HONDA CR-V Kombi VI (2012 - 2015)

HONDA CR-V Kombi VI

Generacja była produkowana od 2012 do 2015 roku. HONDA CR-V Kombi VI to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 88 do 114 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji HONDA CR-V Kombi VI wynosi od 120 do 155 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 190 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 9,7 do 10,0 s. Silnik HONDA CR-V Kombi VI jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1597 do 2199 cm3. Na każdy cylinder w silniku HONDA CR-V Kombi VI przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy HONDA CR-V Kombi VI osiąga moment obrotowy od 192 do 350 Nm. HONDA CR-V Kombi VI posiada dołączany napęd na 4 koła off road, napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ HONDA CR-V Kombi VI to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie HONDA CR-V Kombi VI w zależności od wersji silnika, waha się od 5,8 do 7,2 l na 100km. Warto nadmienić, że HONDA CR-V Kombi VI posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1669 litrów. Wymiary samochodu: 4570 mm długości, 1820 mm szerokości, 1685 mm wysokości.

Opinie o HONDA CR-V Kombi VI

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników HONDA CR-V Kombi VI

Zdjęcia HONDA CR-V Kombi VI

HONDA CR-V - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Honda CR-V Hybrid. Sprawdziliśmy, jak działa hybryda w SUV-ie Hondy
Honda CR-V to jeden z najpopularniejszych SUV-ów na całym świecie. Nowa generacaja do tej pory dostępna była tylko z silnikiem benzynowym. Niedawno nad Wisłę przyjechała jednak jeszcze wersja Hybrid. Sprawdziliśmy, jak jeździ hybrydowa Honda CR-V.

Honda CR-V Hybrid - motoPremiera. Jeden z najpopularniejszych SUV-ów świata jako hybryda
Honda CR-V od lat dzierży miano globalnego bestsellera. Skąd bierze się tak ogromna popularność tego modelu? To wzór rodzinnego SUV-a. W tym roku do Polski Honda CR-V przyjechała w zupełnie nowej wersji. Z oszczędnym i wydajnym napędem hybrydowym.

Pierwszy oferowany w Europie SUV Hondy z napędem hybrydowym - sprawdzamy, czym CR-V Hybrid chce do siebie przekonać klientów
Hybrydowa Honda CR-V łączy najlepsze cechy japońskiego SUV-a z innowacyjnym napędem, który nie tylko oszczędza paliwo, ale też oferuje zupełnie nowy poziom kultury pracy.

Dlaczego Honda CR-V to jeden z najczęściej kupowanych SUV-ów na świecie?
Honda CR-V od lat dzierży miano globalnego bestsellera. Skąd bierze się tak ogromna popularność tego modelu?