HONDA CR-V Kombi

HONDA CR-V Kombi

HONDA CR-V Kombi

Model jest produkowany od roku 1997 do dziś. W tym czasie powstało 8 generacji tego modelu. HONDA CR-V Kombi to klasa wyższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu HONDA CR-V Kombi to od 50 000 do 189 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 88 do 142 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu HONDA CR-V Kombi wynosi od 120 do 193 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 177 do 202 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 9,6 do 12,2 s. Silnik HONDA CR-V Kombi jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1498 do 2400 cm3. Na każdy cylinder w silniku HONDA CR-V Kombi przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy HONDA CR-V Kombi osiąga moment obrotowy od 175 do 350 Nm. HONDA CR-V Kombi posiada dołączany napęd na 4 koła off road, napęd na 4 koła, napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ HONDA CR-V Kombi to benzyna, benzyna i elektryczny lub diesel.

Średnie spalanie HONDA CR-V Kombi w zależności od wersji silnika, waha się od 4,4 do 9,7 l na 100km. Warto nadmienić, że HONDA CR-V Kombi posiada 5 drzwi, od 5 do 7 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 948 do 1756 litrów. Wymiary samochodu: od 4520 do 4635 mm długości, od 1750 do 1855 mm szerokości, od 1675 do 1710 mm wysokości.

Opinie o HONDA CR-V Kombi

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje HONDA CR-V Kombi

Zdjęcia HONDA CR-V Kombi

HONDA CR-V - Wiadomości

Honda CR-V - opinie Moto.pl. To auto tłumaczy, skąd wziął się fenomen SUV-ów
Honda CR-V to przestronny i praktyczny van w przebraniu miejskiej terenówki. Tak powinno się budować SUV-y.

Opinie Moto.pl: Honda CR-V Hybrid. Sprawdziliśmy, jak działa hybryda w SUV-ie Hondy
Honda CR-V to jeden z najpopularniejszych SUV-ów na całym świecie. Nowa generacaja do tej pory dostępna była tylko z silnikiem benzynowym. Niedawno nad Wisłę przyjechała jednak jeszcze wersja Hybrid. Sprawdziliśmy, jak jeździ hybrydowa Honda CR-V.

Honda CR-V Hybrid - motoPremiera. Jeden z najpopularniejszych SUV-ów świata jako hybryda
Honda CR-V od lat dzierży miano globalnego bestsellera. Skąd bierze się tak ogromna popularność tego modelu? To wzór rodzinnego SUV-a. W tym roku do Polski Honda CR-V przyjechała w zupełnie nowej wersji. Z oszczędnym i wydajnym napędem hybrydowym.

Pierwszy oferowany w Europie SUV Hondy z napędem hybrydowym - sprawdzamy, czym CR-V Hybrid chce do siebie przekonać klientów
Hybrydowa Honda CR-V łączy najlepsze cechy japońskiego SUV-a z innowacyjnym napędem, który nie tylko oszczędza paliwo, ale też oferuje zupełnie nowy poziom kultury pracy.

Dlaczego Honda CR-V to jeden z najczęściej kupowanych SUV-ów na świecie?
Honda CR-V od lat dzierży miano globalnego bestsellera. Skąd bierze się tak ogromna popularność tego modelu?