HONDA

HONDA

HONDA
W 2013 roku Honda sprzedała 4,3 mln samochodów, 16,8 mln motocykli i 6 mln silników stacjonarnych. Jest największym na świecie producentem silników (choć nigdy nie wyprodukowała jednostki V-8) oraz ósmym producentem samochodów. Wśród japońskich marek uzyskała największe sukcesy w wyścigach F1. Jako jedyna wśród koncernów samochodowych, Honda samodzielnie projektuje i wykonuje zrobotyzowane linie montażu końcowego aut, produkuje także pasażerskie samoloty odrzutowe.Założona w 1946 roku Honda od 1959 roku wiedzie prym wśród producentów motocykli. Podbiła w latach 70 amerykański rynek, gdzie sprzedaje blisko połowę samochodów i skąd czerpie jedną trzecią zysków.

Modele HONDA

2010 - 2013
HONDA CR-Z
2009 - 2013
HONDA Insight
2007 - obecnie
HONDA Fit
2006 - 2011
HONDA City
2004 - 2010
HONDA FR-V

HONDA - Wiadomości

Kandydat w plebiscycie The Best of Moto.pl - nowa Honda CR-V
Nowa Honda CR-V to jedna z najważniejszych premier tego roku. Prekursor gatunku SUV doczekał się zupełnie nowej, pod wieloma względami rewolucyjnej generacji. W plebiscycie The Best of Moto.pl będzie mocnym kandydatem w kategorii "Samochód uniwersalny".

Nowa Honda CR-V 2019 - cennik. Na początek z silnikiem benzynowym
W polskich salonach można już zamawiać najnowszą Hondę CR-V. Właśnie poznaliśmy cennik wersji z silnikiem benzynowym 1.5. Ceny nowej Hondy CR-V startują od 109 000 zł.

Nowa Honda HR-V - Honda odświeża HR-V. Co się zmieniło?
Honda kontynuuje rywalizację w segmencie aut subkompaktowych w Europie. Lada moment pojawi się odświeżona wersja modelu HR-V. Wiemy, jakie zmiany pojawią się w tym modelu.

Honda Civic 1.6 i-DTEC 2018 z nowym automatem - cennik. Po raz pierwszy
Niedawno do polskiej oferty dołączyła nowa Honda Civic z silnikiem wysokoprężnym. Teraz Japończycy do salonów wprowadzają diesla z 9-biegowym automatem.

Nowa Honda CR-V - opinie Moto.pl. Wzór rodzinnego SUV-a
Nowa Honda CR-V wreszcie przyjechała do Europy. Do sprzedaży w Polsce SUV Japończyków wejdzie na jesieni. Mieliśmy okazję sprawdzić przed premierą, co nowa Honda CR-V potrafi. I jeżeli szukacie samochodu rodzinnego, to może być dla Was bardzo dobry wybór.