HONDA Civic Coupe II (1996 - 2000)

HONDA Civic Coupe II

Generacja była produkowana od 1996 do 2000 roku. HONDA Civic Coupe II to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 77 do 92 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji HONDA Civic Coupe II wynosi od 105 do 125 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 190 do 192 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 9,2 do 10,1 s. Silnik HONDA Civic Coupe II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności 1590 cm3. Na każdy cylinder w silniku HONDA Civic Coupe II przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy HONDA Civic Coupe II osiąga moment obrotowy od 140 do 143 Nm. HONDA Civic Coupe II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ HONDA Civic Coupe II to benzyna.

Średnie spalanie HONDA Civic Coupe II w zależności od wersji silnika, waha się od 6,6 do 7,0 l na 100km. Warto nadmienić, że HONDA Civic Coupe II posiada 2 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4460 mm długości, 1695 mm szerokości, od 1365 do 1375 mm wysokości.

Opinie o HONDA Civic Coupe II

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników HONDA Civic Coupe II

Zdjęcia HONDA Civic Coupe II

HONDA Civic II coupe czarny przedni prawy
HONDA Civic II coupe niebieski jasny tylny prawy
HONDA Civic II coupe niebieski jasny boczny prawy
HONDA Civic II coupe fioletowy tylny lewy
HONDA Civic II coupe fioletowy boczny lewy
HONDA Civic II coupe niebieski jasny przedni lewy

HONDA Civic - Wiadomości

Nowa Honda Civic Type R. Garść nowości, ale najważniejsze pozostaje bez zmian
Nowa Honda Civic Type R została właśnie zaprezentowana podczas motoryzacyjnej imprezy Tokyo Auto Salon 2020. W tym przypadku "nowa" oznacza pakiet drobnych poprawek.

Studio Biznes, odc. 6. Bierzemy pod lupę Hondę Civic z silnikiem 1.0 VTEC Turbo. To główna nagroda w plebiscycie The Best of Moto
Studio Biznes to program na żywo Gazety.pl, który możecie oglądać co środę o 12.00. Prowadzi Łukasz Kijek. To nie tylko nowości gospodarcze i najważniejsze informacje ze świata biznesu. W każdym odcinku - obok prowadzącego i gości - występuje redaktor naczelny Moto.pl, Tomasz Korniejew. Dzisiaj zrecenzowaliśmy Hondę Civic z bazowym silnikiem 1.0 - to główna nagroda w plebiscycie The Best of Moto.