HONDA Accord Sedan V (2003 - 2006)

HONDA Accord Sedan V

Generacja była produkowana od 2003 do 2006 roku. HONDA Accord Sedan V to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 103 do 140 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji HONDA Accord Sedan V wynosi od 140 do 190 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 220 km/h. Silnik HONDA Accord Sedan V jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1998 do 2354 cm3. Na każdy cylinder w silniku HONDA Accord Sedan V przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy HONDA Accord Sedan V osiąga moment obrotowy od 190 do 340 Nm. HONDA Accord Sedan V posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ HONDA Accord Sedan V to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że HONDA Accord Sedan V posiada 4 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4665 mm długości, 1760 mm szerokości, 1445 mm wysokości.

Opinie o HONDA Accord Sedan V

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników HONDA Accord Sedan V

Zdjęcia HONDA Accord Sedan V

HONDA Accord - Wiadomości

Kupujemy używane: Mazda 6 II kontra Honda Accord VIII. Japońska niezawodność?
Japońskie auta cieszą się w Polsce dużą sympatią. Słyną z dopracowanej konstrukcji, bezawaryjności i niskiej utraty wartości. Szukając używanej propozycji w segmencie D, nie sposób pominąć Mazdy 6 II i Hondy Accord VIII. Każdy z modeli ma grono wiernych zwolenników. <br>Niestety, producenci nie uniknęli jakościowych wpadek.

Kupujemy używane: Honda Accord VIII. Co psuje się najczęściej, a na którą wersję najlepiej postawić?
Używana Honda Accord VIII - opinie, awaryjność, najlepsze wersje. apońskie auta cieszą się w Polsce dużą sympatią. Słyną z dopracowanej konstrukcji, bezawaryjności i niskiej utraty wartości. Szukając używanej propozycji w segmencie D, nie sposób pominąć Hondy Accord VIII.