FORD Mustang Kabriolet Convertible II

FORD Mustang Kabriolet Convertible II (2018 - obecnie)

FORD Mustang Kabriolet Convertible II

Generacja jest produkowana od roku 2018 do dziś. FORD Mustang Kabriolet Convertible II to klasa wyższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji FORD Mustang Kabriolet Convertible II to od 187 300 do 235 810 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 213 do 331 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji FORD Mustang Kabriolet Convertible II wynosi od 289 do 450 KM. Silnik FORD Mustang Kabriolet Convertible II jest rzędowy lub układ v posiadający od 4 do 8 cylidrów o pojemności od 2261 do 4951 cm3. Na każdy cylinder w silniku FORD Mustang Kabriolet Convertible II przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy FORD Mustang Kabriolet Convertible II osiąga moment obrotowy od 440 do 529 Nm. FORD Mustang Kabriolet Convertible II posiada napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ FORD Mustang Kabriolet Convertible II to benzyna.

Warto nadmienić, że FORD Mustang Kabriolet Convertible II posiada 2 drzwi, 4 siedzenia. Wymiary samochodu: 4784 mm długości, 1916 mm szerokości, 1394 mm wysokości.

Opinie o FORD Mustang Kabriolet Convertible II

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników FORD Mustang Kabriolet Convertible II

FORD Mustang - Wiadomości

Ford Mustang Mach-E - jak wygląda na żywo? Mamy dla was zdjęcia i pierwsze wrażenia prosto z targów
Ford Mustang Mach-E to zdecydowanie premiera z Los Angeles, która wzbudza największe emocje. I w większości z was raczej te negatywne. Na targach zrobiłem dla was kilka zdjęć, żebyście mogli zobaczyć Mustanga Mach-E bez żadnych poprawek.

Elektryczny Ford Mustang Mach-E jest... SUV-em. Zagrozi Tesli Model X?
Gdy pojawiły się plotki o "elektrycznym Mustangu", wielu fanów motoryzacji wstrzymało na chwilę oddech. "Byle tego nie zepsuli...". Niektórzy podchodzili do tematu z zainteresowaniem - spodziewali się konkurenta Porsche Taycan. Tymczasem dostaliśmy elektrycznego SUV-a, który wizualnie bardziej przypomina Teslę Model X, anizeli kultowego Mustanga...

Ford Mustang Mach-E. Wyciek zdjęć i danych - prawdopodobnie znamy już ceny, moc, wersje oraz zasięg
Ford Mustang Mach-E zadebiutuje oficjalnie już 18 listopada podczas Salonu Samochodowego w Los Angeles. Będzie to w pełni elektryczny SUV z charakterystycznym znaczkiem na marce. Ford z przytupem wkroczy w nową erę. [Aktualizacja] Po sporym wycieku zdjęć i danych mamy dla was dużo nowych informacji.