HONDA Accord Hatchback

HONDA Accord Hatchback

HONDA Accord Hatchback

Model był produkowany od 1998 do 2002 roku. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. HONDA Accord Hatchback to klasa wyższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 77 do 100 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu HONDA Accord Hatchback wynosi od 105 do 136 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 185 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 13,0 s. Silnik HONDA Accord Hatchback jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1590 do 1994 cm3. Na każdy cylinder w silniku HONDA Accord Hatchback przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy HONDA Accord Hatchback osiąga moment obrotowy od 140 do 210 Nm. HONDA Accord Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ HONDA Accord Hatchback to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie HONDA Accord Hatchback wynosi około 6,4 l na 100km. Warto nadmienić, że HONDA Accord Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4595 mm długości, 1750 mm szerokości, od 1430 do 1580 mm wysokości.

Opinie o HONDA Accord Hatchback

Ocena ogólna:
(13 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje HONDA Accord Hatchback

Zdjęcia HONDA Accord Hatchback

HONDA Accord - Wiadomości

Kupujemy używane: Mazda 6 II kontra Honda Accord VIII. Japońska niezawodność?
Japońskie auta cieszą się w Polsce dużą sympatią. Słyną z dopracowanej konstrukcji, bezawaryjności i niskiej utraty wartości. Szukając używanej propozycji w segmencie D, nie sposób pominąć Mazdy 6 II i Hondy Accord VIII. Każdy z modeli ma grono wiernych zwolenników. <br>Niestety, producenci nie uniknęli jakościowych wpadek.

Kupujemy używane: Honda Accord VIII. Co psuje się najczęściej, a na którą wersję najlepiej postawić?
Używana Honda Accord VIII - opinie, awaryjność, najlepsze wersje. apońskie auta cieszą się w Polsce dużą sympatią. Słyną z dopracowanej konstrukcji, bezawaryjności i niskiej utraty wartości. Szukając używanej propozycji w segmencie D, nie sposób pominąć Hondy Accord VIII.