HONDA CR-V Kombi II (2002 - 2005)

HONDA CR-V Kombi II

Generacja była produkowana od 2002 do 2005 roku. HONDA CR-V Kombi II to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 110 do 118 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji HONDA CR-V Kombi II wynosi od 150 do 160 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 177 km/h. Silnik HONDA CR-V Kombi II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1998 do 2400 cm3. Na każdy cylinder w silniku HONDA CR-V Kombi II przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy HONDA CR-V Kombi II osiąga moment obrotowy od 192 do 220 Nm. HONDA CR-V Kombi II posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ HONDA CR-V Kombi II to benzyna.

Średnie spalanie HONDA CR-V Kombi II wynosi około 9,7 l na 100km. Warto nadmienić, że HONDA CR-V Kombi II posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 952 litrów. Wymiary samochodu: od 4540 do 4575 mm długości, 1780 mm szerokości, od 1680 do 1710 mm wysokości.

Opinie o HONDA CR-V Kombi II

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników HONDA CR-V Kombi II

Zdjęcia HONDA CR-V Kombi II

HONDA CR-V - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Honda CR-V Hybrid. Sprawdziliśmy, jak działa hybryda w SUV-ie Hondy
Honda CR-V to jeden z najpopularniejszych SUV-ów na całym świecie. Nowa generacaja do tej pory dostępna była tylko z silnikiem benzynowym. Niedawno nad Wisłę przyjechała jednak jeszcze wersja Hybrid. Sprawdziliśmy, jak jeździ hybrydowa Honda CR-V.

Honda CR-V Hybrid - motoPremiera. Jeden z najpopularniejszych SUV-ów świata jako hybryda
Honda CR-V od lat dzierży miano globalnego bestsellera. Skąd bierze się tak ogromna popularność tego modelu? To wzór rodzinnego SUV-a. W tym roku do Polski Honda CR-V przyjechała w zupełnie nowej wersji. Z oszczędnym i wydajnym napędem hybrydowym.

Pierwszy oferowany w Europie SUV Hondy z napędem hybrydowym - sprawdzamy, czym CR-V Hybrid chce do siebie przekonać klientów
Hybrydowa Honda CR-V łączy najlepsze cechy japońskiego SUV-a z innowacyjnym napędem, który nie tylko oszczędza paliwo, ale też oferuje zupełnie nowy poziom kultury pracy.

Dlaczego Honda CR-V to jeden z najczęściej kupowanych SUV-ów na świecie?
Honda CR-V od lat dzierży miano globalnego bestsellera. Skąd bierze się tak ogromna popularność tego modelu?