HONDA

HONDA

HONDA
W 2013 roku Honda sprzedała 4,3 mln samochodów, 16,8 mln motocykli i 6 mln silników stacjonarnych. Jest największym na świecie producentem silników (choć nigdy nie wyprodukowała jednostki V-8) oraz ósmym producentem samochodów. Wśród japońskich marek uzyskała największe sukcesy w wyścigach F1. Jako jedyna wśród koncernów samochodowych, Honda samodzielnie projektuje i wykonuje zrobotyzowane linie montażu końcowego aut, produkuje także pasażerskie samoloty odrzutowe.Założona w 1946 roku Honda od 1959 roku wiedzie prym wśród producentów motocykli. Podbiła w latach 70 amerykański rynek, gdzie sprzedaje blisko połowę samochodów i skąd czerpie jedną trzecią zysków.

Modele HONDA

2010 - 2013
HONDA CR-Z
2009 - 2013
HONDA Insight
2007 - obecnie
HONDA Fit
2006 - 2011
HONDA City
2004 - 2010
HONDA FR-V

HONDA - Wiadomości

Honda Civic X - prezentacja modelu
Dziesiąta generacja to dla Civica prawdziwa rewolucja. Nowa platforma, ostrzejsza stylistyka, rekordowo przestronne wnętrze, świetny układ kierowniczy i zawieszenie oraz nowoczesne silniki turbo.

Jeździliśmy nową Hondą CR-V z hybrydowym źródłem napędu
Gama samochodów Hondy na rynku europejskim nie jest zbyt liczna. Na<br>szczęście dla japońskiej marki, jej najnowszy model należy do<br>najmodniejszego segmentu na Starym Kontynencie.

Nowy salon Hondy w Warszawie
Ósmego listopada 2018 r. przy ul. Puławskiej 595 w Warszawie, swoje podwoje otworzył nowy salon i autoryzowany serwis marki Honda. Jeden z najnowocześniejszych obiektów dealerskich w Europie należy do rodziny Wyszomirskich, która od wielu lat jest związana z japońską marką.

Nowa Honda HR-V - prezentacja modelu
Honda HR-V to najczęściej kupowany mały SUV na świecie. Zresztą nie od dziś, bo miano bestsellera segmentu dzierży nieprzerwanie od 2015 roku. Auto niedawno przeszło facelifting. Co się zmieniło?

Kandydat w plebiscycie The Best of Moto.pl - nowa Honda CR-V
Nowa Honda CR-V to jedna z najważniejszych premier tego roku. Prekursor gatunku SUV doczekał się zupełnie nowej, pod wieloma względami rewolucyjnej generacji. W plebiscycie The Best of Moto.pl będzie mocnym kandydatem w kategorii "Samochód uniwersalny".