Jazz - nowa generacja wraca jako hybryda
Na scenie targów samochodowych w Tokio właśnie zadebiutowała nowa Honda Jazz. To już czwarte wcielenie tego modelu. Honda idzie z duchem czasu, dlatego miejski bestseller będzie występował tylko w odmianie hybrydowej.