HONDA

HONDA

HONDA
W 2013 roku Honda sprzedała 4,3 mln samochodów, 16,8 mln motocykli i 6 mln silników stacjonarnych. Jest największym na świecie producentem silników (choć nigdy nie wyprodukowała jednostki V-8) oraz ósmym producentem samochodów. Wśród japońskich marek uzyskała największe sukcesy w wyścigach F1. Jako jedyna wśród koncernów samochodowych, Honda samodzielnie projektuje i wykonuje zrobotyzowane linie montażu końcowego aut, produkuje także pasażerskie samoloty odrzutowe.Założona w 1946 roku Honda od 1959 roku wiedzie prym wśród producentów motocykli. Podbiła w latach 70 amerykański rynek, gdzie sprzedaje blisko połowę samochodów i skąd czerpie jedną trzecią zysków.

Modele HONDA

2010 - 2013
HONDA CR-Z
2009 - 2013
HONDA Insight
2007 - obecnie
HONDA Fit
2006 - 2011
HONDA City
2004 - 2010
HONDA FR-V

HONDA - Wiadomości

Nowa Honda HR-V - Honda odświeża HR-V. Co się zmieniło?
Honda kontynuuje rywalizację w segmencie aut subkompaktowych w Europie. Lada moment pojawi się odświeżona wersja modelu HR-V. Wiemy, jakie zmiany pojawią się w tym modelu.

Honda Civic 1.6 i-DTEC 2018 z nowym automatem - cennik. Po raz pierwszy
Niedawno do polskiej oferty dołączyła nowa Honda Civic z silnikiem wysokoprężnym. Teraz Japończycy do salonów wprowadzają diesla z 9-biegowym automatem.

Nowa Honda CR-V - opinie Moto.pl. Wzór rodzinnego SUV-a
Nowa Honda CR-V wreszcie przyjechała do Europy. Do sprzedaży w Polsce SUV Japończyków wejdzie na jesieni. Mieliśmy okazję sprawdzić przed premierą, co nowa Honda CR-V potrafi. I jeżeli szukacie samochodu rodzinnego, to może być dla Was bardzo dobry wybór.

Honda Mean Mower V2 - najszybsza kosiarka na świecie
Kosiarki do trawy raczej nie powstają po to, żeby bić rekordy prędkości, tylko skutecznie przycinać trawę. Jednak Honda postanowiła to zmienić i zaprojektowała prawdziwego potwora wśród kosiarek. Poznajcie Hondę Mean Mower V2.

Honda wprowadza dwa odświeżone modele. Czy jeden z nich zdobędzie Europę?
Japoński producent przygotował odświeżoną wersję 8-osobowego SUV-a Pilot oraz niedużego crossovera HR-V. Obydwa modele mają nowe wyposażenie, ulepszone silniki i zmieniony wygląd.