HONDA

HONDA

HONDA
W 2013 roku Honda sprzedała 4,3 mln samochodów, 16,8 mln motocykli i 6 mln silników stacjonarnych. Jest największym na świecie producentem silników (choć nigdy nie wyprodukowała jednostki V-8) oraz ósmym producentem samochodów. Wśród japońskich marek uzyskała największe sukcesy w wyścigach F1. Jako jedyna wśród koncernów samochodowych, Honda samodzielnie projektuje i wykonuje zrobotyzowane linie montażu końcowego aut, produkuje także pasażerskie samoloty odrzutowe.Założona w 1946 roku Honda od 1959 roku wiedzie prym wśród producentów motocykli. Podbiła w latach 70 amerykański rynek, gdzie sprzedaje blisko połowę samochodów i skąd czerpie jedną trzecią zysków.

Modele HONDA

2010 - 2013
HONDA CR-Z
2009 - 2013
HONDA Insight
2007 - obecnie
HONDA Fit
2006 - 2011
HONDA City
2004 - 2010
HONDA FR-V

HONDA - Wiadomości

Oto zupełnie nowa Honda Accord. Niestety, prawdopodobnie nie trafi do Polski
Honda Accord - mimo że nie króluje w statystkach sprzedaży - cieszy się w Polsce dużym uznaniem. Honda właśnie pokazała nową generację. Niestety, jej europejska premiera stoi pod dużym znakiem zapytania.

W dobie szalonej popularności SUV-ów, to Honda nadaje ton
Kierowcy na całym świecie pokochali auta tego typu. Od miejskich, małych crossoverów po duże, rodzinne i przestronne SUV-y - klienci ustawiają się w długich w kolejkach. Jest jednak jedna marka, która wiedzie prym w tym szalenie popularnym segmencie

Nowy SUV z salonu nie musi kosztować fortuny. Poznaj Honda Car Plan
Wysokie ceny samochodów odstraszają Polaków przed wizytą w salonie i skłaniają do szukania auta na rynku wtórnym. A to błąd! Producenci coraz częściej mają nam do zaoferowania bardzo korzystne formy finansowania nowego samochodu. Nowym SUV-em można jeździć już od kilkuset złotych miesięcznie!

Honda CR-V | SUV, który wyznacza standardy
W ostatnich latach w motoryzacji obserwujemy szalony wzrost popularności SUV-ów i crossoverów. Jednym z samochodów, który zdefiniował ten segment jest Honda CR-V. Japoński SUV pojawił się na rynku już w 1995 roku i z miejsca stał się bestsellerem. CR-V od dłuższego czasu co roku melduje się w top 10 światowych bestsellerów. Skąd bierze się jego sukces?

Honda HR-V | Wzór małego SUV-a
Europejscy i koreańscy producenci prześcigają się dzisiaj w prezentowaniu kolejnych crossoverów i SUV-ów. Nic dziwnego, bo zostali daleko w tyle za Japończykami. To oni jako pierwsi postawili na SUV-y - Honda już w 1999 r. zapoczątkowała klasę niedużych, miejskich crossoverów.