HONDA Civic Kombi mpv

HONDA Civic Kombi mpv

HONDA Civic Kombi mpv

Model był produkowany od 1988 do 1992 roku. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. HONDA Civic Kombi mpv to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 85 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu HONDA Civic Kombi mpv wynosi od 90 do 116 KM. Silnik HONDA Civic Kombi mpv jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1396 do 1590 cm3. Na każdy cylinder w silniku HONDA Civic Kombi mpv przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy HONDA Civic Kombi mpv osiąga moment obrotowy od 112 do 141 Nm. HONDA Civic Kombi mpv posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ HONDA Civic Kombi mpv to benzyna.

Warto nadmienić, że HONDA Civic Kombi mpv posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4105 mm długości, 1690 mm szerokości, od 1470 do 1515 mm wysokości.

Opinie o HONDA Civic Kombi mpv

Ocena ogólna:
(10 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje HONDA Civic Kombi mpv

Zdjęcia HONDA Civic Kombi mpv

HONDA Civic kombi mpv zielony jasny przedni lewy
HONDA Civic kombi mpv zielony jasny przedni prawy

HONDA Civic - Wiadomości

Który samochód sprzedaje się najlepiej w 2019 r.? Lubiana w Polsce Toyota przed wielkim pickupem ze Stanów
Praktycznie wszystkie samochody z pierwszej dziesiątki globalnych bestsellerów można kupić w Polsce. W pierwszej trójce znalazły się dwa lubiane nad Wisłą modele, Toyota Corolla oraz Honda Civic. Przedziela je Ford serii F, pickup-ikona w Stanach Zjednoczonych.

Brexit - Honda zamknie swoją fabrykę na Wyspach w 2021 r.
Honda zamknie swoją fabrykę w Swindon w 2021 roku. Jednym z powodów takiej decyzji jest oczywiście brexit. Honda to nie jedyny producent, który powoli wycofuje się z Wysp Brytyjskich.

Trzy cylindry i litr pojemności w dużym aucie? "To nie może działać!". Myliłem się...
Polacy jak ognia boją się małych, trzycylindrowych silników. Zupełnie niepotrzebnie! Sprawdziliśmy Civica X, Focusa i Octavię Combi. Trzy kompakty z zupełnie różnych światów.