HONDA CR-V Kombi VIII (2018 - obecnie)

HONDA CR-V Kombi VIII

Generacja jest produkowana od roku 2018 do dziś. HONDA CR-V Kombi VIII to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji HONDA CR-V Kombi VIII to od 109 900 do 189 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 107 do 142 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji HONDA CR-V Kombi VIII wynosi od 145 do 193 KM. Silnik HONDA CR-V Kombi VIII jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1498 do 1993 cm3. Na każdy cylinder w silniku HONDA CR-V Kombi VIII przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy HONDA CR-V Kombi VIII osiąga moment obrotowy od 175 do 243 Nm. HONDA CR-V Kombi VIII posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ HONDA CR-V Kombi VIII to benzyna lub benzyna i elektryczny.

Warto nadmienić, że HONDA CR-V Kombi VIII posiada 5 drzwi, od 5 do 7 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1756 litrów. Wymiary samochodu: 4600 mm długości, 1855 mm szerokości, 1689 mm wysokości.

Opinie o HONDA CR-V Kombi VIII

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników HONDA CR-V Kombi VIII

HONDA CR-V - Wiadomości

Honda CR-V - opinie Moto.pl. To auto tłumaczy, skąd wziął się fenomen SUV-ów
Honda CR-V to przestronny i praktyczny van w przebraniu miejskiej terenówki. Tak powinno się budować SUV-y.

Opinie Moto.pl: Honda CR-V Hybrid. Sprawdziliśmy, jak działa hybryda w SUV-ie Hondy
Honda CR-V to jeden z najpopularniejszych SUV-ów na całym świecie. Nowa generacaja do tej pory dostępna była tylko z silnikiem benzynowym. Niedawno nad Wisłę przyjechała jednak jeszcze wersja Hybrid. Sprawdziliśmy, jak jeździ hybrydowa Honda CR-V.

Honda CR-V Hybrid - motoPremiera. Jeden z najpopularniejszych SUV-ów świata jako hybryda
Honda CR-V od lat dzierży miano globalnego bestsellera. Skąd bierze się tak ogromna popularność tego modelu? To wzór rodzinnego SUV-a. W tym roku do Polski Honda CR-V przyjechała w zupełnie nowej wersji. Z oszczędnym i wydajnym napędem hybrydowym.

Pierwszy oferowany w Europie SUV Hondy z napędem hybrydowym - sprawdzamy, czym CR-V Hybrid chce do siebie przekonać klientów
Hybrydowa Honda CR-V łączy najlepsze cechy japońskiego SUV-a z innowacyjnym napędem, który nie tylko oszczędza paliwo, ale też oferuje zupełnie nowy poziom kultury pracy.

Dlaczego Honda CR-V to jeden z najczęściej kupowanych SUV-ów na świecie?
Honda CR-V od lat dzierży miano globalnego bestsellera. Skąd bierze się tak ogromna popularność tego modelu?