FORD Tourneo Custom Kombi mpv

FORD Tourneo Custom Kombi mpv

FORD Tourneo Custom Kombi mpv

Model jest produkowany od roku 2016 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. FORD Tourneo Custom Kombi mpv to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu FORD Tourneo Custom Kombi mpv to od 150 552 do 199 678 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 96 do 125 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu FORD Tourneo Custom Kombi mpv wynosi od 130 do 170 KM. Silnik FORD Tourneo Custom Kombi mpv jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności 1995 cm3. Na każdy cylinder w silniku FORD Tourneo Custom Kombi mpv przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy FORD Tourneo Custom Kombi mpv osiąga moment obrotowy od 385 do 405 Nm. FORD Tourneo Custom Kombi mpv posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ FORD Tourneo Custom Kombi mpv to diesel.

Warto nadmienić, że FORD Tourneo Custom Kombi mpv posiada 4 drzwi, od 8 do 9 siedzeń. Wymiary samochodu: od 4972 do 5339 mm długości, 1986 mm szerokości, 1927 mm wysokości.

Opinie o FORD Tourneo Custom Kombi mpv

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje FORD Tourneo Custom Kombi mpv

FORD Tourneo Custom - Wiadomości

Ford Tourneo Custom Sport - opinie Moto.pl. Krótkodystansowiec
Czarne pasy biegnące przez środek karoserii i Sport w nazwie nie zrobiły z Forda Tourneo Custom sportowca - to oczywiste. Nie zmienia to faktu, że to najlepszy minivan do miasta. Choć dużo słabiej radzi sobie w trasie.