HONDA Civic Kombi mpv

HONDA Civic Kombi mpv

HONDA Civic Kombi mpv

Model był produkowany od 1988 do 1992 roku. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. HONDA Civic Kombi mpv to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 85 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu HONDA Civic Kombi mpv wynosi od 90 do 116 KM. Silnik HONDA Civic Kombi mpv jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1396 do 1590 cm3. Na każdy cylinder w silniku HONDA Civic Kombi mpv przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy HONDA Civic Kombi mpv osiąga moment obrotowy od 112 do 141 Nm. HONDA Civic Kombi mpv posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ HONDA Civic Kombi mpv to benzyna.

Warto nadmienić, że HONDA Civic Kombi mpv posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4105 mm długości, 1690 mm szerokości, od 1470 do 1515 mm wysokości.

Opinie o HONDA Civic Kombi mpv

Ocena ogólna:
(13 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje HONDA Civic Kombi mpv

Zdjęcia HONDA Civic Kombi mpv

HONDA Civic kombi mpv zielony jasny przedni lewy
HONDA Civic kombi mpv zielony jasny przedni prawy

HONDA Civic - Wiadomości

Studio Biznes, odc. 6. Bierzemy pod lupę Hondę Civic z silnikiem 1.0 VTEC Turbo. To główna nagroda w plebiscycie The Best of Moto
Studio Biznes to program na żywo Gazety.pl, który możecie oglądać co środę o 12.00. Prowadzi Łukasz Kijek. To nie tylko nowości gospodarcze i najważniejsze informacje ze świata biznesu. W każdym odcinku - obok prowadzącego i gości - występuje redaktor naczelny Moto.pl, Tomasz Korniejew. Dzisiaj zrecenzowaliśmy Hondę Civic z bazowym silnikiem 1.0 - to główna nagroda w plebiscycie The Best of Moto.