HONDA Jazz Hatchback I (2002 - 2008)

HONDA Jazz Hatchback I

Generacja była produkowana od 2002 do 2008 roku. HONDA Jazz Hatchback I to klasa małe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 57 do 61 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji HONDA Jazz Hatchback I wynosi od 78 do 83 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 170 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 12,9 s. Silnik HONDA Jazz Hatchback I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1246 do 1339 cm3. Na każdy cylinder w silniku HONDA Jazz Hatchback I przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy HONDA Jazz Hatchback I osiąga moment obrotowy od 110 do 119 Nm. HONDA Jazz Hatchback I posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ HONDA Jazz Hatchback I to benzyna.

Średnie spalanie HONDA Jazz Hatchback I w zależności od wersji silnika, waha się od 5,3 do 5,5 l na 100km. Warto nadmienić, że HONDA Jazz Hatchback I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 380 litrów. Wymiary samochodu: od 3830 do 3855 mm długości, 1675 mm szerokości, 1525 mm wysokości.

Opinie o HONDA Jazz Hatchback I

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników HONDA Jazz Hatchback I

Zdjęcia HONDA Jazz Hatchback I

HONDA Jazz - Wiadomości

Honda Jazz - nowa generacja wraca jako hybryda. Znamy już polskie ceny
Na scenie targów samochodowych w Tokio właśnie zadebiutowała nowa Honda Jazz. To już czwarte wcielenie tego modelu. Honda idzie z duchem czasu, dlatego miejski bestseller będzie występował tylko w odmianie hybrydowej.

Dlaczego Honda wraca do pokręteł? Przedstawiciel marki wyjaśnia
W najbliższych czasach możemy się spodziewać odwrotu od dotykowych ekranów. Inżynier Hondy w wywiadzie dla tygodnika "Autocar" wyjaśnia, dlaczego przyciski i pokrętła powinny wrócić do łask. Są bardziej ergonomiczne.

Nowa Honda Jazz będzie tylko hybrydą, ale w dwóch wersjach nadwozia
Przez długi czas nie było wiadomo czy czwarte wcielenie Hondy Jazz dotrze do Europy. Japoński koncern zdecydował się jednak nie wycofywać japońskiego mieszczucha ze Starego Kontynentu. Nowy Jazz bę dzie dostępny w Europie, ale tylko jako wersji hybrydowa.