HONDA Jazz Hatchback

HONDA Jazz Hatchback

HONDA Jazz Hatchback

Model jest produkowany od roku 2002 do dziś. W tym czasie powstało 6 generacji tego modelu. HONDA Jazz Hatchback to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowego modelu HONDA Jazz Hatchback to od 38 400 do 114 400 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 57 do 96 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu HONDA Jazz Hatchback wynosi od 78 do 130 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 170 do 190 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 11,2 do 12,9 s. Silnik HONDA Jazz Hatchback jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1198 do 1498 cm3. Na każdy cylinder w silniku HONDA Jazz Hatchback przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy HONDA Jazz Hatchback osiąga moment obrotowy od 110 do 155 Nm. HONDA Jazz Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ HONDA Jazz Hatchback to benzyna lub benzyna i elektryczny.

Średnie spalanie HONDA Jazz Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 5,0 do 5,5 l na 100km. Warto nadmienić, że HONDA Jazz Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 380 do 1320 litrów. Wymiary samochodu: od 3830 do 4044 mm długości, od 1675 do 1814 mm szerokości, od 1524 do 1550 mm wysokości.

Opinie o HONDA Jazz Hatchback

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje HONDA Jazz Hatchback

Zdjęcia HONDA Jazz Hatchback

HONDA Jazz - Wiadomości

Hybryda Hondy Jazz bez tajemnic. Sprawdzamy, dlaczego napęd e:HEV jest tak chwalony
Zupełnie nowa Honda Jazz przyjechała do Europy z hybrydowym napędem e:HEV. Ma być dynamiczna i oszczędna. Jaka jest? Dokładnie taka. Hybryda Hondy zewsząd zbiera pochwały.

Używane Mitsubishi Colt VI vs. Honda Jazz III. Niezbyt popularne, ale funkcjonalne i trwałe
Od kilku dekad segmentem B niepodzielnie władają europejscy producenci. Palmę pierwszeństwa trzymają Francuzi, zostawiając za sobą Niemców i Włochów. Daleko za europejskimi liderami plasują się modele japońskie, które po latach na rynku wtórnym cieszą się dużym powodzeniem, zwłaszcza wśród kierowców doceniających prostotę i dopracowanie techniczne. Zarówno Honda Jazz jak i Mitsubishi Colt, cieszyły się niewielkim zainteresowaniem w czasach swojej świetności - jednym z czynników decydujących o ich porażce była wysoka cena zakupu względem konkurentów. Czy warto postawić na te auta po latach?

Honda Jazz - nowa generacja wraca jako hybryda. Znamy już polskie ceny
Na scenie targów samochodowych w Tokio właśnie zadebiutowała nowa Honda Jazz. To już czwarte wcielenie tego modelu. Honda idzie z duchem czasu, dlatego miejski bestseller będzie występował tylko w odmianie hybrydowej.

Dlaczego Honda wraca do pokręteł? Przedstawiciel marki wyjaśnia
W najbliższych czasach możemy się spodziewać odwrotu od dotykowych ekranów. Inżynier Hondy w wywiadzie dla tygodnika "Autocar" wyjaśnia, dlaczego przyciski i pokrętła powinny wrócić do łask. Są bardziej ergonomiczne.