HONDA

HONDA

HONDA
W 2013 roku Honda sprzedała 4,3 mln samochodów, 16,8 mln motocykli i 6 mln silników stacjonarnych. Jest największym na świecie producentem silników (choć nigdy nie wyprodukowała jednostki V-8) oraz ósmym producentem samochodów. Wśród japońskich marek uzyskała największe sukcesy w wyścigach F1. Jako jedyna wśród koncernów samochodowych, Honda samodzielnie projektuje i wykonuje zrobotyzowane linie montażu końcowego aut, produkuje także pasażerskie samoloty odrzutowe.Założona w 1946 roku Honda od 1959 roku wiedzie prym wśród producentów motocykli. Podbiła w latach 70 amerykański rynek, gdzie sprzedaje blisko połowę samochodów i skąd czerpie jedną trzecią zysków.

Modele HONDA

2010 - 2013
HONDA CR-Z
2009 - 2013
HONDA Insight
2007 - obecnie
HONDA Fit
2006 - 2011
HONDA City
2004 - 2010
HONDA FR-V

HONDA - Wiadomości

Frankfurt 2019 | Honda e na żywo jest jeszcze fajniejsza i sympatyczniejsza
Sympatyczna i fajna - te dwa słowa znakomicie pasują do Hondy e, która wzbudza spore zainteresowanie przed premierą. Mały elektryk ma jednak znacznie więcej do zaoferowania niż tylko retro stylistykę.

Honda e gotowa do produkcji. Do wyboru będą dwa silniki elektryczne
Honda już od jakiegoś czasu pokazywała nam elektryczny model Honda e, ale wciąż znajdował się na etapie prototypu. Teraz zobaczyliśmy wersję produkcyjną, która jest praktycznie identyczna jak zapowiadające ją koncepty.

Honda E z dwoma ekranami dotykowymi na desce rozdzielczej. Tak wnętrze prezentuje się na zdjęciach
Honda pochwaliła się niedawno zdjęciami z wnętrza Hondy E. Auto dostanie dwa duże ekrany dotykowe umieszczone na desce rozdzielczej. Poza nimi znajdą się tu trzy inne wyświetlacze.

Kupujemy używane: Honda Accord VIII. Co psuje się najczęściej, a na którą wersję najlepiej postawić?
Używana Honda Accord VIII - opinie, awaryjność, najlepsze wersje. apońskie auta cieszą się w Polsce dużą sympatią. Słyną z dopracowanej konstrukcji, bezawaryjności i niskiej utraty wartości. Szukając używanej propozycji w segmencie D, nie sposób pominąć Hondy Accord VIII.

Honda ma najszybszą kosiarkę świata. W wyścigu do "setki" bije niejedno ferrari
Inżynierowie Hondy zajmują się nie tylko budową szybkich samochodów, ale również kosiarek. Nowy model Mean Mower V2 pobił rekord Guinnessa rozpędzając się do 100 mil na godzinę w zaledwie 6 sekund. Oznacza to, że kosiarka Hondy na torze pokonałaby wiele sportowych aut ze stajni Ferrari lub Lamborghini.